Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 10.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: Medun40]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано12.05.18 11:51



Тоя каскет ви разгони фамилията. Я всеки да разкаже сега как го е сънувал!


А защо трябва да те сънуваме бре Миланов за нас ти си бита карта


Тия от Усерето на БеФеРето да те сънуват тук не си интересен



Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано12.05.18 12:06



Те са го сънували, ама като Ангел-спасител. Ако не беше Каскета, двама-трима от членовете на "УС на БФРЛ" рискуваха да ги линчуват в Казанлък, ако посмеят да се появят. А сега ще отидат там на бял кон с полевата кебапчийница, а "остриетата на опозицията" ще бъдат "анагажирани на тази дата" и ще заобиколят този красив град от мноооого далеч в деня на сбирката. Освен ако Каскета не е подготвил някой впечатляващ спектакъл за бенефиса си, което хич няма да ме изненада.





Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: grasshoppercho]  
Автор az de (член)
Публикувано12.05.18 12:07



Еее не. Айде остави човека да си помечтае. Пък ти как го рязко го отряза. Не стига че е снощен пък и тука го отрезвяват





Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: az de]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано12.05.18 12:35



Добре ще бъда по мек

сънувах че Щирлиц ми е на гости с анализаторО и сме закачили една леха от лозето да я мерим и после като я натунихме играхме в АРРЛ ССБ Раундъп и го спечелихме



Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: Medun40]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано12.05.18 12:44



Да бе - аз лично бях много притеснен. Цяла нощ се въртя и се чудя какво да правя - все пак лично Каскета ми е обявил война!

Направо кошмарно беше - сънувах как си карам към Казанлък, а изведнъж попадам на блокада на пътя. Отгоре един самолет, производство на КАА-то, ми хвърля една мрежа и ме оплита, след което ме транспортира до някаква главна база в някакво Житно село - аз съм под триста кила, а Павката беше добре балансирла носа на летящото чудо със CNC-то, та полета мина добре, но лошото предстоеше.

Като се приземихме, както си бях оплетен, другаря "Ала-бала" започва да ми налива някаква течност, подобна на спирт, но някак по-съмнителна - добре, че му досвидя по едно време, та останах в съзнание. После ме вързаха за едно жере, купено с лични пари от Каскета, а той лично дойде гол до кръста с лъщяща кожа и започна да мята гьобеци на фона "Шушана", развявайки знамето на БФРЛ!

По едно време гледам - от всички страни прииждат хиляди млади радиолюбители, членове на новата радиолюбителската общност - с огромни портети на Каскета и всичките с каскети като неговия. Най-отпред ги предвожда Азис и пее "Напипай го" по някакъв мегафон. От смесицата на "Шушана" и "Напипай го" усещам, че започвам да губя съзнание, но тогава се появи г-жа Анна - беше с някаква ефектна рокля на графики, а най-интересното беше, че на роклята имаше етикет "Мейд ин БТК бай Филип Васил" - за момент забравих болката в ушите и душата си и се зачудих кой пък е тоя бай Филип Васил? Госпожата с ловък жест отне мегафона от Азис и започна да чете класирането в последния LZDX контест.

Това разсея за момент Каскета, който спря и "Шушана" и започна да чете контестация от името на КАА, като същевременно пишеше с въглени (от поистиналата скара) искова молба на гърба на знамето на БФРЛ до Съдът по правата на човека.

Тогава се огледах - видях, че Ала-Бала, вече с бяла престилка, е полегнал до един бус с надпис "Линейка", вече привършил тубата с онази течност, с която му се досвидя да ме упои. В погледа му се четеше едновременно съгласие с контестациите на Каскета и някакво лежерно блуждаене върху случващото се, съчетани с леко примижаване и плавни равномерни поклащания на главата.

Реших, че по-удобен момент няма да се отвори и хукнах през някаква гора да бягам. От всеки храст изскачаха някакви дечурлига в анцузи и с антени в ръка и всички те с възторг в погледа ми сочеха накъде да се спасявам. Аз им повярвах - всички имаха медали от държавни и международни състезания и изглеждаха уверени в бъдещето.

След дълго лутане най-накрая достигнах до една красива зелена поляна - с топла скара, зареден хладилник и пълзящи наоколо щастливи малчунаги. Пред един чучур се беше извила опашка за нещо, та и аз тръгнах натам.

В този момент се събудих от ритниците на жена ми, която ми каза, че ако продължа да грача "Лет ит би" на сън и да се въртя като Георгьовденско агне в леглото, ще ми се наложи вече да спя на дивана. Какво да ги правиш - жени. Не могат да раберат заплахата от война.





Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: Alenadrow]  
Автор milkomilanov@dir.bg (минаващ)
Публикувано12.05.18 13:13



ама голем си фантазьор, ха ха ха евала ти правим , ама не забрави ли да споменеш ония самодиви с венчета на глава да ти попиват потта от челото, че от този зор който си преживял чак мен избива на пот.



Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: Alenadrow]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано12.05.18 13:22



Еееех Alenadrow, всичко това го видях и аз.Много гадно беше. Та сънувам си аз, че тъкмо съм приключил с тестовете на радара на покрива, включвам го и виждам метките на екрана.Как един идентифициран летящ обект SAMOLET 5 лети отгоре ти и пуска някаква мрежа.Викам си, що така ве, нали Alenadrow ми беше обещал място в колата да ме вземе за Казанлък, за кво приготвих 5-6 гармина и 7-8 токита, щях да се накича с тях.Както и да е, отидох да изпуша една електронна цигара на покрива, до радара и пак слизам долу.Гледам САМОЛЕТА 5 вече наближава с.Житен, нещо мрежата се оплете в онова БЕ-НЕ-ТЕЙСКО жере.Но добре,че Павката, който току що беше вече напълно изтрезнял, бързо реагира, разплете мрежите, та те пуснаха точно до жерето и веднага те вързаха. За течността мисля,че не си прав, гледах всичко на радара, през две метки на екрана, Павката си изпи цялата течност, за теб съвсем малко остави!


Другото потвърждавам, така беше, само не можех да чуя окончателното класиране на LZDXС-а! Ама разбрах,че каскета е правил по 20 връзки на минута, та чак Илийката LZ4UU, мислел да ходи на курсове при него, пътувайки от далечна Румъния!
Нататък незнам и мен жена ми ме събуди, с думите: "кво си се развикал с това файв найн, сиера фокс бе" ? Сигурно съм сънувал някакъв ел-зет-де хикс контест, предполагам оня от 2015г.

Редактирано от NinoS на 12.05.18 13:43.



Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: NinoS]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано12.05.18 13:47



Явно всички от тълпата сме мащабно и значително повлияни от тези харизматични фигури от невзрачното ни битие на радиолюбители-мишоци.





Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано12.05.18 13:49



Сигурно самодивите бяха в буса-линейка на другаря Ала-Бала. Пък и не ми беше до самодиви - искаше ми се само до Казанлък да стигна с неувредено съзнание, за да мога да си платя членския внос.





Тема Re: Сънувахте ли го каскета?нови [re: NinoS]  
Автор az de (член)
Публикувано12.05.18 14:15



В тоя ред на сънища @Парцалев нещо ми се губи днеска. Прцалев - айде изтрезнявайте вече там в Житен че не останА време да се напиете






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.