Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 22.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор Medun40 (непознат )
Публикувано30.03.18 17:51



Остави сега тия неща, дето трудно ги асимилираш, и се наслаждавай на шоуто - то е на такова ниво, че е подходящо включително за всякаква публика.



E, сега ще се види кой, кой е... И кон боб яде ли?
Нека се наслаждаваме на шоуто, както казваш по-горе.

Редактирано от Medun40 на 30.03.18 17:53.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Medun40]  
Автор NinoS (непознат)
Публикувано30.03.18 18:00



Милчо Милчоооооо, едва ли активните мероприятия този път ще ти помогнат....
Както е казвано и преди в този форум "НИКОЙ НЕ Е ЗАБРАВЕН, НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО" и "ВОРЪТ КОЗИНАТА СИ МЕНИ, НО НРАВЪТ НИКОГА"
Как беше: "КОН БОБ ЯДЕ ЛИ И КАК СЕ КАЗВА НА ХОДЖА В ДЖАМИЯ, ПЕЗЕВЕНК"!!!


Даже се учудвах, че не си се появил до сега, но се появи де....

Първият ми въпрос е кого заплашваш? УС на беферето ли? Ами разкарай се в техния сайт и си заплашвай.....ох, ама те те БАНАНАНИРАХА...!!!
Изчакай да ти мине банана и се изявявай!

Аlenadrow, eй го бе юнакът... сигурно след някой друг ден ще гледаме филма "ПОКАЯНИЕ", но не на Тенгиз Абуладзе, а на един ВОР!!!!ХА-ХА-ХА-ХА....

Май ще го докарате до циркове на Казанлък и ще вгорчите събитието на хората.
Но ти обещавам, че лично ще се обадя на Влади да Ви "шунтира"!
Като ви гледам регистрациите досега пак старите МУЦУНИ, в т.ч и БАБА АНА!
АМАН БЕ!
СМЕШНИЦИ!

Яааааа, агент Бисер не се е записал още!? Ослушва се, накъде ще духне вятъра.ха-ха-ха.Като гледам той ви липсва за едно УСЕ, а баба Ана, председател на КА СЕ -то ли ще я правите.... недейте, Щирлиц по-го бива за тази работа! И от право поназнайва.

Кво викаш? ПЪРВОНАЧАЛНО А?
"5. Желаем демократична форма на сдружаване. Първоначално без юридически лица, без членски внос, без канцеларии и секретарки...."
А после "МТТ ИНТЕРНАЦИОНАЛ" любезно ще преотстъпи офиса си срещу скромен наем (в ИДЕАЛНИЯ ЦЕНТЪР, на ул."ГУРКО") на т.нар."БЪЛГАРСКА РАДИОЛЮБИТЕЛСКА ОБЩНОСТ"

Редактирано от NinoS на 30.03.18 19:10.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Medun40]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано30.03.18 20:02



Не се правят конспирации така бе, като регистрираш полуанонимно домейни, гледай какъв мейл оставяш на регистратора. Обаче водиш с една точка конкуренцията, те дори това не могат да сътворят.

EOF


Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: gat3way]  
Автор MoTuKa ()
Публикувано30.03.18 20:59



Вярно е! Конкуренцията чакат некой да оправи базарчето за Drupal (дано са си ъдпейтнали до последна версия друпалите, дето ги поддържат тия дни) и ще направят сайт един път, казвам ти!



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: MoTuKa]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано30.03.18 21:19



В последния си анализ на последния бюлетин даже забравих да засегна важната тема - един се оплака, че БФРЛ са лоши, щото той пускал, пускал обяви завалията, а след това неговите не били на първото място, щото и друг пускал. То не, че не му вярвам, но някак тази концентрация в базара също от години омерзява.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Medun40]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано30.03.18 21:24



Звънях на (888) 888 1234 - нЕма радиолюбители там.



П.П. Избора на домейн е потресаващо тъп, честна пионерска!



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано30.03.18 23:00



Бе тия тотално изтрещеха всичките - май затоплянето взе немедленно да си казва думата.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор NinoS (непознат)
Публикувано31.03.18 00:19



Ау, недейте така и ся Вие....
Немедлено сме се обадили на админа, дет" трие обявите и сме му поискали сметка, "бе вие що биете негрите", т.е ватенките!? Човека отговори достоподченно, "Не бе брат"чед, преди 5 месеца сме пуснали мейл, ватенките с обяви от 2011 година да ги обновят иначе ,ще ги изтрием".Ся на калмука като няма кой да му отвори мейла, все педерацията, пардон федерацията и сайта /базара/ ли му е виновна?





Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: az de]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано31.03.18 08:58



Интересното е, че в списъка с членове има двама много уважавани лично от мен колеги - дали са били подведени или какво е станало не знам, но и двамата едва ли биха пристанали толкоз лежерно на Милчо. Разбира възможно е Милчо просто само да е "спонсорирал" сайта, но елементарната хигиена може би трябваше да ги накара да извадят по 2 евро на "член" и да го пишат на името на някой от членовете - не е толкоз трудно, скъпо или нелогично.

Другото неясно още отсега е как се става "член" - това не е някаква новост в сравнение с БФРЛ - и там точно същото не е ясно.

Третото неясно е присъствието на г-жа Анна там - тя нали беше много ангажирана да информира радиолюбителската общност за своята гледна точка. Аз не се чувствам информиран, че госпожата е обмисляла участието си в "паралелна" на БФРЛ структура - почти съм сигурен, че в цялата динамика е "забравила" да спомене този факт в бюлетина.

Има и един малко комичен "член", доста известен в радиолюбителските среди с прозвището "АлаБала"-та - за който не знае или не помни, посмяхме му се преди около петилетка

. Разбира се тази негова известност не е някаква формална или неформална пречка за каквото и да е, просто ми направи впечатление, че и той е измежду първите записали се за бащи на либералната демокрация.

Абе прозира и там някаква "школовка" - хем проучват дали тълпата иска, хем вече има списък на членовете, в който за тълпата май няма място. Тъпото е, че такива случайни движения понякога са в състояние да размият идеята - дори самото споменаване на МТТ (фирмата на Милчо), пък макар и индиректно в мейла при регистрация на домейна, е достатъчна причина да се направи много обосновано предположение, че е абсолютно възможно това да е просто опит за разцепление на федерацията - аз бас ловя, че точно това знаме сега ще бъде развято от БФРЛ - и може би не съвсем без никакво основание. Аз лично не съм убеден просто поради наличието на двама авторитетни колеги сред членовете, така че не мога да твърдя нищо. Но за пропагандната машина на БФРЛ това не е пречка.

Ще видим - интересното предстои.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор MoTuKa ()
Публикувано31.03.18 09:55



Аз смятам, че тези, които са се записали във форума им, се прецеждат през Милчовата цедка и се пускат като членове. Между другото и наш Виктор е от днес член на форумът им.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.