Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ИЗМАМАТА - Антималигноцит на д-р Продан Христов  
АвторAcoциaция (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 17:23



Не позволявайте на дистрибуторската мрежа на д-р Продан Христов да завземе този клуб с лъжите за чудодейното действие на АНТИМАЛИГНОЦИТ!
По добре отидете на врачка - ще платите по-малко и няма да имате усложнения.



Тема Клуба няма модераторнови [re: Acoциaция]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано03.06.05 20:51



Защото все още не е необходим такъв! Благодаря за предупреждението, ако забележа нещо, ще се обърна към администрацията на сайта



Тема КАКВО СЪДЪРЖА Антималигноцитнови [re: Acoциaция]  
АвторИHA (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 13:38



ВИЖТЕ СЪДЪРЖАНИЕТО НА "ЧУДОТО" АНТИМАЛИГНОЦИД. Великият "доктор" Христов или не знае как се пише името на второто растение, или съзнателно лъже. В-к Стандарт е прав!
ХОРА, ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ ДА ДАВАТЕ ТОЛКОВА ПАРИ ЗА ТАЗИ ИЗМАМА. ОТКОГА БОЖУРА ЛЕКУВА ВСЯКАКЪВ РАК??? БОЖУРА Е И ТОКСИЧЕН!!! БЛАГОДАРЕТЕ НА ИНСТИТУЦИИТЕ, ЧЕ НЕ ГО РЕГИСТРИРАТ!!!

ВИЖТЕ И СЕ ОСЪЗНАЙТЕ!!!
http://www.malkiobyavi.com/cell/board/read.php? board=1&id=230 ИЗБЕРЕТЕ ДОКУМЕНТАЦИЯ И ОТВОРЕТЕ - 1-1-Teil.doc

ІІ. А. СЪСТАВ НА ГОТОВИЯ ПРОДУКТ
Едно шишенце (5 мл) Антималигноцит съдържа: 500 мг от лечебната субстанция (Херба-ацид) и 283 мг аминокиселини както следва:

50,0 мг Glycin + 87,5 мг лечебна субстанция (Херба-ацид)
47,5 мг L-Valin + 82,5 мг лечебна субстанция (Херба-ацид)
42,5 мг L-Serin + 75,0 мг лечебна субстанция (Херба-ацид)
37,5 мг L-Alanin + 65,0 мг лечебна субстанция (Херба-ацид)
50,5 мг L-Cystein + 92,5 мг лечебна субстанция (Херба-ацид)
55,0 мг L–аспар. киселина + 97,5 мг лечебна субстанция (Херба-ацид)

ІІ. Б. МЕТОД НА ПРОИЗВОДСТВО НА ГОТОВИЯ ПРОДУКТ
Както вече беше посочено, лечебната субстанция на медикамента АНТИМАЛИГНОЦИТ е изолирана от Paeonia Oficinalis – БОЖУР и Verbaskum Thapsiforme – НЯМА ТАКОВА НАЗВАНИЕ НА РАСТЕНИЕ. За тази цел растенията се нарязват ситно и се заливат с дестилирана вода. Сместа се съхранява при определена температура. След 24 часа се добавят ензими, които разграждат растителните белтъчини, а след тях други субстанции с катализаторно действие. След няколко часа се образува жълтеникаво-сиво-бяла утайка, от която чрез фракционни методи се изолира (екстрахира) лечебната субстанция (херба-ацид).
Лечебната субстанция Херба-ацид се изолира в чиста форма под формата на прах със сиво-бял-жълтокафяв цвят и рН – 1,5, която след това образува химическо съединение с посочените в ІІ А аминокиселини.
ІІ. В. ИЗХОДНИ ВЕЩЕСТВА
Както е посочено в ІІ.Б, изходните вещества за производство на лечебната субстанция на Антималигноцит са Paeonia Oficinalis - БОЖУР и Verbaskum Thapsiforme – НЯМА РАСТЕНИЕ С ТАКОВА ИМЕ.

http://care.hit.bg/CH/11.html Червен божур

Описание: Многогодишно тревисто растение с късо коренище и вретеновидно надебелени, грудковидни корени. Стъблата са 50-90 см високи, набраздени, неразклонени. Листата са последователни. Цветовете са тъмно- или светло- червени, по рядко розови. Чашката е петлистна, а венчелистчетата са 8-12. Цъфти от май до юни.
Разпространение: Расте из храсталаци и редки гори по каменисти и тревисти места на Черноморското крайбрежие, Североизточна България, Дунавската равнина, Средна Стара планина, Средните и Източните Родопи, до 1000 м надморска височина.
Употребяема част: Използват се корените, венчелистчетата и семената.
Действие: Противогърчово и болкоуспокояващо. Засилва тонуса на матката, перисталтиката и тонуса на червата. Стимулира процеса на кръвосъсирване.
Приложения:
• при ревматизъм, подагра
• при епилепсия - като помощно средство
• лечение на хемороиди, улеснява изхвърлянето на бъбречни камъни
• дрогата е токсична
• в големи дози може да доведе обилна менструация, да предизвика аборт



