Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДАнови [re: vesela.bg]  
Автор petyai (петя)
Публикувано05.06.08 10:33



Весе благодаря за инфото, само май при Скерлев не съм ходила.Надявам се в скоро време всичко при теб да е ОК.



Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДАнови [re: vesela.bg]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано02.10.08 21:27



Опериращият ме вече ми разреши да си правя реконструкция. Направих веднага консултация с Тепавичарова и вече имам дата за операция. Месец ноември. Ще взема мускул от гърба. Охххх, притеснено ми е ама..... толкова много исках - ето че дойде момента.

elan искам да се свържа с теб но не успях да пратя бележка на лични

Редактирано от Nova_S на 02.10.08 21:59.



Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДАнови [re: Nova_S]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано14.10.08 22:12



Момичета, чакам някой опериран да се включи. Кажете как минава операцията, какъв е крайният резултат ;) и всичко което трябва да знам.



Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДАнови [re: Nova_S]  
Авторпeтя (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 11:53



Здравей,

Аз също правя реконструкция в момента при доктор Ефремов.Засега съм много доволна и от него и от резултата.
При мен нещата протекоха по следния начин - тъй като аз имах запазени гръдни мускули не се налагаше да се взема материал от гърба.На първия етап ми взеха мастна тъкан от корема и стволови клетки от една от костите и ги поставиха на мястото на липсващата гърда.Въобще не болеше.Това ми каза, че се прави за да не прозира под кожата имплатна които ще се постави.След около 2 седмици отидох за втория етап.Тогава ми махнаха белега и поставиха екпандер с физиологичен разтвор, които още не е махнат защото реших да сложа по големи импланти, така или иначе си давам парите поне да има видим резултат.

Този етап беше по-неприятен от другите защото около една седмица си болеше доста.Сега след 2-3 седмици ми предстои да сложат имплантите и да реконструира зърното и окончателно да заличи белега.засега резултатът е добър.
Аз се отказах от Тепавичарова защото се държа доста грубовато, говореше само за пари и не ми хареса като човек, иначе съм чувала че е най-добрата.
В последния брой на списание Коспополитан има материал посветен на мен и операцията, която правя.Ако ти е интересно там има и мнение на д-р Ефремов за тези операции.
Ако искаш ще ти изпратя и лични координати мога да ти покажа какъв е резултатът при мен.

Желая на всички много успех и здраве.



Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДАнови [re: пeтя]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано15.10.08 19:43



Петя, благодаря ти за отговора. Да - ще искам твои координати -моля те .



Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДАнови [re: Hoвa]  
АвторOkшaт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 20:32



Здравейте,момичета!
Не бива да забравяме,че е важно качеството на живот,дори когато имаме рак!
Аз направих всичко възможно в тази посока:заличих асиметрията с подходящи подплънки и дрехи,издирих специално произвежданите за химиотерапия перуки / който се интересува,може да ми пище-zdravets_med@abv.bg/ ,ходех през останалото време с тюрбан,спортувах за да не напълнея,но раната в душата ми остана и затова искам да споделя с вас за Д-р Ангел Енчев,който е пластичен хирург в българо-гръцката клиника Медлайн клиник.Перфектен е в реконструктивната хирургия на гърдата!Мобилният му телефон е 0878656685.



Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДАнови [re: Okшaт]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.11.08 21:27



Извинявай, понеже вероятно си нова, трябва да поясня, че в този Клуб не е прието да се поместват лични телефони, както и всяка форма на реклама. Който не е регистриран, може да остави тук имейл си за връзка.
И тъй като вече телефонът е написан, рекламата - направена, нека да чуем и цената на тази услуга. Предполагам, че нямаш нищо против, нали?





Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДА [re: *jull**]  
АвторOkшaт (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 08:45



Напротив-това че пиша за първи път,не означава,че не съм се информирала за правилата.Аз не правя реклама,а просто отговарям на въпроса "Кои са най-добрите лекари за реконстукция на гърда".В отговорите на различни въпроси, аз прочетох за доста телефонни номера на лекари,някои от които ми бяха много полезни!



Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДА [re: Okшaт]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.11.08 17:38



Това става обаче само с изричното разрешение на модераторката ни.
И все пак не прочетохме нищо за цените...





Тема Re: РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ГЪРДА [re: *jull**]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано18.11.08 12:49



Окшат здравей!

Малко късно прочетох - и координатите вече са излишни, но не мисля че информацията е излишна

Така че разкажи повече за този лекар. И сподели ти дали си си направила реконструкция. Аз вече почнах моята. Минах първият етап. Аз избрах доц. Тепавичарова. Но пак казвам - информацията за такъв род операции е оскъдна - така че давай - пиши - и сподели и за себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.