Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 28.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 16:44



Мислите ли че съществува? И ако да - някой знае ли до какво води тя
и какви са психологическите последици.



Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор Pixel (минаващ)
Публикувано13.02.01 18:03




Че то друга любов, освен виртуална няма. И въобще не ти трябва компютър ;).
Имаше пък едно изследване в щатите, което гласеше така - 80% от хората в USA ползват домашен интернет. Останалите нямали семейни проблеми ;)





Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор Well__ (непознат )
Публикувано14.02.01 08:19



Каквато и форма да има, лошо няма, стига да на пречи на другите.
Е, разбира се, и да задоволява.


Нека не се боим от новото. Страхът ни няма да го спре.
Но нереалната любов определено е второ качество. Никога не бих я предпочел пред реалната. "И все пак, тя се върти ... "
Може би можем да спорим за това - реална ли е или не. Има основание да се приема за реална. Нали в нея участват реални хора. Всъщност, нищо по-различно от любовните писма на предците ни ... :)))
Едната физическа близост, като изключим хормоналното разпускане и ласките, си е чиста виртуалност в стил "Матрицата" . :)))
А ако се замислим още, ами и ласките са с виртуална насоченост, че то какво остана ?
Абе, кой каквото ще да мисли, Секса в нета е патерица за осакатени в живота.
Демек, хубаво нещо за лоши моменти :)))))



Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 14:46



Хубаво нещо, ако минаваше in real. Но притеснението ми е друго.
Че е единствения изход май за хората, които носят много страхове.
Става и за терапия и за опознаване, но ще дойде ден, когато трябва
да имаш компютър и нет за да срещнеш хора. Ей от това се боя.
Иначе може да развие еволюционно човечеството и да му отвори
още сетива на възприятия - като телепатията например, защото в
нета съгласете се всичко е въображение. То нищо лошо - може пък
затова в ерата на водолея да се пръкне новото поколение.
Мисля, че психолозите и астролозите ще имат тепърва много работа
в това отношение. А Вие не мислите ли? Коефицента на полезност на
психолозите и астролозите ще се повиши, защото там изкуството да задаваш въпроси ще трябва да се преподава, а непознанието на отсрещните ще води до депресии, ако се разминават с действителността.
Така, че дерзайте от сега - как ще ги спасяваме хората ? Не е зле да се помисли за нова методика и някой да напише книга "Изкуството да комуникираме правилно" и "Как да познаем какъв е човека отсреща"



Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор Psyhea (член)
Публикувано14.02.01 15:37



Мислим, Анима, мислим :-) Ама тук вече отклоняваш темата. Ако говорим за комуникациите въобще - то нет-а си има своите плюсове и минуси. (ех тоя дуализъм, не може без него)
Плюсовете - в това забързано време, когато на човек му остава прекалено малко свободно време компютърът е нещо безкрайно полезно за запълване на колекция от нови и нови познати.
Минуси - в резултат на многото нови познаства обаче е възможно да се загуби самата комуникация (все пак нейния смисъл е обмен на информация) измежду многото празнословие.
Та в този ред на мисли наистина има много да се работи. За щастие не са малко вече изследванията в тази насока. Но нека да не забравяме, че все пак всичко е въпрос на индивидуалност.
А за телепатията...... ех, мечта човешка





Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Psyhea]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано15.02.01 15:55



В търсене на загубената ми душа съм някъде из киберпространството
Ако я срещнете, моля кажете й, че я чакам да се прибере у дома



Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор Pixel (минаващ)
Публикувано15.02.01 16:21




Това е лошо. Има много ловци на изгубени души, които определено няма да я оставят да се върне у дома ;)




Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор Psyhea (член)
Публикувано15.02.01 17:50



Срещнах я, казах й, ама тя кой знае защо каза, че не иска да се прибере????

Било й празно........



Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор Pixel (минаващ)
Публикувано15.02.01 18:27




да не кажеш. че не съм те предупредил - те дори познават душата ти по-добре от теб самата





Тема Брррррррр!нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано16.02.01 02:14



А сти'а бе ЧеНе! Нали не се надяваш да прочета цялото това нещо по това време на денонощието :-))) Сори, ама... :-(
А иначе виртуалната любов... е готино нещо, защото прилича на реалната

Не знам за виртуалния секс. Аз съм виртуална девственица, хаха!