Тема ДОПЪЛНЕНИЕ НА СЪДЪРЖАНИЕТО- Антималигноцитнови [re: Acoциaция]  
АвторИHA (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 13:39



След светкавичната реакция на г-н Арапчев, се разбра, че "СБЪРКАНОТО" растение е ЛОПЕН - Verbascum Thapsiforme.
Вижте за какво се използва:
г-н Арапчев, как пък за нищо не сте виновни. ЦЯЛ САЙТ ПОДДЪРЖАТЕ ЗА ДА МАМИТЕ ХОРАТА, ДЕБНЕТЕ ВСЯКО МНЕНИЕ ЗА ДА ЗАЩИТАВАТЕ ЛЪЖИТЕ СИ. ЯВНО ДОБРЕ ВИ ПЛАЩАТ.
А КОЙ ТВЪРДИ, ЧЕ БОЖУР И ЛОПЕН ЛЕКУВАТ ВСЯКАКЪВ РАК??? - ВИЕ!!!
ПРАЩАМ ВИ МАТЕРИАЛ ДА СЕ ОБРАЗОВАТЕ.

http://care.hit.bg/LL/05.html

Лопен - Verbascum Thapsiforme

Описание: Двегодишни мъхесто-влакнести тревисти растения. Цветовете са жълти, събрани на върха на стъблото в многоцветни силно удължени класовидни гроздовидни съцветия. Чашката и венчето са петделни. Тичинките са 5, сраснали за венчето. Плодът е многосеменна кутийка. Цъфтят юни-август.
Разпространение: Срещат се по сухи тревисти места, песъчливи и каменливи склонове, из редки храсталаци, по необработваеми площи из цялата страна.
Употребяема част: Използва се венчето с прикрепените към него тичинки без чашката.
Действие: Има омекчаващо, противовъзпалително и отхрачващо действие, дължащо се на съдържащите се в него сапонини и слузно вещество.
Приложения:
• при заболявания на дихателната система
• при бронхити с обилна бронхиална секреция, бронхиална астма, коклюш
• при възпалителни заболявания на стомашно-чревния тракт, диария
• при чернодробно-жлъчни заболявания
• запарка: външно за гаргара и плакнене на устатат и гърлото, за бани при склофулоза



Тема Re: ДОПЪЛНЕНИЕ НА СЪДЪРЖАНИЕТО- Антималигноцитнови [re: ИHA]  
АвторИHA (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 17:25



