Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 03.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: NinoS]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано11.06.18 20:44



Не лъжеш, NinoS. Заедно бяхме на това заседание на УС. Тогава се казваше Слави, имаше повиквателен знак LZ1ZJ и изглеждаше видимо нормално. Тогава, ама не и тук и сега.

От къде казваш, Славчо, са ме натирили? От ARRL, от БФРЛ, или от някъде другаде?



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: LZ1FW]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано11.06.18 20:47



Ти много добре ме разбра, не го вади голям, зададох ти друг въпрос, а дали съм Слави, LZ1ZJ ти никога няма да разбереш.





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: NinoS]  
Автор az de ()
Публикувано11.06.18 20:48



Споко - изфръца се сега ще зачезне. Има делеч по-важни неща а той просто си бръмчи и облита навсякъде - белким кацне на нещо "хранително" :)



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: LZ1FW]  
Автор LZ1OT ()
Публикувано11.06.18 20:48



Сашо, извинявай!

Какво си платил на БФРЛ за тази година? Членски внос или дарение?



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: LZ1FW]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 20:51



Ти прочете ли въобще писмото?!

Кой е казал, че няма пари и няма програма?! Искаме да изберем този, чиято програма може да доведе до най-добро развитие на федерацията. Ако е вълшебник - добре, ако не - в програмата си ще обясни откъде ще са парите.

Кое пак не разбра. В писмото питам, не по принцип. Искам да мога да избера този, който според мен ще ме представлява най-адекватно, включително и чрез предизборната си програма за финансиране на федерацията. Ти не искаш ли да избереш?

Или ти мислиш, че никой няма повече пари от Виктор?! Ами мини и му виж магазините и ще видиш какво ще е БФРЛ след няколко години.

Тезата е чиста и въпросът в писмото е ясен. Не е ясно ти дали го подкрепяш или не. Моля отговори един път с "ДА" или "НЕ". Или кажи с "ДА, ако". Стига бе, бат Сашо - точно ти ли не искаш да ти се зачита гласа?!?!





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано11.06.18 20:52



Е това ти е трагедията - не можеш да се удържиш на висотата, която се изисква от един създател на бъдеща концепция за каквото и да е. Не можеш да правиш опит да обединиш всички и да сипеш непредизвикани обиди дори към един. Тази тема започна с обиди към хора, които определено не познаваш. Много от тях определено не са светци. Но всички те са направили или поне се опитват да направят нещо. Никой от тях не те е обидил, много от тях са щастливи дори да не знаят за твоето съществуване. Няма да го разбереш, но не може да градиш ново общество на приятели и равноправни на базата на отричане и омраза. Няма как да стане. Опитай се да го разбереш и ако искаш да имаш дори мъничък успех, наричай хората, които не се крият, с истинските им имена.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: LZ1FW]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 21:01



Хаха - стига бе. Обида? От мен към някой, който счита, че аз не съм достоен да гласувам, защото той е спортист?!

Няма обида от мен, бат Сашо - има реакция. В нито един пост аз не съм оспорил правото им да се кандидатират и да бъдат избрани. В нито един! А те, виждам и че споделяш това, непрекъснато твърдят, че аз нямам право да гласувам, за да имат ТЕ пари. Не така - никого не съм обидил чак толкова. За мен ти си равен с мен. Смешен си ми, жалък си ми - но сме с равни права. Според мен, разбира се - ти внушаваш друго.

Малко бъркаш основни принципи. За мен всички сме равни по права. Няма как да сме равни по нищо друго, но по права можем. Или ти мислиш, че някой има по-малко права от теб? Че няма право да гласува? Хубаво - развий теорията - ще е някакъв пробив в социологията явно.

Не е нужно да се целуваме, харесваме, усмихваме или уважаваме, да бъдем приятели или да се търпим дори, за да признаем един на друг, че имаме равни права. Просто е, бат Сашо, не е като по милиционерско време.





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: LZ1FW]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано11.06.18 21:02



Пак нещо не си доразбрал, никой в този форум не е обиждал никого! Това ,че се намериха няколко души да нарисуват КАРИКАТУРИ на събитията през последните 5-6 години е съвсем друго нещо.Не ме карай да вдигам стари теми, емблематичен си.Това,че някой е имал дарбата да нарисува тези карикатури вместо с молив, с думи не е обида! Лично на мен доста ми липсва лафа на един "Аstronavt"! А това,че ти сам доста спомагаш за илюстрациите си е твоя лична работа.

Този образ сам си създал любителю на параграфа и /Z!

Кат' се сетя за теб ми изплува в съзнанието оживено кръстовище и ти накичен с гармини и токита, палка, да регулираш движението, някой да не наруши нещо... ха-ха-ха!

Редактирано от NinoS на 11.06.18 21:08.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: LZ1FW]  
Автор QRX (непознат)
Публикувано11.06.18 21:06



Бат Сашо може ли да бъдеш малко по търпелив.Никой не ти е забранил да си даваш мнението.Но гледам,че то не прави нещата по бистри и качествени.Нито пък в полза на единомислието на групата.От това произтича въпроса <<Каква ти е целта,ерго какво търсиш тук>>.Държиш се вражески,недей.Познаваме се.Виж Парцалев как обърна лопатата.И него го знаем що дири тука.Може би точно това,за което и ти си в групата на каскета.
Колкото и да се оправдава Уорданела,текста е добър.Може би е уместно да се натърти,че действащия закон по който всички клубове и БФРето са длъжни да се пререгистрират,ерго впишат в АВ допуска членството както на физически, така и на юридически лица.Устава е този,който ще дефинира радиолюбителството спорт ли е или хоби или наука или приложни умения.Сега не се говори за това.
Ако на някой не му е ясна целта на мероприятието да чете и да осмисля текста на писмото.Групата не предлага създаването на нова група или общност,а връщането на федерацията на нейния единствен принципал- Българските радиолюбители.
Оказва се,че съм радиолюбител от 45 години,че съгласно едновремешните комсомолски фокуси ме титолуват м.с.,а всъщност никога не съм се приемал за състезател.Така че съжалявам.Не ме интересува какво мислят собствениците на спортните клубове,спонсорите,наемниците и мъртвите души в списъците.Искам да видя колко души ще подпишат писмото при достатъчно добра негова разгласа.Това за мен ще е реалния брой на радиолюбителите в България.
Останалото са числа,сиреч материал за манипулация.Брой раздадени повиквателни знаци,част от тях съкратени,друга част радиофарове и тн накрая фамилни имена последвани от (sk).Гледам,че и ВОР Гайдарджиев си отишъл вчера. Дай боже душата му намери покой там горе.

пп- най долу в текста на писмото има една пропусната буква <<гаранции за формАлното приемане>>



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: LZ1OT]  
Автор az de ()
Публикувано11.06.18 21:09



А ето един въпрос на място от човек на място И сега ще му отговорят с "може би" по някакъв "удовлртворителен статистически" начин


Бе айде стига с тия (фокс уискита) дето не знаят как да стане ама и не искат да стане иначе - как пък все се появяват все "случайно" та все да размият конретиката.

Редактирано от az de на 11.06.18 21:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.