Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: dashteria na bolna o]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 15:06



Мила,има много написано във форума за това измамно лекарство.Аз също съм дъщеря на болен от рак баща.Според мен суперлативи за измислени лекарства,добавки,екстрасенси и др. нямат място тук.Всички сме много притеснени и уплашени,хващаме се за всичко като удавници за сламка.Четох във форума за годеника на едно момиче,който повярвал и пил от въпросното лекарство и тя сега дълбоко съжалява.Смятам,че да се предлагат такива неща на тежко болни хора е престъпление,а иначе съвестта на Продан Христов била "Чиста".Такива като него си играят с живота на онкоболните.Може би съм прекалено крайна,но така мисля.
Поздрави и кураж.



Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: gal55]  
Авторdashteria na bolna ot rak (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 15:35



това, което разбрах за този човек и цялото му семейство е много повече, но искам да го спестя на тези, които вярват, защото мисля, че понякога и вярата прави чудеса...



Тема Re: КАКВО СЪДЪРЖА Антималигноцитнови [re: ИHA]  
Авторkyka (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 03:08



www.galeria.tekpolska.pl/ въведете 26051 в активния прозорец за търсене
дааа няма такова растение


Някои тук казваше че цял свят търси лекарство за рака.Напротив,тези от които зависи намирането му,треперят да не го открие някой.
Та и тук загрижената(загриженият) за вашето здраве с цената на най пошла
лъжа и безапелационен тон на ерудит в тази област ви казва "няма такова растение"...Кой ще вземе да търси има ли го или не.Дай да оплюем хубаво
всичко.....Па после нека доказва че няма сестра
А знаете ли че преди половин век е открит управляемия термоядрен синтез
и е патентован, ама как ще ви взимат паричките ако го приложат в живота.
Така,че и такова животно нема



Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: dashteria na bolna o]  
АвторБИБA (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 16:13



Мили хора, преди време ви писах по повод куркумата, като евтино и достъпно средство, което е с доказан противотуморен ефект. Научих го по случайност от д-р на мед. науки, н. сътр. генетик.Тя ми го каза по повод диагнозата на съпругът ми, който е отписан от официалната медицина.Също тя ми сподели , че едно от българските лекарства, които е изследвала лично е герисана. Изумена била от противотуморната му активност и ми даде съвет да го пием по 2 капсули дневно. Казах и че съм много отчаяна и се глася да поръчам АНТИМАЛИГНОЦИТ,на което тя реагира остро и каза, че лично е била натоварена с проучването и пълното му изследване. Отговорът и бе много остър, но с две думи "чиста водица" - меко казано.Каза ми да не се занимавам сглупости.
Това е разговорът - който иска да си направи изводите сам! Не искам да ангажирам никого с моето мнение, но лично аз нямам средствата/хум. алб.900лв.за ден + разходите за самото лек . и грижите за венозното му вливане.
ЗДРАВЕ И НАДЕЖДА ЗА ВСИЧКИ НАС!



Тема Някой провал ли е тези лековонови [re: Ceбo]  
Авторaнreл (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 21:42



Темата е преместена в

Редактирано от vesela.bg на 05.07.06 00:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.