г-н Арапчев заприлича на гръмотевична буря - светкавична реакция след светкавична реакция - спортът е полезен.
Г-н Арапчев,
Вие ставате трогателен в опитите си да извъртите нещата. Ето, че най-после сме на едно мнение с вас – цитирам ви: \"БОЖУР И ЛОПЕН обработени с аминокиселини \" - tova zvuchi smeshno. ДА СМЕШНО Е, ЗА ВАС, А НЕ ЗА ХОРАТА, КОИТО СА ДАЛИ ТОЛКОВА ПАРИ И СЕ НАДЯВАТ ДА СЕ ИЗЛЕКУВАТ. ЗА ТЯХ ЗВУЧИ СТАШНО!!!
ПАК ВИ ЦИТИРАМ: nima mislite che tova e vsichko?svareni kato chay?ima i neshta koito samo g-n Hristov znae po obrabotkata, taka che stiga Copy i Paste.
ЛИЧИ СИ, ЧЕ ДАЖЕ НЕ СТЕ СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ПРОЧЕТЕТЕ ПУБЛИКУВАНИЯ ОТ ВАС ДОКУМЕНТ – не са сварени, а “ЛЕЧЕБНАТА СУБСТАНЦИЯ на медикамента Антималигноцит е изолирана от Paeonia Oficinalis БОЖУР и Verbaskum Thapsiforme ЛОПЕН. За тази цел растенията се нарязват ситно и се заливат с дестилирана вода.” .... добавят се ензими за разграждане на белтъка ... Антималигноцит едно шишенце (5 мл) СЪДЪРЖА 500 мг /ПОЛОВИН ГРАМ!!!/ от лечебната субстанция (Херба-ацид= БОЖУР и ЛОПЕН) и аминокиселини.
...... /ЦИТАТ ОТ ВАШИЯ ДОКУМЕНТ/ Активната субстанция на медикамента е изолирана в чиста форма от PAEONIA OFICINALIS - БОЖУР и VERBASKUM THAPSIFORME – ЛОПЕН и е свързана химически с Glycin, L-Allanin, L-Valin, L-Serin, L-Cystin и аспарaгинова киселина. АМИНОКИСЕЛИНИТЕ НЯМАТ ПРОТИВОТУМОРНО ДЕЙСТВИЕ И СЛУЖАТ САМО КАТО НОСИТЕЛ НА АКТИВНАТА СУБСТАНЦИЯ (HERBA-ACID). /КРАЙ НА ЦИТАТА/ ...... АМИ КОЕ Е ТОГАВА ПРОТИВОТУМОРНОТО ДЕЙСТВИЕ??? НАЛИ ГО РЕКЛАМИРАТЕ КАТО ЛЕКАРСТВО ЗА ВСИЧКИ ВИДОВЕ РАК????????
ПАК МИ СЕ НАЛАГА ДА ВИ ОБРАЗОВАМ: вижте действието на съдържащите се в Антималигноцит аминокиселини на страница http://www.ortho.ru/agents/ami/Ami_AH.htm понеже страницата е на руски, ще преведа за тези, които не знаят езика – биологично активната добавка Аминокислотный Комплекс /ДИЕТИЧНА ДОБАВКА произвежда се и се продава официално в Русия/ - помага при - Ако имате недостатъчно отделяне на стомашни киселини за разграждане на белтъчините, ако имате алергия към някои видове белтъчини съдържащи се в храната, в следствие на това получавате отсъствие на апетит, раздразнителност, лошо храносмилане и извънмерна уморяемост. Аминокислотный Комплекс подобрява работата на храносмилателната система, способствайки за по-доброто смилане и усвояване на храната!!!!
Г-н Арапчев ВЪВ РЕКЛАМИРАНИЯ ОТ ВАС Антималигноцит НЕ СЕ СЪДЪРЖА НИЩО, КОЕТО ДА ЛЕКУВА РАК!!!!! ЗА ТОВА НИКОЯ БЪЛГАРСКА ИНСТИТУЦИЯ НЕ ВИ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ!!!
КАК ТОГАВА ТВЪРДИТЕ, ЧЕ “Suvestta mi e chista. Spya spokoyno. Nikoy ne sum izmamil.”
Г-н Арапчев ПОНЕЖЕ МИ СТАНАХТЕ ЗАБАВЕН, С УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ ОТГОВОРЯ НА СЛЕДВАЩАТА ВИ ГЛУПОСТ В ТЕМАТА “СТИГА ГЛУПОСТИ”



Тема О, свещена простота!нови [re: ИHA]  
Авторбoлнa oт pak (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 23:28



Абе, хора, вместо да водите тъпи словесни престрелки за съдържанието на Антомалигноцита и да се правите на много "умни" и преписващи недоказани свойства на билките, позволете на нас, страдащите от рак, да изберем на кое лекарство и на коя запарка да вярваме. Кога най-после ще разберете, че дори да не лекуват тези билки, ако ние сме решили, че те са панацея, значи е така и никой не може да ни убеди в обратното. Позволете ни ние да решим дали да умрем от страх от рака, или да пием всякакви илачи, та били те и с плацебо ефект. Животът си е наш и ние сме тези, кото ще решим дали Атималигноцитът ни помага или не, но нека всички имаме равни шансове да го изпробваме върху себе си. Предпочитам да умра от токсикация с Антималигноцит, отколкото да умра от бездействие и роднините ми да страдат, че не съм го пробвала. В природата на човека е заложено да посяга сам към вярното за него лекарство! Дайте ни тази възможност, пък ни чакайте да умрем!



Тема Re: О, свещена простота!нови [re: бoлнa oт pak]  
АвторИHA (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 09:24



Моят годеник умря точно от антималигноцит. За разлика от теб той започна да го пие за да оздравее и да живее! Заради антималигноцит отказа химиотерапия и лъчетерапия. Повярва на разните "излекувани" с които говори по телефона. Когато разбра, че е пълнил джоба на мошеници беше много късно! Когато умираше проклинаше деня в който е изпил първото шише антималигноцит!
Избора си е твой, но не подвеждай невинни хора!



Тема Re: О, свещена простота!нови [re: ИHA]  
Авторborislav (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 17:15



Ina, bi li dala poveche podrobnosti?

