Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 13.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: "Управляващите"нови [re: QRX]  
Автор az de (член)
Публикувано17.05.18 07:53



Ако се надявах на нещо щях да се кръстя тука "мечтател" и можеше да съм "член" на беферето от името на КАА-то и със собствен инициал :)



Тема Re: "Управляващите"нови [re: az de]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано17.05.18 08:37



Не КАА-то организира софийската полева кебапчийница, а "българската радиолюбителска общност" - имало, казват, няколко човека разлика между списъчните състави.



Ония глупаци от "УС на БФРЛ" явно не могат да понесат, че баш в София Каскета им изземва инициативата, та затова по стара и неотменима традиция им е най-лесно да поизтрият, вместо да се замислят.

Иначе информация за предстоящето мероприятие е публикувана на и на .

Само едно не ми стана напълно ясно от рекламата - дали ще припкат деца по поляните, дали скарата ще е топла, а хладилника зареден - за последните две сякаш между редовете се чете призив всеки да си носи сам каквото ще си яде. Но най-важното - дали ще се приемат членове на "радиолюбителската общност" веднага на място? Чучура беше къде, къде по-директен, а и щедър, при представянето на пловдивската полева кебапчийница.

П.П. Мен най-много ме кефи как Каскета играе по тънката струна на носталгичните спомени за Бонсови поляни, запазени за поколенията от бат Сашо на . Само че не мисля, че ще може да осигури дечурлига с антени, ако въобще успее да докара някое хлапе.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано17.05.18 09:05



Ма тва си е плагиатство, Щирлиц трябва да подаде БАЛАНСИРАНА искова молба за дело по принцип, ама- ха!


Щирлииииииииц, къде си ве? Да не се самосезираха от шарените графики чичковците бре? Добре де, щи дам радара, покажи се!

Та в този ред на мисли да Ви попитам:
А ве ей, къде сте тръгнали вие бе? Я вижте кой пИчели конкурси за "българска честна журналистика" ве... ЩЕ ВИДИТЕ ВИЙ КОН БОБ ЯДЕ ЛИ!Няма фалшиви новини бе... а бе ясно ли ви е, бе?!
КОЙТО ИГРАЕ ПИЧЕЛИ, КОЙТО НИ ИГРАИ, НИ ПИЧЕЛИ!

Редактирано от NinoS на 17.05.18 09:13.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: NinoS]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано17.05.18 09:23



Хаха - това е уникат някакъв. "Журито оцени Милчо Миланов за добре описаното ново явление в живота ни - биткойнът, "Биткойнът - каква е реалността?" - тази блог публикация донесе на автора наградата в категория "Технологии и иновации"."

Стига бе - тия пичове от журито дали са чели за копаенето на биткойни по репийтрите?! Хахаааааааааааа - това не може да е истина просто. Все съм мислил, че тия конкурси са шменти-капели, обаче това ме изуми в повечко.



Да честитим на нашия колега Милчо Миланов наградата в категория "Технологии и иновации", при това не за какво да е, аз за обяснение на тема криптовалути!



Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано17.05.18 09:29



Трябваше най-сетне да го разберете... КАСКЕТ БОБ НЕ ЯДЕ, ЯДЕ САМО ПЪРЖОЛИ!





Тема Re: "Управляващите"нови [re: NinoS]  
Автор az de (член)
Публикувано17.05.18 12:17



Баткооо изби рибата ! Имаме новина ! Този е навсякъде даже вече барабар с Бенатова се е курдисал - ама какво ли се учудвам нали живеем в каскетна демокрация - колкото тя журналист толкова и той биткойн експерт. Обаче изявата на беферето в техния форум би била лауреат - въпреки соц. призива дето са го отправили "хобистите" за Бонсови Поляни всъщност купата за тоталитаризъм я взе УС-ето отново. Отдавна съм кзал - тези там в беферето многократно задминаха учителя си и той сега бедния само им диша праха от разни трибуни. УжасТ.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: az de]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано17.05.18 14:51



Не дей давай идеи на Чучура, че ще вземе да се кандидатира за Нобелова награда за мир. Не за друго, ама тая година няма да дават за литература.





Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано17.05.18 16:52



А бе срам ме беше, ма ще споделА, то мина 12 по обед! Немах си работа снощи, та от скука запуснах HRD-то, оная старата безплатната версия.Цък - тук, цък там и отидох на дигиталните режими PSK.Там като пуснеш многоканалния режим на ПСК ти излиза едно човече във вид на скелет как цъка нещо на компютъра WINRAMBLER-чето.
Лягам си аз и по едно време почвам са сънувам, тва същото човече (скелет), облякло една тениска с надпис FW цъка нещо много настойчиво на компютъра в офис на БЕ-ТЕ-КА-ТО, ся май му викат VIVAСOM.После ми се присъни писмото на ДОН КАСКЕТИНИ до БЕ-ТЕ-КА-ТО, тва вивакома де.... дето имало неправомерно кОпане на биткойни от сървърите на бе-те-ка-то...Хм, не е читава таз работа дазнайте. "БИНКОЙНЪТ - КАКВА Е РЕАЛНОСТТА?"

Щирлиц,нещо не се появява, да не кОпа биткойни ве?
ПП.Не мога се сетя къде съм го чел, тук или във ФБ.Който го има да го "копне тук" и то трее остане за поколенията!

Редактирано от NinoS на 17.05.18 17:02.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор az de (член)
Публикувано17.05.18 18:18



:) той Чучура взе мега приза за тъпота тука - друга награда не му трябва.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: NinoS]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано17.05.18 18:47



"ПП.Не мога се сетя къде съм го чел, тук или във ФБ.Който го има да го "копне тук" и то трее остане за поколенията!"

"From: BIACG [biacg@biacg.com]
Sent: Wednesday, January 10, 2018 6:58 PM
To: PR VIVACOM <pr@vivacom.bg>
Subject: SUSPECTED SPAM : Информация за биткойн добиване
Importance: High

Уважаеми господа, първо Честита Нова 2018 година. Желаем здраве и късмет на служителите на Виваком, а и на самата фирма.

Обръщам се към вас от името на Българската информационно аналитична и консултантска група /BIACG/. www.biacg.com
По същество групата за сега не е все още истинска медия, но има информационно, познавателна насоченост и се надяваме на вашата благосклонност да ни предоставите информация, която би ни била от полза.
Не отдавна на 08.01.2018 год на сайта ни е публикуван материал – Биткойнът – каква е реалността?
Материалът е обзорен, касаещ принципите на криптовалутите и ни предстои да публикуваме втората му част, която ще засегне пряко процеса и технологиите на добиване на биткойни. Един от основните моменти при добиването им, който анализираме във втората част на материала е разхода на електроенергия и нейните източници - регламентирани и нерагламентирани.
При нас постъпи информация, че в обекти на НУРТС работят компютри, на които паралелно с основното им предназначение да обслужват комуникационни средства /ретранслатори/, същите се използват и за „добиване” на биткойни. Достъпът до тези компютри е ограничен, осигурени са с индивидуална охранителна система и се обслужват от външни на системата на НУРТС лица. И макар източникът ни да е достатъчно надежден се обръщаме директно и към вас за евентуално потвърждаване на горното. Тъй като този въпрос е твърде деликатен и не бихме могли да използваме тази информация без вашето изрично потвърждение, съответно съгласие или несъгласие.

Като предварително се извиняваме за това, че ви занимаваме с подобни въпроси, считаме, че реалната ситуация, ако наистина информацията ни се потвърди би могла да ви спести, може би и определени сериозни ресурси, тъй като периода за който имаме сведения е твърде дълъг.

Като предварително ви благодаря за проявеното разбиране, оставам с уважение.

Милчо Миланов

Българска Информационно Аналитична и Консултантска Група.
biacg@biacg.com

И отговора на Виваком който по мое мнение е едно вежливо PFO -> Please Fuck Off

Уважаеми г-н Миланов,
Благодарим Ви, че се свързахте с нас! Компанията следи стриктно за спазването на работния процес, както и за това служебната техника да се използва само по предназначение.
Желаем Ви успешна нова година!

Best regards/С уважение,

Corporate Communications/Корпоративни комуникации
BTC ЕAD/БТК EАД "




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.