Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 24.09.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Бат Сашо вече от добрите?нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано07.04.18 19:37



Явно не е в тоя форум. Чудя се кога ще му залепне релето да ни налази че скоро не се е изявявал.
Ама неговите цапаници вече са детска игра - напоследък тук идват далеч по-висшестоящи особи да ни забавляват - някои чак от майналенд.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Samolet 5]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано08.04.18 00:43



Ама всички ли ще пием направо от "чучура" там на поляната или само на мен се пада тая чест ? Щото подозирам че другите ще трябва да пият само по една студена вода и то без чучур.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано08.04.18 14:26



Aбе малко оффтопик ама тук ставаше въпрос за стари лампи и днес бях потресен. Разхождал съм се из Мусагеница толкова много пъти и за толкова години не съм го видял това. Та днес в една панелка забелязвам на партера "радиоклуб старата лампа". Изглеждаше хем като да е изоставено, хем като табелата да е нова, абе странна работа. Някой чувал ли е за радиоклуб "старата лампа"? Дали работят още тия пичове?

EOF


Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: gat3way]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано08.04.18 14:55



Интересно. Аз нямам представа за такова място но и не претендирам да ги знам клубовете сега кои са в София. Някой по в час може да даде мнение.



Тема Re: Бат Сашо вече от добрите?нови [re: az de]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано08.04.18 17:10



Еми нЕма как да се появи баш тия дни, защото сега настроенията на "тълпата" тук му харесват, но от друга страна той нали е много по-велик и става някак неудобно. Хем той велик, хем пък иска същото като тълпата. Това не се преглъща лесно.





Тема Re: Бат Сашо вече от добрите?нови [re: Alenadrow]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано09.04.18 20:40



Абе един приятел ми каза че в секретната секция на форума на беферето се водели епични битки между бат Сашо и нашия мъдър приятел "чучура". Бат Сашо бил организирАл неква анкета (в негов стил) ама тоя път бил изказал и собствено мнение чак. Ако е така верно- еваланка.
Некой с достъп то тоя свещен и таен граал на познанието и възвишения федерстивен живпт ще бъде ли добър да ни осветли кво се случва там. Разбрах че и други нещо роптаят там а ние тука тънем в неведение.



Тема Re: Бат Сашо вече от добрите?нови [re: az de]  
Автор Skpter (непознат )
Публикувано09.04.18 20:48







Тема Re: Бат Сашо вече от добрите?нови [re: az de]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано10.04.18 08:37



А, във "форума" на БФРЛ е пълна скука. В смисъл, като за онези изкривени представи за форум може и да по-динамично от обичайното, но там по принцип средата е много посредствена. Няма да преувелича, ако напиша, че бат Сашо е един от най-добре пишещите там. Като го знам обикновено как си вкарва зрелищни автоголове с повод и без повод, лесно можем да се ориентираме за "елита" в онзи форум.



В общи линии там в момента всичко е преместено в закрития форум - един от символите на тази федерация е принципа, че колкото по-скрито е нещо, толкова по-добро е то. Няма значение какъв е проблемът - решението винаги е да се скрие от възможно най-много хора и да се чака някак да отшуми от самосебе си.

Бат Сашо е пуснал поредната простотия, от която файда няма никаква, разбира се. Дали някой одобрява или не отделни членове на "УС на БФРЛ" се вижда на избори - като няма право да гласува човек е все тая какво одобрява и какво не. В общи линии тази анкета цели едно - след избора през юни да може да се каже "вие се самоизбрахте, но хората не ви одобряват" - нещо, което е съвсем очевидно така или иначе. А какво ще покаже анкетата няма значение и защото там нито се знае кой колко пъти може да гласува, нито какъв контрол има, нито какви ограничения. Просто е безмислено - например за Чучура има цели три положителни гласа - не е нужно човек да е гений, за да разбре, че освен самия него няма кой друг да ги е пуснал тия гласове.

Извън въпросната анкета бат Сашо пусна някаква невинна закачка - случило се чудо, че Чучура публикувал обява LZ1KSP на "сайта на БФРЛ". Чучура пък директно заплашва батето със следното изречение (копи-пействам):

"... и ако продължаваш с манипулацийте в тази насока ще си имаш проблем , казвам ти го напълно откровенно".

А бат Сашо вместо да го сложи на мястото му, му отговаря плахо:

"Не даваш на човек да ти се порадва. Че даже заплашваш. Помолил съм модераторите да вземат отношение по заплахата към мен.

