Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 02.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: кой какво е направилнови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор az de (член)
Публикувано25.04.18 15:23



Ех Чучурко нали ти казах че ще се засветнеш с простотията си. Не ставаш и за агент баре - нали в беферето ви провеждат специален курс за това. Ти пак ли спа тогава та ти лъсна д.то отново сега? Айде бегай да печеш кебапчета че ште уволнат.

Редактирано от az de на 25.04.18 15:34.



Тема Re: кой какво е направилнови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано25.04.18 15:29



Виждам. Не един. И не само от сегашния "УС".





Тема Re: кой какво е направилнови [re: az de]  
Автор milkomilanov@dir.bg (непознат )
Публикувано25.04.18 21:46



Абе нещо мноо се нервиш ми се струва, да ди пратя малко кюфтаци и кебапченца, белким се оправиш, ха ха ха



Тема Re: кой какво е направилнови [re: Alenadrow]  
Автор milkomilanov@dir.bg (непознат )
Публикувано25.04.18 21:48



Браво, дано и на теб да ти светни, ама надали.





Тема Re: кой какво е направилнови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано25.04.18 21:56



Да ми светне какво? И "сегашните" и "бившите" се пробват тука да се включват в стил "скивай ги другите кви са тъпаци". И като видят, че не сме изкушени да правим някаква съществена разлика между "техните" простотии и тези на "другите" се разяряват, теглят ни по една майна на всики тук, че сме недостойни за тях и си бият шута. До след няколко седмици, когато се появява друг "застъпник" или същия "застъпник" с друг прякор.

Кое да ми светне - че тия хора са си на някакви първобитно-условни рефлекси от сорта "враговете на моите врагове са задължително мои приятели". Ми не са ми симпатични и едните и другите. Това, че не се понасят взаимно, ги прави още по-несимпатични в моите очи.

Та, малко се отклоних сякаш - да ми светне кое и за какво?





Тема Re: кой какво е направилнови [re: Alenadrow]  
Автор milkomilanov@dir.bg (непознат )
Публикувано25.04.18 22:26



Виж сега, до преди няколко месеца ако не и повече се опитваше да се правиш на интересен с разни духови инструменти, окарини , китари , то не бяха песни , и свирки. Понеже там никой не те взе на сериозно и реши да се правиш на гуро, психиатър и доктор на науките. Като си толкова добър защо докато беше на служба в КРС беше тих катоп риба. А сега сипеш кой какво и защо. Алоооооо, Венкооооооо , сопри се малко, гледай си пенсийката щото и ти си сърбал от паницата





Тема Re: кой какво е направилнови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано25.04.18 22:46



Не искам да ти спирам ентусиазма, но ако това ти изложение е някакъв опит за налучкване кой седи зад моя псевдоним в този форум, то си безкрайно далеч от всякаква форма на правдоподобно предположение.

Ако беше по-внимателен, щом ти е толкоз интересно, щеше да проследиш, че съм споделил доста информация относно това кой не съм. Най-важната е, че не съм известен в радиолюбителските среди в България - нито с добро, нито с лошо, просто с нищо.

По-общо никого не съветвам да се пробва с подобни налучквания по принцип. Ако не налучкаш, което е много вероятно, само компроментираш способностите си за смислен анализ. Ако пък случайно налучкаш, то отговорът може да е подобен на този и тогава компроментираш собствената си вяра, че можеш да направиш смислен анализ.

С две думи ако си твърдо вътрешно убеден, че аз съм някой си Венко, да е жив и здрав, то е в твой интерес да запазиш това си предположение за себе си - така хем ти ще спориш виртуално с някой, с който явно ти се иска, но не си имал възможност, хем ще си убеден, че прозорливостта ти е над средната, без оглед на обективната истината. От това ти само може да спечелиш. Ако споделиш подозренията си - можеш само да загубиш. На останалите им е все тая и в двата случая.





Тема Re: кой какво е направилнови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор QRX (непознат)
Публикувано25.04.18 22:52



А ти Милко ли си,Борко ли си,Тодорко ли си,като виждаш че поне двама души мислят различно от теб, що не се замислиш за мисленето си.Не си бил от УСерето,пишеш едни и същи безмислици,казваш кой къде да ходи.Тези похвати сме ги виждали,ама ти не си ги усъвършенствал.Имам чувството,че си подправен и фалшив.



Тема Re: кой какво е направилнови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор az de (член)
Публикувано25.04.18 22:59



Ха-ха-ха. Колко си "забавен". Дано така добре да можеш да забавляваш и шефа си когато види че въобще не си изпЙЕкъл кибапчитътъ ощи че ще прати пак да караш кручката.



Тема Re: кой какво е направилнови [re: Alenadrow]  
Автор az de (член)
Публикувано25.04.18 23:02



Абе кой е Венко бе ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.