Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 21.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: Alenadrow]  
Автор partzalev (минаващ)
Публикувано18.06.18 19:31



Съгласен съм с третата стъпка.
Интересно ми е дали БФРЛ е вписана в IARU с новия устав.
Да не се окаже, че там е депозиран един устав , а се действа по друг.
А иначе, ние като клуб, ще се обърнем към IARU по тези въпроси, за да сме наясно.
Ако от IARU препратят питането ни до БФРЛ, то е ясно, но все пак НЯКОЙ ТРЯБВА ДА ОТГОВОРИ !



Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: partzalev]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано18.06.18 19:50



Каскета пращал ли е промени в устава? Щото ако той не е, то много силно ме съмнява някой да е изпращал. Аз даже не мисля, че в този УС има и един човек, който да е наясно какво е IARU и какво има и какво няма там. ВОР1 държи всичко и съм убеден, че е държал всичко и по времето на Каскета.

Но какво ще постигнете, ако от IARU направят "забележка" на БФРЛ? ВОР1 със сигурност може да мотае нещата доста дълго. Но и да не може - какво? Утре ако изключат БФРЛ от IARU какво печели кой? Няма смисъл просто, пак казвам. Ако хората искат промяна, да я поискат. Ако не искат - какво като натриете носа на Виктор? Нищо - каквото и като спечелихте делото. Е, този път ще го заболи повечко, но ще го преживее. Ако в LZ1KAA искате да си го върнете на Виктор - помогнете да отиде на избори. Няма никакво съмнение, че той повече от 15 гласа не е печелил в живота си, а точно в БФРЛ дори на него му се вижда невероятно някога да спечели. Иначе нямаше да истерясва по този нелеп начин, а щеше пръв да се е подписал и вече щеше да е разпоредил на клакьорите да му викат "Виктор обединителя".





Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: Alenadrow]  
Автор partzalev (минаващ)
Публикувано18.06.18 19:53



Доообре!
Ще чакаме до 15-ти октомври т.г. !
То ще си покаже!



Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: Alenadrow]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано18.06.18 19:57



Има ли къде да ги видя тези истерии? Много обичам да чета пенявещи се чичаци :)

EOF


Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: gat3way]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано18.06.18 20:05



Ами и на мен ми се стори невероятно, но човека с претенции за етика си е направил собствена група във фейса, в която просто е разменил думите в наименованието на оригиналната група.

Автентичната група е LZ HAM RADIO
"Етичната" група е HAM RADIO LZ

Това дори не ми беше хрумнало, че е възможно, но е факт.





Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: partzalev]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано18.06.18 20:10



Вържи Каскета да е мирно селото.



Без майтап - ако го удържите да не се изцепи, то Виктор остава като един Матросов без амбразура, на гола поляна, на която всички подават ръка, а само той панически се опитва да обяснява как тълпите воюват подло с него. В тази си роля няма да изкара дълго - все пак на повечето хора вече до гуша им е дошло от тия изпълнения. Просто гипсирайте ръката на Каскета в протегнато за здрависване положение и не му давайте остри предмети - другото ще се оправи от самосебе си.



Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: Alenadrow]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано18.06.18 20:15



Е че то няма много там....бах, скука. Очаквах да има чучурски истории и заплахи за саморазправа.

EOF


Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: gat3way]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано18.06.18 20:29



Е там са и Чучура и Председателя. Леко Чучура се е корегирал - имаше още някакви подхвърляния, но явно разума е взел връх в него по някаква причина и е решил да не гори всички мостове без нужда и без време. Има бизнес нюх той.



Но това е в общи линии. Все пак имай предвид, че това е свръх културна дискусия между двамата най-висши ръководители на БФРЛ и вярната членска маса от двама човека, които са просто неповторимо неподправени.



Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: Alenadrow]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано18.06.18 20:55



Тук като говореше за чучурите беше значително по-забавно и аз се обнадеждих. А то какво, все едно гледаш приятелчетата на някой общинар които го успокояват ден след като е излезнал материал в господари на ефира как свързана с него фирма ремонтира детски площадки подвръзвайки счупените пързалки с тел.

EOF


Тема Re: БФРЛ и радиолюбителски глас - митове и легендинови [re: gat3way]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано18.06.18 21:09



Е той тука пишеше и той като "мишиок". С инициала си немА голям успех - две-три дреболии само, а после реши да се поотпусне малко - няма лошо.



Аз също бях изненадан леко от реакцията, да не говорим от странната трибуна за изявата и, но ги разбирам, защото в момента са в лек културен шок. Те просто са свикнали публично някой в нещо да ги обвинява и да ги псува, а сега изведнъж четат два дни и не могат да намерят нищо, за което да се хванат - никой не ги е обидил, никой не е намекнал нищо, никой нищо не иска да им вземе. Те просто не са свикнали така да общуват.

Но нищо, ще преспят, ще премислят, пък хайде дано им просветне, че не всичко на тоя свят се върти около конспиративните им фантазии.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.