Тема Хахаха Девствена!нови [re: BИ]  
Автор Lanselot_de_la_PLancha (новак)
Публикувано16.02.01 07:54



Леле, не вярвах че има още девствени по земята, макар че всички се правим на такива де...

Само че има една подробност - мъжете винаги сме девствени, докато жените - само веднъж...



Тема Хахаха Ланселот!нови [re: Lanselot_de_la_PLanc]  
Автор (минаващ)
Публикувано16.02.01 09:00



Винаги ли вярваш на това, което ти казват?





Тема Morning, Винови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано16.02.01 12:46



Хей :о)
Явно е че е дълго; като започна да чета къси дуплики ще ми проличи..и на правописа, Ви.

Парчето бе от колонката Love Online, където (от двамата) аз съм без стаж. Та ми трябваше база за сравнение и имах няколкостотин въпроса. Посред нощ, и то на 15 ! Ползвам намалението, че ..marriage is not a word, but a sentence ;)))

Във всеки клуб има боза (кокошинци, според Sin), та минах през сума-ти-материал, че да открия нещо свестно за отговор на Anima. Егати разпиляният ресурс, ако чете само кирилица. Погледни пак колко време ми е отнело (колонката е от три месеца !).

Мацката ми направи впечатление не просто с начин на (писмено) изразяване, а и с НЕ манифестираща искреност. Доволно разбираемо е след случката да си негативен, да действащ като страната-жертва. Но не би. Сумирала из-ох-ква-нията на цял клуб, дебнещ екзалтирано да прочете поредното послания от ol-line love историята на друг club member тя задава "универсалните" въпроси :
- колко подготвени сме да пренесем (нещо, което така-и-така не познаваме) on-line
- и като си изключиш РС то, к'во ? Хоп под душа ?



Pay It Forward


Тема Амиииинови [re: BИ]  
Автор Lanselot_de_la_PLancha (новак)
Публикувано16.02.01 13:05



Аз съм доверчиво същество, което дори и да види колко грозна е една душа, все пак вярва че в нея някога ще заговори доброто...



Тема Ами и това е начин,,,нови [re: 4eHe]  
Автор Lanselot_de_la_PLancha (новак)
Публикувано16.02.01 13:08



Защо, нима отхвърляш и този вариант в забързаното ежедневие?



Тема Re: Амиииинови [re: Lanselot_de_la_PLanc]  
Автор (минаващ)
Публикувано16.02.01 13:12



Значи имаш още много да учиш.



Тема Прочетох го! :-) нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано16.02.01 13:38



"He’s a man, though, and I don’t place a great deal of confidence in the integrity or mental capacity of most men. " Ха ха ха! Колко добре ме познаваш, ЧеНе! :-))) От две години и нещо шавам активно по нета. Първият човек, който срещнах беше един тиквеник, който беше от тия дето само за това висят онлайн. Един шантав шотландец, който неохотно констатира, че съм virtual virgin, хаха! Мил беше! :-) Оттогава мина много време. Вече бързо ги надушвам "кой какъв е и защо такъв е". Поне така мисля, де.
Личното ми мнение е, че както и онлайв, така и онлайн, човек трябва да живее според както желае. Не съм "за", не съм и "против" виртуалните любов и секс. Когато нещо харесва на двама души, не е забранено, каквото и да е. Що се отнася до развалянето на семейства чрез отдаване на online love, не знам, но сигурно не е добре. Но ... някой си мъж да ти се кълне, че няма да го направи повече... хехе, все едно аз да обещая, че никога вече няма да ям шоколад :-)))



Тема Учение!нови [re: BИ]  
Автор Lanselot_de_la_PLancha (новак)
Публикувано16.02.01 14:13



32 години да уча малко ли е! Или ще ми препоръчаш да уча още и астрология?!





Тема Afternoon, Винови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано16.02.01 15:01



Бравос ! За усилията ти, благодаря Ви.
Казва ми се още нещо, как си Sunday morning ?

