Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 30.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ех, че красиво!!!!нови [re: Babyface]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 13:22



Правилно отбелязваш
най-съм готина обаче като съм незадоволена
толкова съм щъкаща .....
Ей, бейби, и съм най-върховна





Тема Re: kak da se samoubia?нови [re: @]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 07:42



Пропуснах да отбележа, че на първото шише имаш голям шанс да си върнеш вярата в живота



Тема На този мейл ли се мре от секс?нови [re: Anima]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано31.03.01 15:01







Тема Re: kak da se samoubia?нови [re: @]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано31.03.01 15:11



Ха ха! Аз още не искам да се самоубивам, но ми хареса рецептата ти :-) А щом само 1 шише водка помага за възвръщане на вярата в живота, тогава разбрах къде ми е грешката. Не обичам водка.


Какъв друг алкохол изпълнява желания?



Тема Re: kak da se samoubia?нови [re: bez_nervi]  
Автор magics (непознат )
Публикувано31.03.01 17:30



Ne moga da ti otgovoria, no ako razberesch kagi i na men!!!



Тема Re: kak da se samoubia?нови [re: BИ]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 17:35



"Jim Beam" е с доказан ефект, но оригинален, а не лицензно производство

здрасти ВИ!

@



Тема Re: kak da se samoubia?нови [re: @]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано31.03.01 20:12



Привет, @!


Обещавам да пробвам - може да ми се оправи настроението :-)
Но за след това рецептата пропада защото нямам фризер :-) Може да повторя първата стъпка, тоест - още един Jim Beam пък за след това ще видим :-)



Тема kak da NE se samoubia?нови [re: magics]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано31.03.01 20:26



Ей, самоубийци,
Я 'земете по един празен лист и го разделете на две колони. Над първата пишете - "Защо си заслужава да живея", над втората - "Защо не искам да живея". Ама бъдете честни към себе си, не ви карам да пишете тук вашите причини, а само на листа. В случай, че точките във втората колона станат повече от тези в първата, помислете колко от тях могат да се превърнат в позитивни качества/факти/обстоятелства за самите вас и какво би станало ако не съществуваха като негативни.
Помислете дали съществуващите негативни точки не са всъщност позитивни, ако се погледнат под друг ъгъл и как бихте могли, макар и негативни, да ги използвате по позитивен начин в своя полза.
Ако има неща като - "безработен съм", "нямам пари", "гаджето ми не ме иска" и други подобни, веднага ще ви покажа къде е позитивното в тях. Ами ако сте безработни - ето ви случай да се напънете и да си намерите нова по-подходяща работа. Ако нямате пари - това е удобен случай да си размърдате мозъка и задника и да проявите изобретателност как да накарате личните си качества и способности да заработят за вас, тоест, да си намерите работа, макар и това да бъде като пощальон, например. Ако гаджето ви не ви иска - ами че какво по-хубаво от това :-) Избръснете се гладко, усмихнете се в огледалото и потрийте ръце защото имате право на избор, теоретично всяка жена може да е ваша :-)

После вземете втори лист и напишете на него няколко неща, които искате да постигнете. И започвайте да мислите как да стане. Представяйте си точно как постигате всяко отделно нещо. Изживявайте мислено удовлетворението от това, че сте го постигнали. Вярвайте в преценките си и бъдете искрени към себе си! Иначе няма да има смисъл от упражнението. Прекарайте повече време над този списък. Препрочитайте го всеки ден и си отбелязвайте какво точно сте направили през този ден, за да постигнете някоя от набелязаните цели. Работете по този начин и скоро ще намерите нов смисъл в живота.

Ако смятате, че имате неразрешими проблеми от друг вид, тогава - сменете си ника ако искате, и ги изложете тук, за да ги обсъдим.
Успех!

Редактирано от BИ на 31.03.01 20:31.



Тема Re: На този мейл ли се мре от....нови [re: Babyface]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 20:59



чакане в момента?





Тема Re: kak da NE se samoubia?нови [re: BИ]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 21:10



що да не си напишем проблемите тука
Идва пролет и си мисля, че една тема като
любовта и какво очакваме от нея - и всеки
да си напише мнението ще е обордяваща
дори за нашия самоубиец - не мислите ли






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.