Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 13.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 21:57



Пак сбърка, но аз пък знам защо. Не бъркай технологиите с хората, мен ако питаш.





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано11.06.18 22:00



Както кажеш


Рядко бъркам не е изключено но е много малко вероятно особено за теб.
Аз ти се радвам и на теб и на идеите които даваш кефиш ме просто напомням че не си чак толкова анонимен колкото ти се иска .

Редактирано от grasshoppercho на 11.06.18 22:04.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано11.06.18 22:06



Авторитетните не са неутрални, неутралните не са авторитетни.

БФРЛ е емблема-ключ в машина за пари. Не случайно в програмите и на двата най-могъщи български клуба има модели за финанссиране - толкова процента по еди какви си програми, толкова - по други. Един от ключовете към програмите-източници за финансиране е именно БФРЛ. Това е нормално и в това няма нищо лошо. Такъв е живота - някъде се дават едни пари и ако не ги вземе един, ще ги вземе друг.

Парите и водата текат по определени правила. Ако се разбутат нещата и парите и водата пресъхват. Не знанието какво се случва не предпазва от отговорност за последствията. Затова трябва да се пипа внимателно.

Та така. За тази вечер писах предостатъчно. Лека нощ.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 22:13



А аз ти напомням, че си поел някои ангажименти, които са ти дали достъп до определена техническа информация. В момента се дуеш като пуяк, който е откраднал червей. Щом си толкоз сигурен кой съм, искаш ли да изясним как си го научил и с каква права си злоупотребил да се изпучиш тук?

Много ги обичам такива като теб. Следващия, който ти даде достъп до какъвто и да е лог трябва да е пълен идиот. Но, както казах, не се бъркай много с лога - тук сме четирима радиолюбители в момента. Единия е Димитър, както правилно и незаконно си "разбрал" с "уменията" си. Другите трима кои са, майсторе?





Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано11.06.18 22:19



Опа опа успокой се бе готин аз казах че ти се радвам просто лекичко те свалям на земята че колкото по високо летиш толкова по болезнено е падането


Знам кой кой е спокойно каквото ми е необходимо всичко знам .
Не се ядосвай излишно жега е навън не е добре за здравето.



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: LZ1FW]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 22:21



Аз ти дадох и на теб пример, че парите доказано текът повече в демокрациите. Науспорим факт, доказан с всякакви видове статистики.

Няма никаква теория, която да твърди, че правото на глас по някакъв начин пречи на бизнеса като цяло. Може да пречи на елементарен шаячен крепостен бизнес, но като цяло бизнеса просперира при демокрацията. Факт.

Щом не искаш - не подписвай. Както вече цитирах Волтер - не съм съгласен с теб, но ще защитатавам винаги правото ти да не подпишеш! Следвай парите и бъди щастлив. И горд, разбира се...



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 22:24



А ти как мислиш - колко хора днес чели и двата лога? Щом знаеш кой съм, ела и ми кажи, че ме следиш - искаш ли? Или не е съвсем същото да сравняваш IP-та по логовете?

Препоръчвам ти да не знаеш чак толкоз много, че не е точно в рамките на закона и ангажиментите, които си поел. Разбра ли ме точно или да изясня?



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: grasshoppercho]  
Автор az de ()
Публикувано11.06.18 22:26



Тука каква е закачката ? Или пак ще се замеряме щото се е стигнало до нещо конкретно и трябва сега да го развалим ?



Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: LZ1FW]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано11.06.18 22:28



И сега като дойде демокрацията става страшно, не е работа

Или както си каза женицата



EOF

Тема Re: каквото и да си говорим, става дума за паринови [re: az de]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано11.06.18 22:29



Модератор от фейса е видял, че един от нас четиримата е влязъл през същото IP. IP-то е на хотспот, който се ползва от половин село.



Но е познал - единият е Димитър. Аз ако бях на администраторите, тоя олигофрен повече лог нямаше да види в живота си. Но те си решават, не съм им настойник.

П.П. Димитър каза, че ще почерпи, ако го направя следващия Председател.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.