Рицарю, аз съм old fashioned. За към мен се минава през foreplay..компромиси в "забързаното ежедневие" се уча да правя постоянно. Не и с "това". Като indoors чадо, мятам я врътовръзка, я друго на вратата ;))..и се правя че не чувам телефон, факс, ..
Вчера прочетох нещо от шефа на полицията в столицата на монархията, жена. Впечатли ме, ето ти го :..когато се събудих на шестия ден от брака си разбрах, че ако искам да продължи вечно трябва да сторя нещо за съпруга си. Реших да го разглезя. От този ден насам всяка сутрин го събуждам с кафе в спалнята ни..

Pay It Forward


Тема Re: Afternoon, ЧеНе :-)нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано16.02.01 16:04



Хехе! С кафе! И още ли е женена?

Полицейска му работа!



Тема Re: Учение!нови [re: Lanselot_de_la_PLanc]  
Автор (минаващ)
Публикувано16.02.01 16:09



Не ставаше дума за астрология, но тъй като стана, нещото, което съм разбрала е, че човек не може да избяга от себе си, от природата си. И ако има неблагоприятни тенденции и ако е с "грозна душа", доброто не може да заговори в нея, ако тя няма желание да го чуе. Чудеса съществуват, но не от този вид. Ако все още се надяваш на тях, значи си щастлив.



Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Pixel]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 16:47



Може пък точно това да искам =)



Тема Re: Учение!нови [re: Lanselot_de_la_PLanc]  
Автор Psyhea (член)
Публикувано16.02.01 19:37



Ха, и кой го казва. Този, който много добре знае, че човек винаги се учи - и тук на Земята и след това...... :-)



Тема Evening, Винови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано16.02.01 19:48



Happy ever after, предположението ми е че има малко връзка с кафето ;))
Синът им не е женен. Да ти потърся ли адреса ? Знае ли човек какво може да открие за себе си на един час път със самолет !
Втори пореден петък е, така че се оттеглям..внимавай с танците, чувам че това е сезона на полицейските хайки за наркотици из разни пъб-ове :о)

Pay It Forward


Тема Evening, ЧеНе :-)нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано16.02.01 20:30



Хе хе! Не ходя вече по пъбове, а само на танци. Вчера учихме валс и ча-ча!

Някой ден ще ти покажа, а?



Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор Pixel (минаващ)
Публикувано16.02.01 21:03



Уф.. това ми е доста сложно за асимилиране - " Може би искам накой друг да ми каже какво искам" . Все пак е логически издържано

.
Рано ми е да давам съвети, но всички хора, които познавам и които се тръшкат (оплакват се), биха дали всичко за да върнат времето назад и да попречат на другите да им казват какво да искат и кое е правилно



Тема Thanks but, Ви:-)нови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано16.02.01 22:27



Като човек с принципи - не танцувам, но наблюдавам с интерес.

Pay It Forward


Тема Брех! :-)нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано16.02.01 22:58



Че аз да не съм безпринципна?! :-) Много обичам да танцувам :-) Ама мъжете са проблема, както обикновено, хехе! Колко мъже могат да танцуват изобщо?



Тема Re: Evening Allнови [re: 4eHe]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 23:26



Може ли (като човек с мноооого дълъг семеен опит) да предположа че тук високите технологии нямат никаква вина. Хващам се на бас че господинът се държи по същият начин когато е в командировка. Само че командировките нямат History, и са го хванали само за виртуалните авантюри.



Тема Re: Evening Allнови [re: Ивaн]  
Автор (минаващ)
Публикувано16.02.01 23:50



Хип-хип-ура! :-)))) хех :-)



Тема Morning Allнови [re: Ивaн]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано17.02.01 11:40



Иване !
Зло да те забрави:о) Подсещаш ме (командировки). Инак нормални на вид се обръщат в неузнаваеми шарлянтяй..това като от човек с мнооооого дълъг живот в командировки (веднъж си мислех, че съм забравила какво е да не си ;).

