Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 01.07.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор partzalev (новак)
Публикувано11.05.18 18:23



Просто пиши........
защото иначе си никой!
Определено се кефя да те чета......ако имаш и стратегия ще си велик, ако пишеш само за "Каскета" ще си пак никой.....просто използвай дарбата си!



Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: Medun40]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано11.05.18 18:35



Хайдеее - сега вече ще воюваш и с псевдоними. Тебе вЕрно сериозно ти хлопа дъската - послушай приятелчето си и се кротни.



Но да ти отговоря точно - боря се радиолюбителите да са равнопоставени в правото си да избират и да бъдат избирани. Предполагам е достатъчно точно за теб.

С Каскета се бъзикам, не се боря. За война пък и през акъла не ми е минало.

Но за да се затвори една книга, то е добре преди това да се прочете. За да има един ден една нормална организация, всички смрадливци, които са се гаврили с нея трябва да бъдат бъдат познати. Не за да им се смеем - те са по-скоро жалки. А за да знаем как за вбъдеще да се пазим от такива ефективно и как да не им позволяваме да се опитват да експериментират и паразитират на гърба на добрите традиции и почтените намерения.

В бъдещето Каскета го няма забележим в радиолюбителското движение, освен като неприятен спомен - това поне е без абсолютно никакво съмнение.



Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: partzalev]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано11.05.18 18:39



Благодаря ти за съветите. Тъкмо днес се чувствах някак петъчно загубен и чак сега си давам сметка какво ли щях да правя без тях?

П.П. А ти защо си мислиш, че искам да съм велик? С друг тип хора не ти ли се е случвало да общуваш? Може да съм просто перверзник и да се кефя как ми играете хорце наоколо, като ви пускам само с няколко изречения за няма и минутка.





Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: Medun40]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано11.05.18 18:54



Не ми се рови по форумите на федерацията, за да ти изтипосам тук писаниците.После да ги наложа едни върху други и да лъсне дебелия ти задник.
А ти какъв си бе Миланов? Цялото определение на това понятие комплексар се събира върху теб.Колко години вече нямаш мира с тази федерация.Що не идеш да ревеш на други дето ти биха шута от едно друго, по-високо място.Колко хора ти казаха да мирясаш, дори съклубниците ти.Пак почваш да заплашваш ли? Не става със заплахи другарю миланов и акъл си иска!Това доста ти го повтаряха в другия форум.



Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор partzalev (новак)
Публикувано11.05.18 18:56



Абе Алендръндърчо,
как може един псевдиним да се бори за какво и да е.
Нали, ако спечелиш златния медал, няма как да те индентефицират, за да ти го нанижат на влатлето!



Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: partzalev]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано11.05.18 20:04



Много е просто Павка,

Аз съм тълпата. Утре и да можем всички да гласуваме, никой от нас няма да намаже нито антени, нито платки, нито пари, нито офиси, нито ще си правим бусовете на линейки, че да "усвоим" и последната "усвояема" капка от колегите си.

Просто ще си гледаме хобито и ще можем да изказваме мнението си по важните за нас въпроси - кой както го вижда. Затова е все едно как се казваме. Така сме ние в тълпата - живот си живеем.



Между другото съм забелязал, че това най-вбесява всички неаномни герои от миналото - хем съм анонимем мишок, хем нямам стратегия, хем няма и медал да намажа, че даже и дума дупка не правеше. Обаче нещо вътрешно ви кара да четете - какво бе , Павка? Аз съм никой - и това е истина, колкото и в конспиративните ви мозъци да вилнеят мрачни комбинации. Защо толкоз някакви драсканици на един анонимен никой ви дразнят бе? Парите не мога да ви взема, антените - също. За офиса да не говорим. Даже за секретарка не мога да се кандидатирам. Що се нервите тогава, що се страхувате?!



Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: Medun40]  
Автор milkomilanov@dir.bg (новак)
Публикувано11.05.18 20:07



Здрастиииии Милчо, все пак се появи ха ха ха



Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: NinoS]  
Автор milkomilanov@dir.bg (новак)
Публикувано11.05.18 20:14



Nonos, осещаш ли как в момента се бачка с SO2R



Редактирано от milkomilanov@dir.bg на 11.05.18 20:15.



Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано11.05.18 20:28



Тц, объркал си се, поне SO3R.Ракийка, салатка и мезе.А после SO4R, като докопа и винцето!





Тема Re: БФРЛ - Предизборни дебати 2018нови [re: NinoS]  
Автор partzalev (новак)
Публикувано11.05.18 20:47



Тц....SO5R....забравяте мацката на дясното ми коляно!
Между ругото....ласкаете ме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.