Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 22.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: NinoS]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано22.03.18 10:30



Хахааа - тук поне не сбърках. Зациклили са някъде в миналото и там си седят. Хората питат "защо радиолюбителите не са равноправно представени в БФРЛ", а отговорът е "защото Милчо си осребри едни фактури, едни антени не ги знаем къде са, а и с едни платки имаше нещо". Или казано по народному - "а вие що биете негрте".

Интересното е какво ще каже председятелят - когато го избраха с "внушителните" 9 на 3 гласа, защо веднага не взе мерки и не се опита да върне на федерацията това, което е според него е неправомерно изчезнало от нея? Имало е съмнения - добре, нормално, стига да са били предприети някакви действия за защита на интересите на БФРЛ. А предприети ли са били? Аз поне мисля, че не. Защо? Ако Милчо е завлякъл нещо и всички документи и факти са били налични, то най-малкото сегашния председател и УС са съучастници, тъй като не са предприели необходимите действия да сезират компетентните органи за възможни злоупотреби. Днес вече е късно, давността изтече отдавна, а и скучно, защото е поворение на излъчвана серия от сапунката.

А че в БФРЛ е имало и има чалгари не е някаква новост. Все си мисля, че изборът на Азис за музикален фон беше много дълго премислян и чудесно подбран. Така че и видеото не впечатлява с някакви разкрития.

Чакаме нещо по-новаторско другари - ние си знаем, че и едните и другите не сте чак толкоз различни, но все пак мисля, че на тоя етап в помийната война Милчо води с едня точка след публикацията за делото за контрабандните цигари в микробуса с децата-лисичари. Това беше нещо сравнително по-свежо и само на 5 години, не на 14.





Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор NinoS (непознат)
Публикувано22.03.18 11:32



Притотплят старата манджа, е обръщението е към несведущите, т.е младите.
Темата с дрм платките е разтягана, надълго и нашироко.Мисля, че в резултат на това "разтягане" те бяха върнати демонстративно в офиса на федерацията. Също пак във форума 2011-2012 са задавани въпроси защо не са предприети мерки след като са установени тези факти с прословутите 5-6 хил.лева, но всичко се замаза.Всичко го има написано, но кой да чете...





Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано22.03.18 11:39



Аз казах ли ви че ще хвърчат л..на


Това му е хубавото на беферето- може за друго да са абслолютно некомпетенти ама като стане напечено един качествен бой с екскременти винаги могат да спретнат за отвличане на вниманието.
Своего рода стратегическа мимикрия - бачка перфектно нищо че не са я изобретили в лабораторията на федерацията а са я копирали.
Народа наблюдава как се пуцат с лайнометите някои даже мъкнат мощни вентилатори та да хвърчи навсякъде и се кефят. Е това че ще пръска по всички даже е бонус пък и смрадта и кафявото ще прикрият всичко важно под дебел слой .
И после пак по старому - кучетата си лаят кервана си върви. Хляб и зрелища и прочее.

Така че пичове освен пуканки и бира ще трябват лайнобрани и скиорски очила и гледайте да не пръска по пуканките. Дано платилите внос да имат достъп до първите редове.

Редактирано от az de на 22.03.18 12:59.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: az de]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано22.03.18 14:55



Лайната до нас няма да достигнат - ние сме "телевизионни зрители".



Обаче някак изглежда, че и LZ1KAA дава "на заден". От "" аз лично разбирам, че те по принцип искат да са "ни лук яли, ни лук мирисАли" - те да са си във федерацийката, пък ако младите искат някой да ги научи на компютърна грамотност - те са насреща. Еххх, да ви имам и "школовката" шаячна - то подобни призиви Виктор едно време и в тоя клуб даже ги е писал - е, тогава той беше "младия", днес вече е от "господстващата класа".