"pi go i pochina" e mnogo naivno i neyasno kazano

zashtoto ako se zapochne lekarstvoto prekaleno kusno, ako se prekusva ili priema ne kakto trybva to nyama da dade jelaniya rezultat
i ot himioterapiya kolko sa pochinali? imash li svedeniya?
zashtoto lekarstvoto e bezvredno, v momenta go priemat hora profilaktichno, bez da im vredi, taka che ot nego ne moje da umre chovek

ne sum anonimen , kakto ti i zastavam zad dumite si -
Borislav Arapchev, 0898 246 130, Plovdiv, office@ideabg.com



Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: бoлнa oт pak]  
АвторCъпpyra нa бoлeн oт pak (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 18:59



Да, мисля си, че им е страшно лесно на хората, които са здрави, да се правят на защитници на някаква кауза, едни - на лекарството, което лекува, а други - на "защитници" на болните, които търсят спасение. Вие, които сте здрави и твърдите, че нещо е измама, имате ли представа какво е да гледаш как си отива близкия ти човек, бавно и сигурно, и да се гърчиш от безпомощност, да плачеш скришом и да се усмихваш, преглъщайки сълзите си, пред него!?!?!
Не ви го пожелавам, не съм такъв изрод! Страшно е!!! По-страшно е да го гледаш безпомощно как си отива, отколкото да посегнеш към надеждата, пък било то и напразна! Но поне ще знаеш, че си опитал!!!
Така че не се правете на благородници на чужд гръб!!!
Нямаме нужда от вас!
Бездушната ни държава ни е напълно достатъчна!!!



Тема Re: Клуба няма модераторнови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторCaнтa (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 12:30



То оставаше вампирите и тук да натресете за модератори като във всички останали клубове ! Като гледам, май точно това се каните да направите .

Няма ли кой да спре тази фашистка секта ?



Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: Cъпpyra нa бoлeн oт ]  
АвторИHA (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 16:17



А като го гледаш как умира и заради "вашата надежда" се е лишил от друго лечение? Защо ме заплашвахте? Добре знаете случая и добре знаете, че е истина!
Арапчев ден и нощ пише по форумите да рекламира. Нали трябва да си вземете парите.
Не вярвам тук да има чак такива глупаци да ви се хванат на въдицата "съпруго".



Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: ИHA]  
Авторcъпpyra (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 19:03



Не подобава в такъв форум да се нападаме, "Ина", "Асоциация" и не знам още кой!!! Не подобава!
И няма да отговоря на обидните ти думи, защото ми е много тежко, наистина! Ако ти чуеше, как за един човек, който само няколко дни преди операцията се е смял, кроил планове за живот, в един момент някой бездушен, алчен да прави бизнес с човешкото нещастие доктор ти е казал :"Той няма никакви шансове за живот", ако ти чуеше такава страшна, жестока присъда, хвърлена безпардонно право в лицето ти, сигурно нямаше така неистово и озлобено да нападаш, когото и да било, не само мен.
Аз наистина съм съпруга на човек, болен от рак, страшен, смъртоносен. За който не ми оставят никаква надежда! Недей напада и не оскърбявай, достатъчно ми е тежко!
Няма да ти отговоря на грубостта, защото Бог гледа отгоре!
И още, искам да ти кажа, в сравнение с това, което си поискаха докторите, с които се сблъсках по болниците ни, парите за антималигноцита са едно нищо!
И Бог да ти помага! Дано не те сполети такава участ, като нашата, защото, каква ли песен би запяла тогава...



Тема Re:Търся помощ.нови [re: cъпpyra]  
Авторeднa oбpeчeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 23:12



Случайно попаднах на този форум.Преди година и половина ме оперираха от рак .Още тогава чух за това лекарство но бях започнала химиотерапия и не можех да го ползвам.Осем месеца се чуствах горе-долу добре,но преди четири дни след поредния преглед и туморни маркери установиха че имам разсейки.След великденските празници ще ме оперират отново.Мислех да откажа последващата химиотерапия и да пробвам антималигноцита .Незная дали ще издържа още една химиотерапия.Даите ми съвет,или поне малко надежда ,има ли ефект това лекарство много противоречиви мнения.Или ми кажете нещо друго ефикасно само да не е химиотерапия.Пила съм какви ли не билки ,във вид на отвари,мужик корен,алое ,вече незная какво не съм пробвала.На 40 г.съм и още ми се живее ,имам две дъщери.Помогнете ми със съвет,ако нещо сте пробвали и е имало дори минимален ефект.Благодаря предварително.



