Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема жените развалят светанови  
Автор caliostro_bg (непознат )
Публикувано09.02.01 10:02



странно виждане.
друг го каза.
не аз.
но се замислих.
и други са стигали до този извод....
...търсете жената.....
с френския съм зле!



Тема Re: жените развалят светанови [re: caliostro_bg]  
Автор Psyhea (минаващ)
Публикувано09.02.01 10:24



Хехехе, ами няма начин. То без жените накъде?

Оставям настрана това какъв човек може да каже, че жените развалят света. Най-малкото той самия е роден от жена - означава ли това, че той е лоша продукция. Може би, ако той се самоопределя като такъв.
Иначе има логика, че жената е в дъното на всичко. Като се започне от създаването на живота, и се стигне до всички изкушения. Почти като Бог жената винаги е била хулена и обвинявана за всичко лошо, а когато настъпят тежки моменти, пак към нея се обръщат за помощ и утеха. Не, че сравнявам жената с Бог, не бих и си и помислила подобно нещо. Казвам го в смисъла на това, колко малко от мъжете (обикновено те се оплакват от жените ) си дават сметка колко много очакват от жените. Не веднъж съм чувала изказвания относно каква трябва да бъде Жената и те обикновено са: да замества майката, но без лошите й страни; да бъде истинска дама в обществото, но само за да поддържа гордостта на "собственика й"; да бъде едва ли не с уменията на хетера в интимния живот, но да бъде само негова. И колко малко мъже се замислят какво могат да дадат те в замяна на всичко това. Дали могат да го заслужат и още повече да го задържат. Защото за да получиш - трябва да дадеш.
А това, че както е казал поета за Жената: "Ти си ангел и дявол...." - това естествено се предопределя от двойнствената природа на жената още от времето на Лилит.
Е, всичко написано май прозвуча доста феминистки Нямах това намерение. Не отричам ролята и необходимостта на мъжете, ама понеже се говори за жената.... то нормално да защиятя пола си



Тема Все жените криви!нови [re: Psyhea]  
АвторЛaнceлoт дe лa Плaнчa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 10:34



Да бе, все тия създания ще са ни криви... Що не си признаем, че с годините на нас мозъка ни изтича през.... Колкото повече напредваме с опита де... А жените стават по-умни, щото поемат вътре мозък, асимилират го химически и от там по проводящите тъкани - хоп в главата... Да сте чули на 60 години жената да е изглупяла! А пък ние... Вай вай вай срам... Аз гласувам за жените... И за онези които си сменят пола в женски!Нали трябва да има същества дето да ни изпомплат сиво-бялото вещество...





Тема Сакъннови [re: Лaнceлoт дe лa Плaнч]  
Автор Psyhea (минаващ)
Публикувано09.02.01 11:07



Не изричай скверни думи. Как можа до го кажеш, че жените поемали мозък и..... А това за смяната на пола???????? Вай, вай, вай!!!!!! То така не се поумнява, както знаеш

Щом се е родил мъж, не пола си да смени, ами каквото иска - все тая е.
А както е казано - Бог създал мъжа с две глави и кръв само за една Иначе ще подкрепяш жените я, то имаш ли друг избор сред това женско обкръжение около теб Пък ти е и гот, признай си, да си мъж сред толкова жени. Даже и такива с изгорял Меркурий



Тема чуто по радиото!нови [re: Psyhea]  
Автор caliostro_bg (непознат )
Публикувано09.02.01 11:18



умният мъж носи един презарватив в себе си!
умната жена носи два!
без коментар....

свободата се крепи на върха на бойното копие


Тема Re: Сакъннови [re: Psyhea]  
АвторЛaнceлoт дe лa Плaнчa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 11:37



Ееее, лошо нема! Че как, направо се разтапям!





Тема Re: жените развалят светанови [re: caliostro_bg]  
АвторWell__ (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 12:37



Жената разваляла ... ЧИЙ СВЯТ ?
Там е въпросът. Дайте си яснота по отговора. Тогава всичко е ясно.
Простичко е да се замести "жената" с друг субект - "мъжа", "педераста", "лесбийката", "кучето", "лудата крава", "спина", "политиката", "религията", "парите"
"Ай стига толкова. Всеки може да разбере за какво става дума, нали ? "




Тема Re: жените развалят светанови [re: Well__]  
АвторЛaнceлoт дe лa Плaнчa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 13:08



А да сте чували че като умрем нямаме пол и че в следващия живот е равна вероятността да бъдем мъж или жена?





Тема Психеанови [re: Psyhea]  
Автор (новак)
Публикувано09.02.01 14:37



Не знам дали ще ми повярваш, Психеа, но същите неща ги писах преди няколко дни в едно писмо, и дори употребих почти същите думи. Хм... :-) Малко ми се струва странно. Ако писмото ми не беше твърде лично, щях да пусна част от него тук.

Редактирано от BИ на 09.02.01 14:39.



Тема Re: жените развалят светанови [re: Лaнceлoт дe лa Плaнч]  
Автор caliostro_bg (непознат )
Публикувано09.02.01 14:59



някои без да умират са двуполови .

свободата се крепи на върха на бойното копие



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.