Аз чакам от лайномета да изхвърчи накрая най-пазената тайна в БФРЛ - кой предложи и кои приеха радиолюбителите да нямат право на членство (и съответно глас) във федерацията. Ей това трябва да се пръкне от някъде, но нали - малко е неудобно за "играчите" и от едната и от другата страна.

Простотиите на Стефан надминаха средното за този "УС на БФРЛ" - той не обвинява, ама показва фактите. От целия му пост не се разбра той дали е одобрявал това "наследство", дали не, дали нещо е предприел - въобще нищо. Много странни са постовете, в които някой акцентира върху "аз не казвам" - като "не казваш" що си амортизираш клавиатурата? А можеше и други интересни фактури да се публикуват - за "сайта", например. Какви са били, какви са сега. Младите може и да не помнят какви са били наемите през 2004, но ако се публикуват разходите за "сайта" могат пък и да си направят някои изводи? Кой знае? При всички случаи с "аз не казвам" качеството на екшъна става посредствено, даже леко изпростява.

"Другари" и от двете страни - дайте малко по-сериозно. Тая пиеса с наемите, антените, платките, неосчетоводените лисичарски състезания - десет пъти вече я играте, някак ригидни изглеждате.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор lz1yq (непознат )
Публикувано22.03.18 17:17



"Аз чакам от лайномета да изхвърчи накрая най-пазената тайна в БФРЛ - кой предложи и кои приеха радиолюбителите да нямат право на членство (и съответно глас) във федерацията. Ей това трябва да се пръкне от някъде, но нали - малко е неудобно за "играчите" и от едната и от другата страна. "

Справки Милчо Миланов LZ1RF , чета ви постовете и се кефя..........

73! не aнонимен LZ1YQ



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано22.03.18 17:35



То сигурно и ВОР1, в днешно време по-известен като "секретарката на БФРЛ" може да помогне със справката? По-сериозният проблем е, че към днешна дата няма човек, който да е излязъл и (неанонимно) да е казал - "аз бях там, еди-кой си предложи, аз бях за (или против)". Такъв няма!

От всички бащи на съвременното радиолюбителско движение няма нито един, който да се гордее, или поне да си признае, че поне е присъствал на зачеването, камо ли да е участвал в опложането! Нито един! Но иначе не сте анонимни, нали резервации трябва да се правят от време на време.





Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано22.03.18 17:42



Майна и ний мноу ви са кефим. ПродължавайтИ изпълненията в кафяво на софийския и фронта на филибето. И двата ретроградни сюжета се движат в рядко кафяв паралел и са точно еднакво полезни за хобито както и сте вие светъл пример - всичките герои участващи лайняния йекшън.

Редактирано от az de на 22.03.18 17:46.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: az de]  
Автор lz1yq (непознат )
Публикувано22.03.18 18:11







Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано24.03.18 00:03



Бъркам ли нещо аз или бат Сашо е извадил некъв дървен нож на ВОР1 у форума на беферето и го замерга с фекалии от протоколи от заседания през 2003 ? Що бе нали от една паница сте папкали на народни разноски пак из тези протоколи. ? После плюе и останалите включително сам себе си.
Председателя пък пак там мяучи жално и доказва на лелята с бюлетина че бил легитимен - чак удостоверение е извадил.
А СтефЧО е изгребал две кофи стари вмиридани л..на срещу Милчо и ги е заредил у лайномета- все у тоя форум.
LZ1YQ e щастлив да примъкне вентилатор в битката и да дава газ на СтеФЧо та са гледа сеир.
Извод :
Беферето си има форум (WC) и се чувства въздесъща в него ама нещо няма ефир.
Купон



Най важното в тая идея я електората да се почувства много объркан.

Редактирано от az de на 24.03.18 00:24.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано24.03.18 11:15



Някой запознат в политическите войни ще обясни ли на невежа като мен каква е тази история с радиолюбителска фирма Спейском, която закупила иридиум телефони и ги отдала под наем на РВД, а пък телефоните изчезнали? Какво точно е станало, пак подозирам нещо комично.

EOF



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.