Тема Re:До : "една обречена" Търся помощ.нови [re: eднa oбpeчeнa]  
Авторeднa cъпpyra нa бoлeн (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 12:33



Отвори google.bg. Влез в търсачката и напиши "антималигноцит'. Излиза сайта на Сдружение "Антималигноцит". Разгледай подробно сайта.
Информацията относно Продан Христов е на 100% достоверна. Това, което аз знам е, че никой от хората в този сайт не се крие. Те всички са с истинските си имена, телефони, адреси, снимки - и представителите на сдружението, и пациентите, които твърдят, че са излекувани.
За разлика от опонентите, които крият злостните си нападки зад анонимни псевдоними.
Телефоните на Продан Христов са верни, той отговаря.
И лекарството е в пъти по-евтино от парите, нужни за "доплащане" в болниците, за да ти обърнат внимание.
Мой много близък роднина е говорил с родителите на едно от излекуваните деца. Каза ми, че познава лично бащата и му вярва. Нямам причина да не му вярвам и аз.
Говоря за себе си. Не съм пробвала, сега правим още лъчетерапия. Самият продан Христов, при разговора ми с него, ми каза: "Направете лъчетерапията. Направете това, което считате, че трябва, за да не се самообвинявате, че нещо сте могли, и не сте предприели".
Така че, позвъни на телефоните на излекуваните пациетни, ако можеш, срещни се снякого от тях. Говори с Продан Христов, той не се крие - за разлика от злостните му противници.
Аз мисля да опитаме, официалната медицина не ни предлага много алтернативи, какво ни остава?
Сама трябва да вземеш решение. Друго не мога да ти кажа. Успех и късмет!



Тема Re:Търся помощ.нови [re: eднa oбpeчeнa]  
Авторdswer (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 16:41



Аз също съм от отбора на онкоболните. Правя доста тежка химиотерапия, като паралелно взимам "U-Fucoidan" ( потърси го така в "Google"), който ми спасява кръвните показатели - сигурен съм! Дали действува и на раковите клетки - може би, но определено считам, че си струва да се взима.



Тема Re:Търся помощ.нови [re: dswer]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 17:46



Кажи моля те от САЩ ли го получаваш и как и още - каква му е цената.
От колко време го пиеш?



Тема Re:Търся помощ.нови [re: Haдя]  
Авторdswer (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 17:59



Donese mi go chovek. 8 opdkovki po 60 hapa. Veche pija petata opakovka.
Zenata e 95 $ na opakovka.no ako vsemesh poveche, stava 72$.



Тема Re: О, свещена простота!нови [re: бoлнa oт pak]  
АвторCeбo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 14:30



Биологичноактивната хранителна добавка “Детокс+” запълва дефицита на биологичноактивни вещества в хранената. Притежава противомикробно, противовъзпалително и имуномодулиращо действие. Препоръчва се при състояния, свързани с нарушени функции на имунната система, при комплексно лечение на СПИН, злокачествени тумори. Препоръчва се при лица, прекарали инфекциозни заболявания и при астенични състояния.

Котешки нокът (Uncaria tomentosa) – притежава имуномодулиращо действие.

ХАРАКТЕРИСТИКА И ОСНОВНИ СВОЙСТВА НА БАД:

Котешки нокът (Uncaria tomentosa (Willd.) DC.)
Котешкият нокът е дива лоза, която по формата на бодлите и листата напомня котешки нокът. В медицината се използва кората, която съдържа редица оксиндолни алкалоиди (изоптероподин, птероподин, изомитрафилин, митрафилин, изоринхофилин, ринхофилин). Те са с висока биологична активност и спомагат за засилването на активността на имунната система и преди всичко клетките на фагоцитарната система. Именно засилването на фагоцитарното звено на имунитета е един от вероятните механизми на имуномодулиращото действие на това растение, а другият е нормализацията на нивото на секреция на цитокините, т.нар. медиатори на имунитета, които оказват влияние практически върху всички клетки на организма, като осигуряват междуклетъчна кооперация и контрол на вътрешната среда. Те са средство за клетъчно взаимодействие, имунологичен език на общуване на клетките една с друга. Следователно, имуномодулиращите свойства на Котешкия нокът са обусловени както от прякото (чрез стимулация на фагоцитарното звено на имунитета), така и от непрякото (чрез синтез на ендогенните медиатори) действие на различни клетки на организма, участващи в развитието на имунния отговор. Мощният имуномодулиращ потенциал на това растение позволява да го считаме за едно от перспективните средства в профилактиката и в комплексното лечение на онкологичните заболявания. Съществуват многочислени резултати от експериментални изследвания, доказващи способността на алкалоидите на Котешкия нокът да потискат делението на левкозните клетки.
Заедно с алкалоидите в състава на Котешкия нокът влизат и биофлавоноиди, гликозиди, тритерпени, дъбилни вещества, органични киселини, осигуряващи многобройни биологични ефекти на това растение, а именно – антиоксидантно, противовъзпалително, спазмолитично, антисептично, хипотензивно, хепатопротективно, жлъчогонно, диуретично, детоксикиращо действие. Затова Котешкият нокът е ефективен в комплексното лечение на артрити, бурсити, хронични заболявания на стомашно-чревния тракт, дихателните пътища, след понесени оперативни намеси, при гинекологични възпалителни заболявания, нарушения на менструалния цикъл, простатит, при хронична умора и депресия, за повишаване устойчивостта на организма към инфекциозни заболявания.

