Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 22.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано03.04.18 20:07



Пичове какво ще кажете да започнете видеоблог с обръщения, от ерата релефа не съм гледал качествена простотия от този род, форумите са умрела работа. Ние ще ви цъкаме лайкове и коментари.

EOF


Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор lz1yq (непознат )
Публикувано03.04.18 20:22



Сега вижте какво, и двамата сте в дълбока заблуда, но няма да ви обяснявам защо, ще ви оставя да си мечтаете, оставям с печатление че най ви е добре да сте самички, недай се боже някой да ви размъти водата и ставате агресивни......типично за комплексари и то анонимни. Така че живейте си в кочинката , аз няма да ви преча, мечтайте си, размишлявайте си, драскайте си празни приказки, проблема си е ваш. И като ви четох предните постове то се вижда че и облаците са ви криви

. А този напън , вижте го зам. председателя как се държи с нас.... тая игра сме я играли, на каруцарите по каруцарски, желая ви весели празнизи, и да знаете че все пак има Видьов ден, за едни други той дойде с гръм и трясък.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано03.04.18 20:44



Мале колко се уплаших. Недей моля те, бе бате, не ме плаши с гръм и трясък - обещавам, че ще слушам вече.



Виж, мъдрецо - ти дойде в този анонимен форум да ни четеш доброволно, ако не бъркам. Поразмисли се върху този прост факт - много си велик, играл си всички игри, но кацна тук по своя воля, за да ни четеш - извини ме, но ще игнорирам опитите ти да пишеш, тъй като не ти се получи особено добре.

Ние сме никои, анонимни мишоци някакви - размишляваме си, драскаме си празни приказки, но - о, изненада - оказва се, че техни величества ни четат. Я сега седни и помисли ден-два - защо ли така се получава, а? Ако и след това не можеш да си обясниш внезапния си порив да четеш драсканиците на мишоците си добре дошъл да се обърнеш тук за предположения - понеже сме мишоци и не разполагаме винаги с достоверна информация, то все повече надобряваме в интерпретациите - ще се постараем и за теб, нали си ни шеф някакъв там - зам. шеф, но все пак шеф.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: gat3way]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано03.04.18 21:12



Ти си много наивен човек, ако наистина мислиш, че тия простотии ги пишат спонтанно и могат да ги репродуцират с подобна динамика във видеоблог. Готов съм да се обзаложа, че зад всяка изява седят поне час-два дълбок размисъл и консултации с антуража в търсене на най-гнусните думи. Ако направят видеоблог ще е нещо

и предполагам ще използват почти толкова думи.

Тук се правят на литерати пред тълпата, на живо са по-лаконични - мънкат, не им се разбира, шумигат. Абе знаеш как е - предполагам, че днес успя от първо лице да се ориентираш за интелектуалния им капацитет.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор MoTuKa ()
Публикувано03.04.18 21:40



Ама разбира се, ние ще си живеем в кочинката, нали НИЕ НЕ СМЕ ТЕ ИЗБИРАЛИ. Теб са те избрали 20-на спортиста, да бъдеш vice*-шеф. Тези спортисти обаче не са представителна извадка** за останалата маса, тяхното мнение не е съгласувано с другите. За да текат реките в руслото на федерацията на вашите избори една шайка предлага УС, като този УС дори не е от спортистите, ами от парашутисти от други клубове, записани там, само и само да се водят бройки и "легално" да бъдат избрани. После другите стадно вдигат ръчики (миналия път, защото са ги вдигали, това ви струваше 1800 лв, та вече ще пишат на хартийки). Щото ти вече не се занимаваш с клуба, който те зачисли да те изберат за vice-шеф, пък и Стефан, който се тупаше в гърдите как е съживил LZ1KGB и уж се занимаваше с младежи, вече ходи да прави контестченца, да пафка цигарки и да пие уискенца в друга база.
Всички вие реално не отговаряте пред нас, щото ние не сме от спортистите, дето са гласували за вас. Реално ние сме като хората, дето не ходят на избори, защото "и едните и другите са маскари", а после плюят по избора на останалите. Да ама тези, дето не ходят на избори са избрали така да бъде. Ние нямаме тази привилегия. Дори аз да отида и да напише писмено становище до нашият спортист-отговорник, че лицето Х, върши гнусни неща У и въобще не искам демократично туЙ лице да го изберат, нищо няма да стане.
Хайде седемдесет и три, не забравяй да целунеш пръстена на Краси, че толкова много направи за да може да работиш от хубава база.

