Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 23.06.24 
Техника
   >> Радио комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изкам само съвет.  
Автор boltik (непознат)
Публикувано04.07.10 21:25



Здравейте.Изкам да попитам знаещите.Започнаха да се поевяват такива комплекчета за символични цени.Мисля да закупя една двойка но нямам никакъв опит.Ще ги ползвам в гората като събираме гъби.Месноста е пресечена.Какво мислите за този комплект или има и по-добри предложения.





Тема Re: Изкам само съвет.нови [re: boltik]  
Автор scanner_Модератор (сканерист)
Публикувано04.07.10 22:14



Намирисва на някакво менте с това голямо "449" - PMR диапазона е 446MHz.

Виж и това:



Вярно, не съм сигурен дали цените са за 1 станция или за комплект.

Не разчитай на тези 5км в гориста местност, а пък особенно и при пресечен терен. Очаквай 300-500 метра.

Редактирано от scanner_ на 04.07.10 22:15.



Тема Re: Изкам само съвет.нови [re: boltik]  
Авторлюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано05.07.10 00:18



Това ми изглежда, като играчка за деца. От онези дето като викнеш и се чува на по-голямо разстояние. Не се занимавай с глупости, ами си вземи нещо, което ще ти свърши работа - не само да те ядосва.



Тема Re: Изкам само съвет.нови [re: любитeл]  
АвторK11 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.10 16:43



Пълна боза е сигурно за тея пари. Надали и на 0,5 км ще метне. Виждал съм доста от тея комплектчета и по скъпи и по евтини всички са недодялани. За гората стават тея дето са по 50-60 лв. но иначе за градски условия така се смущават. По принцип е хубаво да ги прослушаш преди да ги вземеш дори само в магазина да е.



Тема Re: Изкам само съвет.нови [re: boltik]  
Автор SoulDeaD (no comment)
Публикувано05.07.10 18:39



Това нещо изобщо има ли разрешение да се продава в България? Нищо не пише на него - дори и марката не можах да разбера каква е, камо ли модел, за да се провери из интернет. Пълен боклук ми се вижда - за тези пари само пластмасата не си струва, едва ли не.



Тема Re: Изкам само съвет.нови [re: K11]  
Авторвyндepшлarep (Нерегистриран)
Публикувано13.07.10 21:53



Много ви разбират на вас главите.Само на картинка гледат и знаят вече много.То най вероятно е така както казвате,ама на човека най-вероятно ще му ги донесат от чужбина,та така или иначе си носи отговорноста не само за качестовото,но и за съответствието



Тема Re: Изкам само съвет.нови [re: вyндepшлarep]  
Автор ramzes1977 (минаващ)
Публикувано14.07.10 08:16



боклука и от МАРС да ти го донесът си е боклук,китайските или турските стоки от къде идват? Дане би да идват от дъното на вселената.

. Тук има достатъчно грамотни хора които разбират доста. АЗсъм далеко от тази техика.



Тема Re: Изкам само съвет.нови [re: SoulDeaD]  
АвторFalco (Нерегистриран)
Публикувано16.07.10 14:06



''Не съм толкова богат да си купувам евтини неща" беше казал един милионер.



Тема Re: Изкам само съвет.нови [re: Falco]  
Автор thelnterceptor (Special)
Публикувано06.08.10 01:18



Токитата от този вид, дори и хубавите марки покриват много малък периметър и обикновено за нищо не стават. (опит на много мои приятели) .. с тези антенки...



Тема Re: Изкам само съвет.нови [re: boltik]  
Авторlz1kz/1 (Нерегистриран)
Публикувано10.08.10 15:39



Без да се обиждаш - поста ти е пълен с граматически грешки:

иЗкам -> иСкам
поЕвяват - > поЯвяват
комплекчета -> комплекТчета (изял си буквата)
Месноста -> местностТа (двойно Т)

Айде следващия път внимавай какво пишеш - неудобно е някак си! Българи сме, хора с високо самочувствие, хвалим се с произхода си и с азбуката си! А да положим малко труд да пишем правилно май не ни се удава?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.