Настрана мъжете; малко или много те оглавяват командирования екип в ролята на "шеф" и осребряват направени разходи (и то какви !). Ако надзърнеш що пътува в козметичните чантички на жените ще предположиш, че обратно вкъщи ги държат на синджир или, най-малко, имат вечерен час. Тази подмяна на идентичността, настъпваща със смяната на локация ме забавлява безкрайно. Не мога да я обясня..макар да е много близко до танците на Ви ;)) flirt is in the air, иди че се спасявай.

Благодаря за включването :о)

Pay It Forward


Тема Re: Учение!нови [re: BИ]  
Автор Lanselot_de_la_PLancha (новак)
Публикувано17.02.01 13:32



А защо не ВИ! Като астролог ти знаеш, че колкото повече една карта е увредена, толкова по-силно нейният притежател е способен да почувствува щастието, когато то му кацне на рамото! Естествено ако има ВОЛЯТА да го направи, защото свободата е вменено право на Духа, който обитава тялото още със своето създаване...



Тема Re: Учение!нови [re: Psyhea]  
Автор Lanselot_de_la_PLancha (новак)
Публикувано17.02.01 13:33



Разбира се, Сламчице, просто става въпрос че още се надявам... А ти знаеш, че май последното нещо което ще умре в мен е надеждата да видя хората около себе си щастливи...



Тема Re: Morning Allнови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано17.02.01 14:48



Боже, Боже! Не съм била само аз! :-) Привет, ЧеНе! :-)))



Тема Re: Брех! :-)нови [re: BИ]  
Автор Psyhea (член)
Публикувано17.02.01 14:52



Много малко, ВИ :-) Пък после защо им липсвал усета към хармонията.. :-)



Тема Re: Учение!нови [re: Lanselot_de_la_PLanc]  
Автор (минаващ)
Публикувано17.02.01 14:58



Това какво отношение има към превръщането на една "грозна душа" в красива?
Или може би ... сега имаш предвид нещо друго...?
Щастливец си ти, Ланс.
Щастието е... не е като кацнала птичка. Тотално не се съгласявам! Това е за лаици. Щастието е друго. До щастието се стига сам, то не каца.



Тема Re: Брех! :-)нови [re: Psyhea]  
Автор (минаващ)
Публикувано17.02.01 15:01



Ама пък тези, които наистина могат... :-)))





Тема Morning, Винови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано17.02.01 15:16



Без бой не си признавам ! НИЩО, Ви ;))



Pay It Forward


Тема Re: Morning, ЧеНенови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано17.02.01 15:21



А като те бият забравяш, нали? Хахаха!



Тема Re: Брех! :-)нови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано17.02.01 15:27



Ще ми се да се сетя къде я прибрах статийката ! Беше откровение на мъж защо не танцува - нещо сходно до извинението "А колко е важно да бъдеш сериозен"..и как dancing открехва интимни пропорции, дето не всеки иска да споделя. Публично..тъкмо чета някои каки и мненията За/Против PDA.

Честничко, Ви танцувам за гимнастика (когато не джогвам;). Аеробика не е била, няма как и да бъде предпочитана форма на упражнения на закрито. Просто защото не намирам затворените пространства за удачно място за спорт ! Има музика, на която няма как да не заиграеш..застига те, улавя настроение (управление има много общо с импулс, без да ме разбираш погрешно ;о)..но трудно в компания. Или по двойки.


Pay It Forward


Тема Re: Morning, Винови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано17.02.01 15:29



Ей, то пък като че остава много за помнене ;)) Ай да не си отварям устата, че има непълнолетни..

Pay It Forward


Тема Re: Morning, Винови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано17.02.01 15:59



Ай не си отваряй ченето, от мен да мине!






Тема Psyhea, някои инструкции преди..нови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано17.02.01 16:01



..да заминеш в командировка (спъна ме в една друга тема)


Ви, помагай да попълним списъка моля !

1. Не забравяй формуляра. Важно е, защото ако не ти сложат печат - няма как да се оправдаят дневни, нощни..среднощни пр. Командировките в чужбина са блаженство, но започват на хартия ;))
2. Питай изпращащата страна още веднъж Каква е задачата (хората стават restless и го удрят на night clubs, когато мисията не е формулирана ясно)..
3. Ако си със собствен транспорт (ех че удобство) и не се налага да кормуваш сама, направи пълен research на "явките" в района. Нямам предвид музей и архитектурни-исторически-икономически забележителности, а по-скоро местата за хранене с добри отзиви (от местните). Връзката със собствения транспорт е, че можеш да добавиш чифт мокасини, кат casual облекло които иначе тежат и отнемат място..

