Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 21.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано03.04.18 13:36



Човека ти зададе прост въпрос - ама ти естествено отговаряш в стила на партията. Кой е мишката ?



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Samolet 5]  
Автор NinoS (новак)
Публикувано03.04.18 13:47



Познавам лично някои от участниците в тази тема, радиолюбители от много години.Ти за какво се обаждаш тук? Има ли нещо ново да кажеш? Преди нали беше защитник на агент Бисер, от доста сполучливите и уместни анализи на човек който самолете, е на доста повече от твоите години и доста по-дълго време радиолюбител, в смисъл лицензиран, не такъв като теб, "ЛЮБИТЕЛ на РАДИОТО."?
Използвай някой от вариантите: на покрива при радара, занимания с връзки по дългия път с кв."Надежда" на 14 мхц или... направо в милчовата общност на радиолюбителите.То инциал нямаш ама се възползвай от:

" Членове на българската радиолюбителска общност
В САЙТА ПЪРВОНАЧАЛНО ЩЕ МОГАТ ДА СЕ ВПИСВАТ С ИМЕТО И ИНИЦИАЛА СИ САМО ЛИЦЕНЗИРАНИ РАДИОЛЮБИТЕЛИ.РАДИОЛЮБИТЕЛИ, КОИТО НЯМАТ РАДИОЛЮБИТЕЛСКИ ЛИЦЕНЗ ЩЕ МОГАТ ДА СЕ ВПИСВАТ САМО ЧРЕЗ ВЕЧЕ РЕГИСТРИРАН РАДИОЛЮБИТЕЛ".

Щирлиц (агент Бисер), или радистката Кет любезно ще ти предоставят тази възможност.

Така, че "КИБИЦИТЕ, АКО ОБИЧАТЕ МОЛЯ"....



Редактирано от NinoS на 03.04.18 13:52.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано03.04.18 13:57



Тука е мястото за бурни ръкоплескания

Редактирано от az de на 03.04.18 14:59.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано03.04.18 14:49



Ей на това му се вика мъжко държание. Истински неанонимен баща на радиолюбителското движение! Евала мъжки!



Надявам се дори ти започна да се усещаш защо ли да не си анонимем не е достатъчно? Или да ти го обясня като за "зам. председател на УС на БФРЛ"?

Да не си анонимен е лесно, мъдрецо. Пишеш вулгарно, обиждаш просташки колежките си, ръсиш тъпотии и свитата ти, ще не ще, трябва да изръкопляска. Виж, да си анонимен е по-трудно - за да те четат е нужно да развиеш някаква теза. Гледам, че ме четеш, ерго нещо съм казал, което дори си успял да маркираш някак, въпреки нарцистичната ти маниакалност.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор az de (минаващ)
Публикувано03.04.18 15:10



Просто дойде тука и се изтропка момчето и очаква не хартишка а ръкопляскания щото предпочита да си се разхожда обилно наторено - така ще си вирее и избуява още по-прекрасно. То това им е хубавото на тях - почти са си самодостаъчни.

Редактирано от az de на 03.04.18 15:12.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Alenadrow]  
Автор Medun40 (непознат )
Публикувано03.04.18 15:15



E, трябва да го разберем човека с "чучура". Момчета няма ли кой да му помогне бе?

Re: ФИСУРА
Цитат
Мнение от lz1yq » 06 фев 2017 18:02
Преди три години ме оперираха от 4 степен външни и вътрешно хемороиди, в последствие се получи фисура и стеноза на ануса. След година ходене по мъките ме оперираха от фисурата и стенозата. За съжаление след месеци се появи отново. Последва втора интервенциа за разширение и за фисурата. В момента почти година от втората операция отново имам дисконфорт при изхождане, болка, малко кръв и няколко часа болки в ануса, тупкане и сърбеж особено след изпускане на газове. Все едно нещо ми е запушил ануса. Какви ли не мехлеми , свещички, бани със смрадлика не съм правил и то месеци на ред и пак нищо. Нямам идея вече какво да предприема...........