Биофлавоноиди
Биофлавоноидите са природни полифеноли, в наше време обхващащи около четири хиляди съединения в съответствие с тяхното общо свойство – способността да укрепват стените на капилярите (Р-витаминна активност). Биофлавоноидите притежават широкоспектърна биологична активност, преди всичко детоксикиращо и антиоксидантно действие. Те регулират активността на ензимите от различни класове, агонистите и антагонистите на рецепторите. С това е свързан изключително широкия спектър на фармакологичната им активност, включително и кардиозащитното, спазмолитичното, противовъзпалителното, радиозащитното, антиалергичното, хепатопротекторното, жлъчогонното, антисклеротичното и други действия, включително и регулиране функциите на жлезите с вътрешна секреция. Биофлавоноидите оказват антимутагенен и антиканцерогенен ефект.

ОСНОВНИ ФАРМАКОДИНАМИЧНИ ОСОБЕНОСТИ НА ДЕЙСТВИЕТО НА БАД:

Общоукрепващо
Имуномодулиращо
Детоксикиращо
Антиоксидантно
Противовъзпалително
Антисептично
Стягащо
Диуретично
Жлъчогонно

ПОКАЗАНИЯ:

Препоръчва се:
Като общоукрепващо средство:
Профилактично за повишаване устойчивостта на организма към грип и други инфекциозни заболявания
За съкращаване на възстановителния период след оперативни намеси
За повишаване на жизнения тонус
За профилактика и потенциране на ефекта на медикаментозната терапия:
При инфекциозни заболявания
При астенични състояния с различна етиология
При хронична умора и депресия
При отслабнало функционално състояние на имунната система, предизвикано от различни фактори (въздействие на йонизираща радиация, ултравиолетови лъчи, хиимиотерапевтични препарати, продължителна терапия с антибиотици, въздействие на различни токсични съединения, съдържащи се във въздуха, водата, хранителните продукти – тежките метали, пестицидите, инсектицидите, фунгицидите)
При СПИН
При хронични белодробни заболявания и заболявания на горните дихателни пътища
При заболявания на стомашно-чревния тракт
При патология на репродуктивната система (нарушен менструален цикъл, миома на матката, възпалителни гинекологични заболявания, простатити, аденом на простатата и др.)
При заболявания на зрителните органи (ирит, кератит, конюктивит, язва на роговицата, катаракта, глаукома, миопия, далекогледство)
При ставни заболявания (артрити, артрози, бурсити)
При кожни заболявания
При алергични заболявания (копривна треска, сенна треска, вазомоторен ринит, бронхиална астма и други)
Автоимунни заболявания (ревматоиден артрит, дерматомиозит)
При ендокринна патология (захарен диабет, нарушена функция на щитовидната жлеза)
При онкологични заболявания на фона на проведени химиотерапии, рентгенотерапии.
Това е един от продукта калцирващ туморните клетки.

За повече информация GSM 0897562337, госпожа Танева



Тема Re:Търся помощ.нови [re: eднa oбpeчeнa]  
АвторCeбo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 14:37



ХАРАКТЕРИСТИКА И ОСНОВНИ СВОЙСТВА НА БАД:

Котешки нокът (Uncaria tomentosa (Willd.) DC.)
Котешкият нокът е дива лоза, която по формата на бодлите и листата напомня котешки нокът. В медицината се използва кората, която съдържа редица оксиндолни алкалоиди (изоптероподин, птероподин, изомитрафилин, митрафилин, изоринхофилин, ринхофилин). Те са с висока биологична активност и спомагат за засилването на активността на имунната система и преди всичко клетките на фагоцитарната система. Именно засилването на фагоцитарното звено на имунитета е един от вероятните механизми на имуномодулиращото действие на това растение, а другият е нормализацията на нивото на секреция на цитокините, т.нар. медиатори на имунитета, които оказват влияние практически върху всички клетки на организма, като осигуряват междуклетъчна кооперация и контрол на вътрешната среда. Те са средство за клетъчно взаимодействие, имунологичен език на общуване на клетките една с друга. Следователно, имуномодулиращите свойства на Котешкия нокът са обусловени както от прякото (чрез стимулация на фагоцитарното звено на имунитета), така и от непрякото (чрез синтез на ендогенните медиатори) действие на различни клетки на организма, участващи в развитието на имунния отговор. Мощният имуномодулиращ потенциал на това растение позволява да го считаме за едно от перспективните средства в профилактиката и в комплексното лечение на онкологичните заболявания. Съществуват многочислени резултати от експериментални изследвания, доказващи способността на алкалоидите на Котешкия нокът да потискат делението на левкозните клетки.
Заедно с алкалоидите в състава на Котешкия нокът влизат и биофлавоноиди, гликозиди, тритерпени, дъбилни вещества, органични киселини, осигуряващи многобройни биологични ефекти на това растение, а именно – антиоксидантно, противовъзпалително, спазмолитично, антисептично, хипотензивно, хепатопротективно, жлъчогонно, диуретично, детоксикиращо действие. Затова Котешкият нокът е ефективен в комплексното лечение на артрити, бурсити, хронични заболявания на стомашно-чревния тракт, дихателните пътища, след понесени оперативни намеси, при гинекологични възпалителни заболявания, нарушения на менструалния цикъл, простатит, при хронична умора и депресия, за повишаване устойчивостта на организма към инфекциозни заболявания.

Биофлавоноиди
Биофлавоноидите са природни полифеноли, в наше време обхващащи около четири хиляди съединения в съответствие с тяхното общо свойство – способността да укрепват стените на капилярите (Р-витаминна активност). Биофлавоноидите притежават широкоспектърна биологична активност, преди всичко детоксикиращо и антиоксидантно действие. Те регулират активността на ензимите от различни класове, агонистите и антагонистите на рецепторите. С това е свързан изключително широкия спектър на фармакологичната им активност, включително и кардиозащитното, спазмолитичното, противовъзпалителното, радиозащитното, антиалергичното, хепатопротекторното, жлъчогонното, антисклеротичното и други действия, включително и регулиране функциите на жлезите с вътрешна секреция. Биофлавоноидите оказват антимутагенен и антиканцерогенен ефект.

ОСНОВНИ ФАРМАКОДИНАМИЧНИ ОСОБЕНОСТИ НА ДЕЙСТВИЕТО НА БАД:

Общоукрепващо
Имуномодулиращо
Детоксикиращо
Антиоксидантно
Противовъзпалително
Антисептично
Стягащо
Диуретично
Жлъчогонно

ПОКАЗАНИЯ:

Препоръчва се:
Като общоукрепващо средство:
Профилактично за повишаване устойчивостта на организма към грип и други инфекциозни заболявания
За съкращаване на възстановителния период след оперативни намеси
За повишаване на жизнения тонус
За профилактика и потенциране на ефекта на медикаментозната терапия:
При инфекциозни заболявания
При астенични състояния с различна етиология
При хронична умора и депресия
При отслабнало функционално състояние на имунната система, предизвикано от различни фактори (въздействие на йонизираща радиация, ултравиолетови лъчи, хиимиотерапевтични препарати, продължителна терапия с антибиотици, въздействие на различни токсични съединения, съдържащи се във въздуха, водата, хранителните продукти – тежките метали, пестицидите, инсектицидите, фунгицидите)
При СПИН
При хронични белодробни заболявания и заболявания на горните дихателни пътища
При заболявания на стомашно-чревния тракт
При патология на репродуктивната система (нарушен менструален цикъл, миома на матката, възпалителни гинекологични заболявания, простатити, аденом на простатата и др.)
При заболявания на зрителните органи (ирит, кератит, конюктивит, язва на роговицата, катаракта, глаукома, миопия, далекогледство)
При ставни заболявания (артрити, артрози, бурсити)
При кожни заболявания
При алергични заболявания (копривна треска, сенна треска, вазомоторен ринит, бронхиална астма и други)
Автоимунни заболявания (ревматоиден артрит, дерматомиозит)
При ендокринна патология (захарен диабет, нарушена функция на щитовидната жлеза)
При онкологични заболявания на фона на проведени химиотерапии, рентгенотерапии.

Това е един от продуктите калцирващ туморните и ракови клетки.

