Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: Orи]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано02.04.06 01:45



аз мога само да кажа какво съм прочела в една българска книга за здравословното хранене, не съм болна от рак, но ме интересуваше защото дядо ми почина от рак преди година и половина(бог да го прости), както и да е, това е друга тема. та в тази книга прочетох(не знам дали е вярно, просто споделям), че ракът е вследтсвие натравяне на организма с вредни храни, тъй като не всички се отделят, то те се отлагат в клетките на организма и това по-късно за всъщност туморите и метастазите, не знам дали е вярно, но пък аз лично гледам да се храня здравословно, за да знам че поне съм опитала. искам само да попитам понеже пишеше за отпушване на жлъчни канали как става, защото дядо ми почина точно от това. благодаря предварително!

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторДeмeтpa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 13:15



Може ли да изпратите файла и на demetra777@mail.bg?

Благодаря предварително!



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: Bojan]  
Автор мapиянa paшkoвa (непознат )
Публикувано18.05.10 06:57



може ли и аз да се снабдя с тази информация,мама и тате са раково болни,испратете и н мен този файл моля ви mariana8282@abv.bg

Редактирано от мapиянa paшkoвa на 18.05.10 06:58.



Тема Re: паразити пичиняват ракнови [re: мapиянa paшkoвa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.05.10 08:19



Ето линк на български:



Имаме и цяла тема за Хулда Кларк в Справочника на темите:


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема "Погребете" зооложката Хилда Кларк завинагинови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.08.11 09:39



bezraboten

Моля, ходете сред природата и събирайте орехи, листа от орехи и каквото ви падне, но "погребете" завинаги мита за госпожа зооложката и ботаничката Хилда Кларк. И брат й, който тя е лекувала, и тя самата е починала от рак.



РЕЗЮМЕ(!) на сайта:

- или как лечителката на рака умира от…. рак!, от доктор Stephen Barrett. Резюмето е направено набързо и не претендира за безпогрешност! „Юридическия английски” е съвсем друга бира Превод: VITAN

Hulda Regehr Clark се афишира като "независим учен" с бакалавърска и магистърска степен от „University of Saskatchewan” и Ph.D. степен по психология от „University of Minnesota” (1958). Но в регистъра на „University of Minnesota” се твърди, че Кларк получава своята степен със специалност зоология и втора специалност по ботаника и нейния „University of Saskatchewan” дават степени бакалавър на изкуствата през 1949 г. и магистърска степен през 1950 г. Има и "100-часов курс" по „naturopathic” (N.D.) от Clayton College of Natural Health, който е за $695.
Какво твърди Кларк го пише в нейната книга и няма да го повтарям. Медицината не споделя нейната теория. Дори твърденията и се класифицират като абсурдни – до едно. Тя твърди за рака, че се предизвиква от паразити (а откривателя на вируса на рака д-р Р. Р. Райф е ползван дефакто за параван в бизнеса със запъри).

Кларк насърчава да се използват две медицински безполезни устройства. Тя твърди, че нейният Syncrometer може да установи болни органи и токсични вещества. Устройството е просто един галванометър, който реагира на съпротивлението на кожата при протичане на ток с ниско напрежение.
Кларк лансира запъра като устройство, което убива паразити, бактерии и вируси с електрическа енергия, но не вреди на човека тъкан. Нито едно устройство няма истински диагностична или терапевтична стойност. Устройствата са пуснати на пазара през много уеб сайтове, един от които е администриран от нейния син

El Chofer

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 26.08.11 09:40.



Тема Re: "Погребете" зооложката Хилда Кларк завинагинови [re: Buba67]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано27.12.13 13:35



Не знам как тази тема се озова повдигната и кой го направи.

За мен беше поучително да я изчета.


Не знам дали въпросната докторка е права или крива - но със сигурност знам, че пелина, зелените орехи и карамфила са много полезни билки и помагат за много неща.


Имам детски спомени за бабите ми и пра-бабите ми как непрекъснато събират и сушат и варят и приготвят домашни запаси от тези и други билки. Навремето просто хората са разчитали само на такива средства за всичко - и доживяваха успешно достолепни години.


Без въобще да коментирам компетентността на въпросната докторка, за себе си се заричам да изчета каквото намеря за пелина, карамфила и зелените орехи и да видя как да ги използвам и аз. Убедена съм, че може да се извлекат ползи.


Въобще не считам четенето на темата за изгубено време. За себе си започнах да събирам инфо как да поддържам в дома си набор билки и как да ги използвам. Както и всички природни начини за почистване (детоксификация) на тялото, както и други начини за природосъобразен живот.



Винаги може да се научи нещо ново.


Благодаря на авторите и на коментиращите. Радвам се, че в архива се пазят тези теми. Ще се постарая да намеря време и да се запозная и с повече инфо от архива.



Пожелавам на хората с проблем успешно оздравяване и възстановяване. Не се предавайте и поддържайте духа си висок! Бог ше ви насочи към правилното лечение и начини да се възстановите!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Пак за паразититенови [re: Roxan*na]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.09.14 10:00



Не, че е нова статията, но е събрана с рецепти.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.