Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 11.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Принос и заслугинови [re: Alenadrow]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано28.04.18 12:19



"правото на избор дали да избираш"

Без да искаш май уцели нещо.

На Общото събрание (Национална конференция) на Българската федерация на радиолюбителите (БФРЛ), проведено на 14 юни 2003 г. в София, според протокола са присъствали 21 делегати с право на глас – 19 физически лица и редовно делегирани представители на 2 юридически лица.

Въпросите са защо присъстващите са били толкова малко и защо мнозинството не са избрали да избират.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор NinoS (новак)
Публикувано28.04.18 12:22



Щирлиц, нещо и със зрението май го закъса, старост-нерадост!





Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор NinoS (новак)
Публикувано28.04.18 12:23



Имам място в колата, искаш ли да те взема?





Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор SWL (old)
Публикувано28.04.18 12:25



"Въпросите са защо присъстващите са били толкова малко и защо мнозинството не са избрали да избират."

Ако им видим имената ще ни стане ясно защо





Тема Re: Принос и заслугинови [re: SWL]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано28.04.18 12:44



Добра идея, но дали изобщо имената на присъстващи и гласували са били записани някъде?

Интересно ми е да ги видя, тъкмо да се разбере дали аз съм бил там или не съм бил.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор QRX (непознат)
Публикувано28.04.18 13:08



Жалко.
Надявах се,че ще те видя там да обсъдим някои неща.Първо от статистиката после от патологията.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано28.04.18 13:15



Със сигурност ще ме споходи, както и всички останали, това е едно от малкото със сигурност неизбежни неща. Аз при това съм и агностик и религията ми е от последните грижи, та в небесни съдилища не вярвам. Но все пак ако се окаже че има, тогава да му мислят тези дето от напъване се насират.

EOF


Тема Re: Принос и заслугинови [re: Alenadrow]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано28.04.18 13:26



Не съм чак толкова млад, кога бях тийнче, БТК беше омразния държавен динозавър. С който се борехме като dos-вахме рутери и ходехме с един телефон с шайба и се закачахме на линията на някой нищо неподозиращ пенсионер и звъняхме на розови телефони. В келешкия малоумен мозък това се водеше борба с врага.

Впоследствие като почнах работа в единия от мобилните телекоми, имах колеги от бившето БТК (след като американците го купиха и разтуриха соц-кочинката). Та да де, чувал съм легенди от първа ръка. Дъртите чебурашки още реват за въпросната приватизация, но това беше най-хубавото което можеше да им се случи, ако бяха закъснели с няколко години, щяха просто да дадат фира.

Както и да е, не са само митниците - и БДЖ и МВР и пощите (макар че там доста се подобриха нещата в последно време) са същата работа. Естествен хабитат на дърти пиянки със закърняващ социален живот и кръг от интереси и много комплекси.

EOF


Тема Re: Принос и заслугинови [re: gat3way]  
Автор az de (член)
Публикувано28.04.18 14:03



Бе не само тези са за споменаване. Мога да назова още КЕВР ЕСО НЕК частните ЕрП и МНО и още еди болюк частни и нечастни (за беферето какво да кажем) където е фъкано с такива като бат Сашо за огромно съжаление. Не е в приватизацията или системата проблема - бат Саш
овците са истинската болка на нашия народ.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано28.04.18 18:33



Именно - защо не са били записани никъде, след като това е "принос"?!

ОК - тогава са били трудни времена - трябвало е да се решава на момента. Защо сега никой, дори ти, някак нямате спомени?! Нали е било решаващо? Нали е било неизбежно? Баш тези ли спомени ги загубихте?!

Изключително имбецилно е да ти трябва списък за да разбереш дали си бил на събитие, което според самия теб е било "принос" за БФРЛ. Просто е отчайващо...



П.П. Дадох ти пример, ти го игнорира. Има сфери, в които се използва техниката на "максималното опростяване" (да не се бърка с изпростяване). Колко човека трябваше да присъстват, за да е легитимна текущата БФРЛ? По твоята логика аз разбирам, че е можело и един човек да гласува промяната? Ти си бил "председател" тогава, или съвсем малко преди това - я кажи - можеше ли да има "конференция" от един човек? Да или не? Знам, че не обичаш прости въпроси, но все пак...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.