Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 13.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано11.06.18 22:32



Ти последвай съвета ми и не се горещи толкова много


меньше знаешь крепче спишь



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 22:35



Бих искал, но се възмущавам от нищожества, които злоупотребяват с оказаното им доверие. Както вече казах - щом знаеш, че съм Димитър, тогава отиди при Димитър и му кажи, че си го "проследил". Ако ти хвърли само един бой - малко ще ти е.





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано11.06.18 22:40



Много си сладък когато си ядосан опитваш се да се владееш но не ти се отдава опитваш се да си замажеш пропуските но пак не ти се получава.
За последен път ти казвам че ти симпатизирам и не разбирам защо агресираш по този начин. Е в същност знам но това му е забавното че ти не знаеш.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано11.06.18 22:45



Eхаааааа, Димитреееее, идва Димитров ден, ще те хванем да почерпиш!!!!ы ха-ха-ха-ха.....!!!!Много болни мозъци се навъдиха тук, нищо....


Тази водка, колко народ разсипа!

Редактирано от NinoS на 11.06.18 22:46.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: NinoS]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано11.06.18 22:49



Няма да го хващаме бе спокойно сами ще си отидем на имен ден не се кани отива се директно.
Димитър да ме поправи ако греша ама блока е 71 нали ?
Това от фейса не се учи хеле пък от тези смешници там





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 22:55



Защото злоупотребяваш с доверието, което са ти оказали хора, които са разчитали да бъдеш достоен. Ти си пълен боклук и разруши това доверие. Всяка маймуна може да предположи, че от това IP пише Димитър. Но истината е, че тук радиолюбители сме аз, Димитър, Мариана и Светльо. Тъпото е, че си позволи да се дуеш на базата на абсолютно неправилно предположение. Пълен некадърник си, пълен. Не се прави така. Силно съветвам всеки, който ти е дал достъп до каквото и да е да го преосмисли, тъй като очевидно не му заслужаваш доверието.

От Димитър имаш много поздрави - до мен е и си пие джин, а и непрекъснато ме обижда, че съм идиот да се опитвам да обяснявам очевидни неща. И е сигурно е прав.





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 22:58



Не грешиш - Димитър е в блок 71 в Ж.К. Илинден. Не е трудно да се разбере, тъй като си е публикувал адреса навсякъде. Ерго можеш да се видиш с него - той е непукист, за разлика от мен. И обича гости.





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано11.06.18 23:02



Сладък си като си ядосан но бързо омръзваш .
Много здраве на Димитър





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 23:25



Благодаря!

Имаш много здраве от Димитър също. Както и от мен, Мариана и Светльо!

Но тая злоуптореба с логовете ми се иска да я види някой модератор или администратор на Дир-а. Просто няма смисъл боклуци с достъп до логове да се гордеят със "способностите" си. Димитър каза, че му е все тая вече как хлапетата тълкуват IP-та. Ако беше "уцелил" някой от другите трима щеше да стане параклама. Маймуна с късмет - това си ти "хакере".





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано11.06.18 23:39



Много си сладък че чак диабет ще завъдя от теб


Мерси за поздравите Димитре и на Мариана и на Светльо също мерси абе на целия Илинден мерси там нали всички от един хотспот пишете .
Виж там да не забравиш да напечеш администратори модератори фейсове и всякакви подобни и после да пишеш какъв е резултата




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.