Ви ?

Pay It Forward

Тема Re: Брех! :-)нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано17.02.01 16:03



Радвам се, че има общо с импулс! :-) И танцът е импулс :-)
Но аз имах предвид нещо точно определено - класически и латиноамерикански танци.




Тема Re: Брех! :-)нови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано17.02.01 16:06



Нали това обяснявах - тоз тип танци са за пред публика. Открехни аудитория в импулсите си и глей сеир.

Pay It Forward


Тема Найш кво?нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано17.02.01 16:09



Найш що съм тук? Дойдох тук в командировка за първи път, преди години. Толкова ми хареса, че сега живея тук. Хахаха! Наистина командировките са диво нещо. Ама защо мъжете си падат малко narrow-minded да си мислят, че командировките са техен монопол?


Нямам други допълнения към нужните неща, освен ... може би някоя интелигентна биологична единица. Нямам предвид луда крава, хаха!



Тема Re: Брех! :-)нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано17.02.01 16:12



Ееее! Хехе! Не съм съгласна :-))) Публиката не ме притеснява. Сеирът е просто движение. Другото не се вижда.





Тема Re: Найш кво?нови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано17.02.01 16:22



Е, аз влязох СЛЕД командировка (по време на същата ми донесоха разпечатки на стари теми, взех че се разчувствах..хванах червения молив и дращих, дращих..после реших да опитам on-line).
Не знам кой мисли, че командировките са му монопол; същия мисли, че постулира стандартите за устройството на света, но (имам новина) последния е в грешка.
Пътувам с козметичната чантичка на съпруг си (и с него)

, най-вече заради усещането от погледите : "дивеч"; удобството е, че сутрин на събуждане (или когато е прието като време да се събере екипа за матине-брифинг) не се налага да се взираш дълго в огледалото с морални дилеми и въпросителни

Pay It Forward

Тема Re: Брех! :-)нови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано17.02.01 16:24



Обаче при мен има снимков материал, и "другото" личи.


Pay It Forward


Тема Re: Брех! :-)нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано17.02.01 16:43



:-))))))) ЧеНе, голяма работа си, значи! Хех :-))))))))))))))) Не съм стигнала до другото, хахаха! Контролираният импулс е номерът :-)



Тема Re: Найш кво?нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано18.02.01 03:05



Мисля, че един от най-ценните моменти в любовта е да се събудиш до човека, когото обичаш. :-)



Тема Re: Найш кво?нови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано18.02.01 11:13



Наздраве, по същия повод ;))
Ако продължаваш да си лягаш толкоз късно, как е възможно да чатим в неделя сутрин ? (смъмря Ви-ЧеНе:о)


Pay It Forward


Тема Re: Найш кво?нови [re: 4eHe]  
Автор (минаващ)
Публикувано18.02.01 19:21



Наказана съм със строго мъмрене пред клубния съвет. :-) Взимам си бележка :-)



Тема Re: Найш кво?нови [re: BИ]  
Автор Well__ (новак)
Публикувано18.02.01 20:17



Аха ! Шмрък !

:))))




Тема Re: Найш кво?нови [re: BИ]  
Автор 4eHe (ентусиаст)
Публикувано18.02.01 21:19



Нищо драматично не се е случило..междувременно джогвах, та си извинена ;)))

Забравих да отбележа колко харесвам дизайн-ът: без баластра, украшения или празни петна. Имаш усет за нещата, образът се доближи до усещането ми как трябва да изглежда подобно творение. Дерзай..now, back to Q :о)

Pay It Forward


Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор Rama (член)
Публикувано20.02.01 11:21



Съществува, да.
Води до много кофти неща...в повечето случаи.
Психологическите последици са катастрофални...в повечето случаи.

Ако четеш английски, мога да ти пратя няколко статии на тази тема...