За повече информация: GSM 0897562337, Госпожа Танева



Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: Cъпpyra нa бoлeн oт ]  
Авторdashteria na bolna ot rak (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 14:10



за първи път пиша в някои форум, но искам да споделя с Вас на какво попаднах в усилията си да намеря това лекарство. Открих къде живее сестрата на Продан Христов и отидох да се срещна с нея. първо не пожела да слезне да отключи вратат на входа /живее в Карлово блока над червената сладкарница, 2 етаж/. издебнах момент когато влизаше един човек и се качих. отвори след доста чакане. от разговора с нея стана ясно, че дори сме роднина, но това не и попречи да ми откаже помощ най-категорично. каза, че ПЪРВО ТРЯБВА ДА ИЗПРАТЯ ПАРИТЕ, епикризата, и да изчакам до 20 юни, защото въпросния господин в момента е на почивка - бил много натоварен. помолих поне да и дам епикризата и когато отиде при него да я занесе, но дори и това ми отказа с мотива, че щяла да я изгуби, а и първо трябвало да се преведе сумата. не искам да правя изводи аз, оставям да си ги направите Вие. повярваите много съм отчаяна, но няма да се откажа да пробвам с всичко, което прочетох в този клуб. надявам се силно и че това лекарство е помогнало на някой и че може и да помогне и на други хора, но лично аз съм голям скептик заради това което написах по-горе. ако някой проявява интерес и не ми вярва може да си остави телефон или e-mail и аз ще се свържа с него за да му кажа къде точно живее въпросната госпожа и да се увери сам в думите ми.



Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: dashteria na bolna o]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 15:06



Мила,има много написано във форума за това измамно лекарство.Аз също съм дъщеря на болен от рак баща.Според мен суперлативи за измислени лекарства,добавки,екстрасенси и др. нямат място тук.Всички сме много притеснени и уплашени,хващаме се за всичко като удавници за сламка.Четох във форума за годеника на едно момиче,който повярвал и пил от въпросното лекарство и тя сега дълбоко съжалява.Смятам,че да се предлагат такива неща на тежко болни хора е престъпление,а иначе съвестта на Продан Христов била "Чиста".Такива като него си играят с живота на онкоболните.Може би съм прекалено крайна,но така мисля.
Поздрави и кураж.



Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: gal55]  
Авторdashteria na bolna ot rak (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 15:35



това, което разбрах за този човек и цялото му семейство е много повече, но искам да го спестя на тези, които вярват, защото мисля, че понякога и вярата прави чудеса...



Тема Re: КАКВО СЪДЪРЖА Антималигноцитнови [re: ИHA]  
Авторkyka (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 03:08



www.galeria.tekpolska.pl/ въведете 26051 в активния прозорец за търсене
дааа няма такова растение


Някои тук казваше че цял свят търси лекарство за рака.Напротив,тези от които зависи намирането му,треперят да не го открие някой.
Та и тук загрижената(загриженият) за вашето здраве с цената на най пошла
лъжа и безапелационен тон на ерудит в тази област ви казва "няма такова растение"...Кой ще вземе да търси има ли го или не.Дай да оплюем хубаво
всичко.....Па после нека доказва че няма сестра
А знаете ли че преди половин век е открит управляемия термоядрен синтез
и е патентован, ама как ще ви взимат паричките ако го приложат в живота.
Така,че и такова животно нема



Тема Re:Не се правете на благородни защитници на болни!нови [re: dashteria na bolna o]  
АвторБИБA (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 16:13



Мили хора, преди време ви писах по повод куркумата, като евтино и достъпно средство, което е с доказан противотуморен ефект. Научих го по случайност от д-р на мед. науки, н. сътр. генетик.Тя ми го каза по повод диагнозата на съпругът ми, който е отписан от официалната медицина.Също тя ми сподели , че едно от българските лекарства, които е изследвала лично е герисана. Изумена била от противотуморната му активност и ми даде съвет да го пием по 2 капсули дневно. Казах и че съм много отчаяна и се глася да поръчам АНТИМАЛИГНОЦИТ,на което тя реагира остро и каза, че лично е била натоварена с проучването и пълното му изследване. Отговорът и бе много остър, но с две думи "чиста водица" - меко казано.Каза ми да не се занимавам сглупости.
Това е разговорът - който иска да си направи изводите сам! Не искам да ангажирам никого с моето мнение, но лично аз нямам средствата/хум. алб.900лв.за ден + разходите за самото лек . и грижите за венозното му вливане.
ЗДРАВЕ И НАДЕЖДА ЗА ВСИЧКИ НАС!



Тема Някой провал ли е тези лековонови [re: Ceбo]  
Авторaнreл (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 21:42



Темата е преместена в

Редактирано от vesela.bg на 05.07.06 00:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.