Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 13.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано12.06.18 00:15



Хакере, дай нататък. Явно че не пишем от Илинден. Откъде пишем? Или в А1 (МТел) не взимат такива самозваници като теб? Хайде - знеш IP-то, знаеш и имената. Вече наруши и всички морални и правни закони, в случай, че не го разбираш. Само ти е трудно да кажеш откъде пишем, а? Е, ако знаеше, щеше да можеш и да предположиш кой е Alenadrow.

Не ставаш за хакер пич - просто са ти поверили информация, с която не можеш да боравиш.

Съвсем между другото - всеки модератор, администратор или дори кафемелачка с достъп до логовете може да предположи неправилно кой-кой е. Анонимността в този форум не "технически гарантирана", тя е априори, като предпоставка да се развие една платформа. Анонимността не служи за да прикрие мен или приятелите ми, тя служи за да изолира фабулата от субекта. Знам, че това е твърде сложно за асимилиране от човек, който си мисли, че е постигнал върха в кариерата си, като е предал принципите, които са нужни за работата му.

И най-между другото - Митко не живее в Илинден от години. Живее някъде там близо, но по лична карта се води в Илинден, при това от скоро. Ти, като един истински хакер, сигурно знаеш къде е живял той преди? Или поне сега?

Жалък е начина, по който използвате информация, която не можете да асимилирате. Темата не беше за Митко, за друго беше. А като казах, че никой няма да разбере кой съм аз, защото аз съм никой, ти какво всъщност разкри?! Митко също е част от тълпата - да беше по темата, да разберем олигофренските ти напъни да опорочиш темата. Но и Митко не е от "бившите", нито от "настоящите", нито някога е бил, опитвал, желал или мечтал да бъде нищо друго, освен един от нас. Пиши му и ще видиш, чее той е един от тия, които са се отказали вече да пишат. Това е истината - другото са тийнеджърски опити да блеснеш.

Ако искаш бих ти казал и аз кой съм - но защо? Ти си куха тъпа лейка, която си мисли, че това е съревнование по прикриване. Грешиш - анонимността тук е само с цел да се ескпонира тезата, да се наблегне на фабулата. Хайде рови, хакере, ама не мога да разбера защо ти е?! Както сам видя, дори и аз да съм Митко, аз нямам нищо свързано с тази федерация, освен желанието си да членувам равноправно, заедно с колегите си в нея. Твоето "разкритие", освен, че беше единствения чел двата лога по това време, какво трябваше да покаже? Или ти си "модератор-трол"? Добре, приеми че съм Димитър - и? Това в подкрепа на коя теза е? Или на кое противоречи?

Гнусно е, разбираш ли? И маймуна щеше да навърже информацията, с която ти разполагаш. Но по-правилно. И щеше да заключи, че наистина съм никой, поне в контекста на обсъжданата тема. Това не те поставя по-нагоре от маймуните, нали ще се опиташ да разбереш, мурзилко (това последното Митко ми каза да ти напиша, защото затри първия му и единствен до днес коментар във фейса)?



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор partzalev (минаващ)
Публикувано12.06.18 00:35



БОЖЕ, ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано12.06.18 00:55



Още ще трябва да човъркаш между ушичките.
Това че си никой е ясно и на най глупавите факта че го изтъкваш непрекъснато навежда към мисълта за ментални проблеми сори но там не мога да ти помогна.
Твърдиш че съм някакъв администратор или модератор във фейса


Чудесно помогни ми да открия себе си тогава кой от тези съм аз ?
Hilda Etri
Huku X Ray
Владимир Даскалов
Zlati Dimitrov
Стоян Георгиев


Продължавай да мислиш за писането имаш дарба безспорен фак обаче дедукцията много ти куца. Любимата ти теория за Бръсначът на Окъм тук няма да ти помогне тя е за прости люде които ги мързи да мислят
Хайде сега почвай да мислиш утре вечер пак ще ти отделя няколко часа



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано12.06.18 07:16



Аз вече казах, че дори кафемелачка можеше да справи толкова или по-добре от теб, при наличието на същите данни. Само че тези данни не са твои - достъпът до тези логове не ти е даден за да се правиш на супер стар. А кой си знаят администраторите на дир-а - ако държат на платформата си, да кажат кой си по начин, по който да научиш как се злоупотребява. Тяхна работа - ти с моето доверие не си злоупотребил, а с тяхното.





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано12.06.18 09:40



Вече не си толкова смел и силен като не си съвсем анонимен започваш да си изпускаш нервите да обиждаш без причина но това е добре потвърждава тезата ми че си един самотен социопат страдащ от липса на внимание. Тук със помощта на уж анонимността си си намерил трибуна където да се изявяваш като гуро