* да се проверят всичките значения на думите в речник
** да се прочете статия в енциклопедия по избор за значението на термина.

Редактирано от MoTuKa на 03.04.18 21:42.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор gu50 (непознат )
Публикувано03.04.18 21:48



Явно УС на БФР-то, в лицето на зам-ма и други, много от се впечатляват от "драсканиците" в "кочината".



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано03.04.18 22:13



Е то не се налага да е спонтанно. Може да си има сценарий, първи, втори, трети дубъл и така. Мен ме съмнява дори гуруто Релефа в цялата си моШ това да му се отдава спонтанно. Макар че имаше моменти в които влиза майка му в стаята и той вика "маай са че снимам". Абе не знам, според мен добре ще се получи. Чучури, медицински проблеми, такива удари под кръста. Гарнирано с подходящата доза псувни и патос, истински неподправено - пуцай от амбразурата. Би било супер.

EOF


Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: gu50]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано04.04.18 02:36



Тя кочината е на друго място и е съвсем разкована. Те за това прасенцата от хранилката тичат неориентирано напред - назад че и тука минават някои в бесен свински тръс да приквичат и да си покажат зурличките и чучурите.
За парлама естествено. Те по-малко прасенца от туй няма да станат и кочинката няма да е по-малко разгембена. Ма дано свинята майка да ги погрухти одобрително и да им даде да посучат малко.

Редактирано от az de на 04.04.18 02:43.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: gat3way]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано04.04.18 07:54



Ами така, като се замисля, с няколко дубала в няколко съседни дни може и да стане.

Извън майтапа - идеята ти, както често се случва, е брилянтна. Ти предполагам им видя физиономиите - те добре кореспондират с изявите им дотук. От друга страна, по силата на отколешни отношения, не малко радиолюбители сигурно ги помнят като нормални хора, каквито надявам се наистина са били някога - т.е. възможно е в съзнанието на някой съответните играчи да изглеждат дори нормални, поради живи спомени. Едно видеообръщение би илюстрирало деградацията дори там, където посланието е не много ясно, а целта е просто да бъде наранен и омърсен опонента. От друга страна аз нямам съмнение, че всички играчи освен за умни и добри, се считат и са абсолютно убедени и в красотата и авторитетното си излъчване.

Присъединявам се - искам и аз видеообръщение към тълпите. Да видим дали ще се намери накой смелчага да го използва пръв битката за Федерацията.





Тема Re:нови [re: Alenadrow]  
Автор Skpter (непознат )
Публикувано04.04.18 08:42



@ NinoS
"ами по какви причини избраха другият въпросен, за председател през 2003г. ли беше?"

По причина да бъде разкарано лицето панайот асенов данев, заради изцепката му с промяната на устава. Лично бойчо хаджийски ходи да му се моли да се съгласи, само да не бъде преизбран предишния. Тогава бойчо беше върл противник на промяната на устава, сега реве и защитава клубното членство. И нарича другите "ренегати". Типично за един милиционер.


@NinoS
"И в духа на наближаващите Великденски празници, постъпете като Христос, ИЗГОНЕТЕ ТЪРГОВЦИТЕ ОТ ХРАМА!"

Точно това се опитваме да направим - всякакви виктор-ценковци, стефановци, бойчовци, христовци да бъдат изритани от ръководството на радиолюбителството в България. Завинаги!


@lz1yq
"и да знаете че все пак има Видьов ден"

Даа ... и скоро ще дойде и за теб и цялата шайка около теб.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.