Любопитството погуби котката...


Тема Re: Evening Allнови [re: Ивaн]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано21.02.01 21:51



Ванка, ти си бил страшно прозорлив човек.
Печелиш баса - къде да те черпя?





Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Rama]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано21.02.01 22:06



Много вярно, Рама, много вярно .... Лошо, че не чета английски.
И се чудя как да ги познаваме във виртуала тези несериозните дето
мислят само как да те .... Дайте съвети скъпички мои
Как се познава несериозния човек или какво да го питаме за да разберем колко е сериозен



Тема хех :-))))))))нови [re: Anima]  
Автор (минаващ)
Публикувано21.02.01 23:21



Това е несериозен въпрос. Не съм си го задавала.
Защо ти е да знаеш? Ако искаш да имаш нещо сериозно с човека, срещни го наживо. Ако не - тогава защо ти е да е сериозен? Всеки може да си има сто връзки онлайн, това е свобода :-))) Аз лично не обичам да ме контролират. Който иска да знае колко съм сериозна и дали изобщо, нека да ме види, за да установим личен контакт. Нямам претенции към никой онлайн, нито някой има към мен. Затова ми харесва да съм тук. И нямам разочарования :-) Лекарството... нали си спомняш? :-)

P.S. А и онлайн секса не задължава с нищо ;-)

Редактирано от BИ на 21.02.01 23:22.



Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор Well__ (новак)
Публикувано22.02.01 06:30



Сама си изработи критерии. Чуждите са си чужди. Ама едно да ти е ясно. Всички гледат да те ... . Заложено е в гена им. Иначе или те са дефектни, или ти не ставаш. Важното е дали има нещо повече от това. За да го разбереш, намери начин да заобиколиш "онова". Каквото остане в отношенията ви - то е.



Тема Re: Ех, мерси !нови [re: Well__]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано22.02.01 10:46



Това вече се казва съвет. Да мерси.
Ми сигурно защото си търсех нещо сериозно
и после стана една .... ЖГМЪЦ ...
Нали ме разбирате, добре че увреме





Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Автор caliostro_bg (новак)
Публикувано22.02.01 12:34



не се забременява със сигурност.



свободата се крепи на върха на бойното копие

Тема Re: Ех, мерси !нови [re: Anima]  
Автор (минаващ)
Публикувано22.02.01 18:51



Ti si luda :-) Da tyrsish "neshto seriozno" v neta! :-o
Nikoga ne bih tyrsila "seriozno" v neta.
Tova e syvet.



Тема Re: Evening Allнови [re: Anima]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано22.02.01 23:47



Ами аз алкохол не обичам, така че ще ти се обадя като изпадна в дълбока депресия - нея я лекувам с торти, натурален сок и виенско кафе в Лучано ;-)



Тема Re: Ех, мерси !нови [re: BИ]  
Автор Well__ (новак)
Публикувано23.02.01 08:13



Защо така бе , Ви ?
Нещо не съм съгласен тука ...
Не че е лесно, ама чак пък невъзможно ... едва ли ... де да знам ... ми то и на живо не е лесно да се ориентираш ... като решат да те лъжат, все ще те излъжат ...
Без чувала със солта нищо не става ... ама дотогава, има ли значение как сте се запознали ?




Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: caliostro_bg]  
АвторAnima (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 15:09



Знам, знам и СПИН не се хваща ХЕХ





Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
Авторcaliostro_bg (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 15:26



ХВАЩА СЕ СПУН
СИСТЕМНО ПРОДОБИТА УМСТВЕНА НЕДОСТАТЪЧНОСТ





Тема Re: ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ/СЕКС[b][/b]нови [re: Anima]  
АвторEдин (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 16:46



Ще ми се да опитам и тоя "специалитет".
А за последиците - сигурно ще са, както винаги, положителни и отрицателни. От една страна ще си дадеш сметка какво искаш и какво ти липсва, дори може и да кажеш усущанията си с думи и после да анализираш. От друга страна обаче, когото достигнеш до момент на силна възбуда, ще усетиш страшна нужда от "реална" любов/секс.

Хайде да опитаме!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.