Да те попитам нещо само от един акаунд ли пишеш ? Защото типове като теб обикновено си имат по 2-3 акаунда за да си поддържат огъня когато започне да спада интереса към поредния словесен бълвоч който са сътворили.
Не мисля да те анализирам повече ти си прочетена книга всеки анализ от тук нататък ще доведе само до някой медицински справочник с диагнози. В интерес на истина таях някакви надежди за теб но бях подведен от дарбата ти да пишеш което е грешка. Сега си давам сметка защо си развил такава дарба да пишеш от една страна силно набожни елементи около теб ти късат нервите от друга живота те е смачкал до степен че не ти остава нищо друго освен да се скриеш някъде и да пишеш и ти точно това правиш. Събрал си твърде много злоба и жлъч и за теб тук е естествения отдушник където да изпуснеш парата продължавай но вече не си интересен и и тепърва ти предстоят интересни дни
Хайде сега сядай да твориш писмото и дано ти стигне смелостта да го занесеш лично в Казанлък и да го подпишеш пръв . Аз за съжаление няма да мога да присъствам тази година но ще следя с интерес развитието
Като за финал да ти обобщя нещо нямам нищо общо нито с дирове нито с фейсове или тем подобни мрежи тук съм от чист медицински интерес защото твоят случай е много комплициран и ми е интересно как ще се развиеш в последствие. Апропо ако решиш да потърсиш медицинска помощ с радост ще ти съдействам . Хайде хубав ден и пази сянката днес че го дават много топло времето а за теб това не е добре .



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано12.06.18 10:15



О, благодаря за великолепния анализ, който вече ми правиш за втори път. Не знам на какво се дължи тази силна привързаност. След като вече уж ме знаеш кой съм, защо не ми се обадиш по телефона да обсъдим диагнозите, които ми поставяш? Както сам каза, откакто ти си мислиш, че си ме разкрил, вече не съм толкоз смел - ерго няма страшно. И на гости дори те поканих, щом си мислиш, че ми знаеш адреса - не дойде.



Малко е странно, че ме питаш дали пиша само от един акаунт - ти не знаеш ли? Нали си супер-турбо-хакер, който може да сравнява IP адреси - ами сравнявай, не се мъчи с анализи, които не ти се отдават. С два-три акаунта лесно могат да пишат хора с безличен изказ, които говорят тъпотии, несвързани с никоя тема, за да се похвалят, че са видели едно IP на две места. На мен ще ми е много трудно да пиша с два акаунта, ако държа да кажа нещо смислено. Иначе това е добър похват при популяризиране на форум, но не е по правилата на дир-а, доколкото си ги спомням аз, а и тук форумът е разработен, щом даже важен хакер като теб го посещава.

Само не разбрах защо трябва някаква смелост който и да е да занесе писмото където и да е?! Ти какво лошо намери в него - не чух коментар по същество. Но пък това веднага показа кой си, макар аз да нямам достъп до логовете с IP-тата. Обаче аз ще уважа желанието ти да пишеш под псевдоним и няма да се опитвам да се правя на врачка - още повече, че съществува някаква съвсем минимална вероятност и да не съм познал - аз нямам твоята самоувереност в собствената си непогрешимост.

Що се отнася до заплахата, че ми "предстоят интересни дни" - тук вече няма как да се сдържа и да не те помоля да си с една идея по-внимателен - никой не обича директни заплахи от индивиди, които преди това са му сравнявали IP-та на различни места, гледали са QSL картичките на приятелите му за да им четат адресите и прочее първобитни изпълнения. Не отивай твърде далеч от границите, които обществото е приело за доспустими.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор az de ()
Публикувано12.06.18 10:19



Ясно - почва се с милиционерщината. Не беше нещо неочаквано.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: az de]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано12.06.18 10:52



Всъщност е бивш модератор от фейса по-скоро. Най-вероятно едър бивш модератор, който все още може да гледа IP-та там, по някаква необяснима причина.



То е ясно, че ще се започне с милиционерщина - какво друго им остава? След всичките обсъждания тук се появява някакъв вманиачен "хакер" и гордо заявява, че Alenadrow е Димитър, сякаш това променя каквото и да било - разбирам да беше казал, че съм Виктор, например, или поне Чучура, а то Димитър.

И понеже Alenadrow бил някой си Димитър, който също всъщност е никой в контекста на БФРЛ, то от това следва какво? Че всичко в БФРЛ е наред и радиолюбителите всъщност не им трябва да гласуват?!

Бат Сашо поне се опита нещичко да импровизира, да извлече някакъв дивидент, да направи някоя четка за незаменимостта на Чучура. А тоя даже не се замисля какво пише, ама нещо да напише там - някоя заплаха, някой намек, както си е свикнал. Обаче на Димитър още не се е обадил смелчагата и у тях не го е търсил.

Интересно какво ли очакват - да напиша, стил Агент Бисер, че съм размислил и вече не искам радиолюбителите да гласуват? И дори в някакъв абсурден сценарии да се окаже, че аз не искам радиолюбителите да гласуват, то това как ще откаже радиолюбителите да гласуват?! По-прости са и от милицинери. Те наистина си мислят, че радиолюбителите са някаква тълпа и някакъв там в някакъв форум им мъти мозиците, а иначе са послушно стадо. Жалка история.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано12.06.18 13:15



Този клуб има единствен мЪдератор от 2009 или 2008г, не помня точно.Преди това не е имало.Единствения модератор тук е scanner.Админ е Киро и обикновено раздава правосъдие като напече някъде.По-скоро той трябва да бъде сезиран.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: NinoS]  
Автор az de ()
Публикувано12.06.18 13:34



Както и да е. Казахме - очакваше се. Бат Сашо беше наистина далеч по-конструктивен доколкото може да е. Да се върнем към същината и готово.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.