Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 08.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Адаптиране на мисленетонови [re: VBA]  
Автор lnsight (минаващ)
Публикувано28.02.01 10:19



я помисли защо клечката те заслепява, щото на мене ми се струва че е заради липсата на адаптация, когато зрението се адаптира клечката ще престане да те заслепява


а това че ти може би имаш проблеми с адаптацията на мисленето си е съвсем друг въпрос, това не означава, че можеш да обобщаваш

The death is not the END

Тема Re: Адаптиране на мисленетонови [re: lnsight]  
АвторVBA (Нерегистриран)
Публикувано28.02.01 13:10



Когато си адаптиран към тъмнината ти виждаш и знаеш че е тъмно, въпреки че знаеш че е тъмно светлината на клечката те заслепява защото си се адаптерал нищо че знаеш че е тъмно. Ако не се беше адаптирал ти не би се заслепил.
Когато се заслепиш от светлината на клечката въпреки че си се адаптирал да виждаш в тъмното ти не виздаш нале си заслепен. Какво ти помогна адаптацията след като в тъмното не виждаш и неадаптиран и адаптиран само дето ако не беше се адаптирал нямаше да се заслепиш. Когато ти се адаптираш към светлината на клечката ти пак не виждаш нищо защото е тъмно, а колко осветява светлината от клечката към която си се адаптирал?
Осветява толкова колкото да те заслепи когато си адаптиран към тъмното, а когато се адаптираш към нея, не маже да освети нищо!
Адаптираш се зада не виждаш, за да загубиш ориентоция, да се объркош, до се излъжеш, да се прецакаш, за да си нещастен! А сега се върни на темата и я прочети отново.
Имам проблем но не с адаптацияна на моето мислене, което при положение че осъзнавом проблема не е адаптирано, а с адаптацията на твоето и на всички останали които не разбират сериозността на проблема защото са се адаптирали и нямат точна преценка по тази причина!



Тема Re: Адаптиране на мисленетонови [re: VBA]  
Автор lnsight (минаващ)
Публикувано28.02.01 17:11



ти явно предпочиташ изобщо да не виждаш някои неща само за да не се налага да се адаптираш, един вид предпочиташ да не видаш в тъмното защото трябва да се адаптираш и по този начин рискуваш някоя клечка да те заслепи и като си си ограничил мисленето само в рамките на нормалната светлина /щото и за силната светлина трябва да се адаптираш/....
абе дано си ме разбрал аре



The death is not the END

Тема Re: Адаптиране на мисленетонови [re: VBA]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано28.02.01 20:48



Edno malko utotchnenie :
Tova, tche znaech, tche kletchkata chte te zaslepi niama da i popretchi da te zaslepi. Taka tche kato razberech, tche misleneto moje da se adptira tova ne ti rechava problema. Tova prosto e natchaloto ...
I mejdu drugoto mnogo podozritelno obviniavach vsitchko jivo, tche mu bilo adaptirano misleneto, tche 'nam k'vo si - za slamkata i za gredata thuval li si?
Niakoi si Hristos navremeto e razkazal edna takava pritcha - mnogo e poutchitelna, kakto i vsitchkite mu vprotchem.
Pozdravi.



Тема Re: Адаптиране на мисленетонови [re: MУЛE]  
АвторVBA (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 02:23



Ада ти го оставям на теб! Самоче знай че адаптираш ли се в ада излизане няма. А в ада ще ти се наложи доста да се поадаптираш.
Аз предпочитам рая там не се налага адаптиране.
Адаптираш ли се оставаш в ада, не го ли допуснеш отиваш в рая!
Аз ти помагам да се осъзнаеш но избора правиш сам!



Тема Re: Адаптиране на мисленетонови [re: lnsight]  
АвторVBA (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 02:36



Прав си не желая да виждам някои неща.
Не желая да виждам нещастие, страдание мъка, предателство, лъжа, омраза, завист, убийства, тормоз ...
Адаптираш ли мисленето си ти непременно ще ги видиш, ще ги видиш защото ти ще ги създаваш!
Човек не може да види всичко, ако можеше тогава той не би бил човек!



Тема Re: Адаптиране на мисленетонови [re: nobody]  
АвторVBA (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 02:44



Доста си се пообъркал!
Чети само основния текст!
Ако желаеш да разбереш какво съм казал чити основния текст той е съществен!
Това с клечката е отговорът ми с логиката с която е зададен въпроса и няма абсолютно никаква връзка с оснавния текст!
Отговорих с неговата логика на неговата логика но дори така той не го разбира.




Тема Re: Адаптиране на мисленетонови [re: VBA]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 07:03




Не...няма да споря....
Няма и да ти благодаря че ...."ми помагаш".... не ми помагай....защото ще ти разправя онази приказка...за това, как ...."бедния роднина", помагал н абогатия.... за да си реши собствените проблеми....
Не бъди толкова "комерсиален".....когато помагаш....
С това свършвам...и няма да пиша по твоите постинги.....



Тема Re: ГЛЕДАЙ ФИЛМА "АДАПТАЦИЯ"нови [re: VBA]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 17:24



скъпо момче или VBA, или Вечно Бърборещ Анимус бих те нарекла
като погледнеш света през кривия си макарон
и виждаш кривите ракети в космоса,
Недей така, съвземи се.
Бедните души се оставят да бъдат погубени
точно от такива като теб, дето си правят експерименти с тях
за да могат да пофилософстват в някой чат, като този.
Ако ти е жал за някой на който силата на духа е пречупена
до нивото на тихото и безмълвно съдене - по добре остави.
Любов от съжаление - не е любов, нито за даващия, нито за получаващия




Тема Re: ГЛЕДАЙ ФИЛМА "АДАПТАЦИЯ"нови [re: Anima]  
Автор Well__ (минаващ)
Публикувано03.03.01 22:17



Мъдрост някаква струи от тебе ... на колко ли си години ... ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.