Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 28.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема помогнетенови  
Автор kmetasf (непознат )
Публикувано15.10.08 15:28



Моля помогнете да избера станция,която ще използвам като ходя на лов.изчетох доста форуми и наистина ве4е се обърках.Надявам се тук да намеря нужната информация.Благодаря предварително



Тема Re: помогнетенови [re: kmetasf]  
АвторKиpчo (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 15:52



Всяка станция, която ще използваш ще е незаконно или почти незаконно. Дай пояснене в кой честотен обхват да бъде, иначе вариантите са много.



Тема Re: помогнетенови [re: Kиpчo]  
Автор kmetasf (непознат )
Публикувано15.10.08 15:57



Варианта с уоки токи го изключвам,купих 2 и само си дадох парите,



Тема Re: помогнетенови [re: Kиpчo]  
Автор kmetasf (непознат )
Публикувано15.10.08 16:05



мисля 4е е наи добре да е в разрешения обхват.препоръчаите ми марка модел



Тема Re: помогнете [re: kmetasf]  
Автор kmetasf (непознат )
Публикувано15.10.08 16:27



Няма ли кои да ме посъветва



Тема Re: помогнетенови [re: kmetasf]  
АвторHamcho (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 16:32



Някой ще те посъветва - трябва да си маклко по-търпелив обаче. Иначе за "разрешените честоти" - трябва ти или CB или PMR. Това са обхватите които може да ползваш без лиценз. Като казваш че си си дал парите какво точно не ти харесва? - малко покритие? лесно се чупят? неудобни за носене, тежки водоустойчивотст и т.н.
Трябва да дадеш малко повече информация какви са ти изискванията за да получиш добър съвет.



Тема Re: помогнетенови [re: Hamcho]  
Авторlz1cre (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 16:45



човека просто са го излъгали, ей тва истината. Щото са го минали с номера че може да покрие 4-5 км. хаха. Както каза по горе Hamcho или СБ на 27 МХц или ПМР на 430 МХц. Едно пояснение за питащия ще дам та да не го лъжат. Това дето ти го дават като радиус на покритие, става само ако си на равна местност направо си кажи голо равно поле. А в пресечана местности гора забрави да стане. Я покриеш 1 км радиус я не покриеш че направо и толкова няма да изкараш. Потърси книжки кое как става и кой честотен обхват е подходящ.





Тема Re: помогнетенови [re: kmetasf]  
Автор kmetasf (непознат )
Публикувано15.10.08 17:16



имам възможност да си поръчам от germany,но като не разбирам вероятно ще си взема или боклук,или нещо неразрешено.затова се обурнах към този форум,като хора знаещи да ми помогнете



Тема Re: помогнетенови [re: kmetasf]  
Автор kmetasf (непознат )
Публикувано15.10.08 19:24



кажете си мнението за тази YAESU VX-3R DUAL-BAND



Тема Re: помогнетенови [re: kmetasf]  
Автор wills_b (непознат )
Публикувано15.10.08 21:32



Виж този линк:
http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=40075&highlight=icom






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.