Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 05.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Принос и заслугинови [re: Alenadrow]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано28.04.18 19:31



Пич, престани да повтаряш като латерна, че съм бил председател. Не е да няма кого да питаш. Едва ли някой ти се връзва, но е досадно.

Чрез този период БФРЛ меко казано не ми бе приоритет. Наистина не помня. Ако излезе от някъде някой стар хард диск с мейлите ми от този период може и да се сетя какво се е случвало.

А за гласуването - има си бюрократично правила. Ако няма кворум, гласуването се прави след час с колкото има хора. Така е и станало. И хората са били само 21. Въпросът е къде са били останалите.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор QRX (непознат)
Публикувано28.04.18 19:39



О,айде да не си спомняме колко информирани бяхме по времето на ВОР1.Всичко се оповестяваше навреме и всички знаеха за предстоящите събития.Да ама не.Врътките се въртяха така бързо и противоречиво,че чак Пан-а лека му пръст роптаеше и за дълго излизаше в нелегалност.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: QRX]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано28.04.18 19:44



Няма да ти хареса припомнянето. Цялата комуникация на УС бе по мейл в Yahoo groups и това се четеше от всички. И още се чете.

В това отношение тогавашния УС бе много по-отворен от сегашните.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор az de (член)
Публикувано28.04.18 20:21



Я стига - все едно всички са чели Яху групс тогава. Пана беше изключително интелегентен и търпелив човек от трите виждания дето съм го виждал сам заради него някога ми се е прищявало да заимам иницуал - щом на него му е било дошло до гуша от вас - представи си.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: az de]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано28.04.18 20:53



Поне 200 човека са чели там почти редовно.
Повече от много като се има предвид коя година е било.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор az de (член)
Публикувано28.04.18 21:03



Айде пак статистики. Ама тия 200 човека имаш ли ги описани в ексел ?



Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано28.04.18 21:23



Въобще не е въпросът къде са били останалите. Дадох ти прост пример - може ли трима-четирима народни представители да обявят Република България за султанат? Не може. И то не може не, защото останалите трябва да са някъде, а по други причини. Явно не схващаш основни социални норми - на пук на кухите ти претенции.

Но щом искаш отговор - давам предположение. Останалите са си били в къщи и през ум не им е минавало, че една шайка арогантни прошляци ще стигне до там да приватизира БФРЛ без да ги попита. Ако мнозинството са искали да трансформират БФРЛ, то щеше да е останало нещо - подписка, дискусии, спомени. Самият факт, че липсват дори спомени говори, че нещата са били съзнателно нагласени така, че радиолюбителите да бъдат лишени от право на глас. Както се вижда и от самите доклади тогава - с чисто користна цел.

П.П. Бил си назначен за председател - това го обсъдихме преди пет години и беше показана заповедта. От ВОР1. Бил си назначен с неговата заповед защото на него му било неудобно от колегите в ДКД да съчетава двете "длъжности". Факт. Мижитурки сте били, мижитурки сте и днес - как пък едно нещо от "приносите" си не запомнихте и не споделихте с достойнство.





Тема Re: Принос и заслугинови [re: LZ1FW]  
Автор QRX (непознат)
Публикувано28.04.18 21:52



Любопитно,как при числата които даваш в таблиците си,19 души и 2 дружества ви стигнаха за кворум.Как мероприятието и решенията му са били законни.
БатСашо -това всичкото писане дето си го писал и съхранил показва колко фалшиви са били процесите около повратния период 2002-2003.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: QRX]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано28.04.18 23:03



Защо "ви стигнаха", правилния въпрос е защо "НИ стигнаха". Ако по някаква причина не ти е пукало тогава, нямаш право да обвиняваш някой друг сега.

Не знам дали забелязваш но аз поставям ударението именно върху това - защо е имало само 21 човека на първата конференция. Това ми се губи.



Тема Re: Принос и заслугинови [re: Alenadrow]  
Автор LZ1FW (познат)
Публикувано28.04.18 23:10



Не е така. Има твърдение, че информацията е била четена по бюлетина. Записи тогава не са правени. Дали твърдението е вярно няма как да се провери. Освен ако някой не си спомни какво е слушал по радиото преди 15 години.

Странното е, че НЕ откривам следи в интернет.

Редактирано от LZ1FW на 28.04.18 23:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.