Re: ФИСУРА
Цитат
Мнение от lz1yq » 07 фев 2017 21:00
Първия път разширение на ануса и зашиване / грубо казано/ на фисурата. После се появи някакъв изратък като пъпка , и втория път оправиха и това. Имаше малко време през което всичко беше почти на 70% О,К , но после отново болки при изхождане, не винаги съвсем малко кръв по тоалетната хартия, облекчение за около час, позиви понякога за второ изхождане и после пак дисконфорт, чак в късния след обед нещата се оправят. Фекалийте не са тънки като молив както бяха преди втората интервенция, бих казал почти нормални.......... но, болка си има, като че ли съм запушен с тапа. Понякога с пулсираща болка, абе кофти работа.

Re: ФИСУРА
Цитат
Мнение от lz1yq » 30 сеп 2017 18:46
Здравейте, датата 13 юли, отново на масата, изрязване на "пъпкобрадавицата", изследване на материала който се оказа О.Кей. Дни след това всичко си е наред. Месец по късно прословутата пъпка май отново си пониква, напън по време изхождане, лека болка,малко кръвчица после всичко отминава....... вече незнам какво да правя.


http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=54&t=7287&start=30



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Medun40]  
Автор lz1yq (непознат )
Публикувано03.04.18 15:36



Медумче, надявам се искрено това което си пуснал за мен да ти се случи. Това което съм преживял е минало , за теб ще е настояще. Помисли си дали не прекаляваш, и ако си толкова голям мъжкар, ела да ти покажа колко си жалък.



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: lz1yq]  
Автор Medun40 (непознат )
Публикувано03.04.18 15:45



Това е публична информация бе готин, не съм я писъл аз, а ти! Изтрий я, ако не искаш да я гледат другите.
И продължавай да си подаваш и да си тръскаш "чучура", само гледай да не ти остане в ръцете.
Не те ли е срам бе!
Ебаси и радиолюбителите ...



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Medun40]  
Автор NinoS (новак)
Публикувано03.04.18 15:48



Ееееех Милчо, ееех Миланов, този път надмина самия себе си.Но внимавай като кълнеш, клетвите да не те достигнат.Това беше отвратително!
Все-едно някой да сложи тук твоето ИЗ-то, щото май ти се случиха някакви случки!
Дано някой от сеирджиите които вече са се записали под крилото ти, да прочетат това което написа.

Цитирам друг наш уважаван Колега:

..........
Имаше едно прекрасно мероприятие на БФРЛ в Хисар , което създаде на по възрастните радиолюбители незабравими емоции.

Моята вече нежива съпруга ми даваше някакви знаци в големия салон на хотела , дискретно посочвайки съседната маса , където миланов "обучаваше" едно момченце, не повече от 8-10 годишно.
Детенцето искаше да гледа Дядо Мраз (лз1аф) и подаръците , подготвени за всички участници в лотарията.

" Ти трябва да си страшилище за другите, никога не разчитай на приятели, такива няма, трябва да ги мачкаш , за да те уважават" . И още много такива "инструкции". Гледахме и не вярвахме на очите си и ушите си! До ден днешен спомена за Хисар ми е свързан с тази тягостна гледка!

От тогава получих урок, някой, непоискано, се опитваше да ме научи как да мразя приятели. Ето че, днес ми потрябва....

Живот-мечта - лютеница и плюсканье, пиенье и омраз! Северо Западна България!


А детенцето искаше да си играе....



Тема Re: БФРЛ драми 2018нови [re: Medun40]  
Автор gu50 (непознат )
Публикувано03.04.18 15:59



Интереано, че с появта на "зам-председателя", на което и да е място в интернет, там започва размяня на "любезности". Отговорът на въпроса "Защо става така?" се натрапва сам.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.