Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 13.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: "Управляващите"нови [re: partzalev]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано15.05.18 10:49



Добре беше казано, живи и здрави да сме.Аз съм склонен да кажа "КАКВОТО БИЛО БИЛО".Няколко пъти в мои предишни постове съм застъпвал тезата,че нещата трябва да се променят по естествен път.Не с революции и дандании.От това никой няма да спечели.С други думи "ПАРЕ НЕМА ДЕЙСТВАЙТЕ".
Единственото нещо което ме е задържало тук са майтапите! Основно АГЕНТ БИСЕРЩИНАТА", но той нещо се покри.Уплашихте го завалията!


Щирлиц, покажи се ве...!



Тема Re: "Управляващите"нови [re: partzalev]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано15.05.18 10:51



И десет пъти да ме питаш един и същ въпрос - и десетте ще получиш един и същи отговор. Няма значение кой всъщност е Медун40 - никога не е имало. Това, което има знаение, че той ментално принадлежи към една група, за която подобни похвати са приети за нормални и дори обичайни.

От друга страна вярвам и сам можеш да си отговориш на въпроса от колко точно радиолюбителя в България си чувал да използват думата "война" по отношение на колегите си? Колко, Павка? 1?

Наричам те с името, с което ти се представи тук. Нямам никаква идея дали ти си Павката или не, а и не ме интересува особено. Ти си добряк за мен - писал съм го и друг път, че аз в теб не виждам злоба. Но твърде се увличаш да коментираш кой кой е без в повечето случаи да е свързано някак с темата. Не мога да разбера какъв за теб е идеалния резултат от постовете ти? Добре, Медун40 не е Каскета. Но се държи като него. Неразличимо от него. Какво променя това?



Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор partzalev (новак)
Публикувано15.05.18 10:57



Поздравления Псевдо,
вече си имаш два каскета!



Тема Re: "Управляващите"нови [re: az de]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано15.05.18 11:08



Младежите от КАА да са живи и здрави - много ясно, че тях по-скоро им е смущаващо, но нито те са виновни, нито пък могат да променят нещо - за тях това е заварено положение, в което те са се оказали без въобще да им е минавало през акъла, че ще попаднат в подобна каша. Така предполагам - аз и от КАА не познавам никой.



Изцяло отрицателни герои няма - и тук съм съгласен. Сигурно и Каскета в началото е искал да бъде добрия, както после искаше Виктор. Но хич не съм убеден, че в наши дни Каскета е възстанал срещу каквото и да е, освен срещу неучастието си в процесите. Той затова и изведнъж стана демократ. Винаги така се случва - докато си от избраните ти се струва, че плебса не му е работа да се бърка, но когато те изхвърлят обратно в плебса, изведнъж започваш да отстояваш правата му. Лошото е, че това обезмисля дискусията - Чучура и Каскета да седят един срещу друг и да дебатират върху представителността на БФРЛ не е дори карикатура - това е абсурден кошмар.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: partzalev]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано15.05.18 11:11



Ако съм те оставил с обратното впечатление, искам да те уверя, че два Каскета няма да ми натежат. Аз и два Чучура си имам - взех да свиквам на натоварването вече.





Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор az de (член)
Публикувано15.05.18 12:06



Абсолютно. Лошото е че Каскeта омърля положението навсякъде и дето викаш направи огромна услуга на УС-то. От друа страна с него и без него все тая - нещата са така устроени че кервана там си върви.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор QRX (непознат)
Публикувано16.05.18 20:19



Винаги има шанс, макар и теоретичен, някой ден човек да се събуди и да каже - "майната му - от днес нататък за разнообразие ще бъда етичен и коректен".

Мечтател си ти Alenadrow.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: QRX]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано17.05.18 07:13



Не съм мечтател, а агностик. Наистина не съм виждал някой да се е променил чак толкова много, но и не мога да докажа, че подобна промяна е невъзможна.





Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор az de (член)
Публикувано17.05.18 07:24



Не знам. От КАА-то бяха постнали някакво съобщение за радио-кебапчийница на Бонсови Поляни във форума на беферето -ама първо един ги оплю после май някой го забърсА :) За каква толерантност си говорим .

Редактирано от az de на 17.05.18 07:31.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор QRX (непознат)
Публикувано17.05.18 07:48



Надяваш се на словосъчетанието <<бивш простак>> ли


Има го само на думи,както и <<бивше ченге>>.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.