През последните дни ти си втори човек от УС на БФРЛ, който пише заплахи в този форум. Първият плашеше с винкели. Интересна тенденция...
"

Май с молбата към модераторите се изчерпва мъжеството на бат Сашо - аз разбирам, че той не е особено атлетичен и в директен сблъсък с ония помияр няма големи шансове, но словото го владее с пъти по-вещо и нищо не му пречи поне да засрами имбецила. Но понеже не знае какво ще стане и засега подсмърча и се оплаква само - такъв си е нашият приятел.

Като казах модераторите, та сетих, че Стефан е написал, че вече нямало да трие - явно само ще мести. Това го е написал като заплаха - един вид "хак ви е сега, ще видите какъв хаос ще настане без справедлив цензор като мен". Щял и той като нас да си взима пуканки. Абе Стефчооо - пуканките са за публиката, мой човек. Не може хем душата в рая, хем ... до края. Бил говорил с "председателя", онзи се смилил и вече Милчо нямал бан в онзи "форум" - крайно време беше, защото иначе постовете на Стефан изглеждаха като някакъв сюрреалистичен монолог. Сега като спре и да трие може би накрая ще започне да има някаква нишка в лайномятнето.

Абе всичко си е както си е било винаги - има няколко колеги, които резонно се възмущават от цялата пиеса - до момента такива хора винаги някак са "изчезвали" от онзи "форум" - предполагам, че на повечето е им е писвало. Вярвам, че всички знаят, че там лично Виктор ходи да се пуйчи и да слага предупреждения - аз знам за поне трима човека, които са имали тази чест лично да бъдат плашени с бан от "председателя", при това дори за въпроси. При това положение не е чудно, че бързо се губи мерак за писане, а като мине и Стефчо с метлата и то обикновено от темите започва нищо да не се разбира. Да не говорим, че пък пича, дето уж "отговаря за сайта" по едно време беше започнал да оцветява постовете на хорта - ей така, да ги подчертаел, от добра душа.

Ей така си живеят в кочинката там - първостепенна цел е нищо да не се разчуе, а другото ще го "оправят" помежду си. Само дето за цялата нова история на БФРЛ всички "оправячи" са доказали, че след всяко действие БФРЛ излиза още по-изнасилена и от предишния път.



Тема Re: Бат Сашо вече от добрите?нови [re: Alenadrow]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано10.04.18 23:51



Мерси за резюмето на сикрет бефере мега секшън.
Мислех си че има някакво развитие но уви пак замергане с кафяво. Все пак бат Сашо се е понадигнал явно вместо да цвъка безразборно тук таме по форумите се е фокисира. Е това е нещо на фона на нищото. Знаем го че ще направи дрис и както винаги ще се получи едно чиновническо а.о без резултат щото в това него го бива много. А за анкетата ясно - как па бетенцето не се сети да има отрицателни оценки да видим чучура ( с малка буква щото се видя итука колко е голям) колко щеше да събере ? Ама квото и да е то и колкото да се възнася миризмата от него и без тва глас в пустиня - от УС-ето на беферето ще си ги сложат л.ното под модул високо самочувствие демек на чучурчетата и пак ще се самопреизберат. Съдейки от поведението на чучура и другите мухълчета тука - тях в това най-нагло ги бива най-добре. Само батето дето се напъва да си играе на анкетки пак - уви. Сега чакаме резултатите от спонсорираното пиенье и еденье на зелени морави да видим чучурите как ще започнат да се наричат с голямо Ч. А голямото нас..ане от тая организирана "работа"на чучура със спонсорски кебапчета
дето следва - тя мирише от сега .
И паерсите на организаторите са за сметка на електората това е сигурно. И пак електората ще рови да ги закопа дълбоко.

Редактирано от az de на 11.04.18 01:14.



Тема Re: Бат Сашо вече от добрите?нови [re: az de]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано12.04.18 00:30



Аре нЕма ли хабери нещо. Много се затиши ситуацията. Кой се спотайва в храстите и се напъва - я да се отпусне тука че да му олекне


Чучура поне нещо нема ли да се изсели поне се чудя гледам него винаги много го надуват газове за изпускане.
Или са му купили тия дни каймица че заплатката той няма да си я даде за туй да меси служебно кИбапчИнца и кИфтЙЕнца за сбирката с раята че туй му влиза в длъжностната характеристика па белким и той хапне пък после как ще му се отрази на перисталтиката вече видяхме.
Или пък сега отваря служебни TS590-тки наредс лично да види има ли непознати извънземни буболечки вътре дали няма да го налазят внезапно ? Tо е ясно чи "га ядИ кибапчИтъта нИ рива" ние после ще го птаме как ще кара каруцата по "каруцарски" без коньове.

Редактирано от az de на 12.04.18 00:54.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.