Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 10.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Well, дай тук да продължим  
Автор Psyhea (минаващ)
Публикувано07.02.01 19:43



за религията, че там нещо много натрупано стана. Та, моля те, обясни ми за сложнотията й. И какво толкова има преплетено в нея. И въобще кои религии визираш. Питам те сериозно. Интересно ми е.





Тема Re: тук да продължимнови [re: Psyhea]  
Автортиeнcиeн (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 20:54



Коя религия ти се интересуваш,рсихе?
"Свидетели на Йехова" означава ли за Вас Нещо?
Имате ли въпроси по "Християнска" тематика,просто нямате проблеми!!!


Извинете че се намесих,непоканен



Тема Re: Well, дай тук да продължимнови [re: Psyhea]  
АвторWell__ (Нерегистриран)
Публикувано08.02.01 09:28



Хубаво питаш, ама не ми се дълбае в това, пък и времето ми е ценно ... Дано пък другите се намесват. Тогава ща не ща ще се намеся сигурно...

Добре де, ами нали вече писах за структурата на религиите, за ползата от тях, за мястото им днес и в миналото. Какво още не ти е ясно ? Не искам да се повтарям, така че питай конкретно ...

Преплетена е с политиката, демек - властта ...
трябва да вървя сега ...





Тема Re: тук да продължимнови [re: тиeнcиeн]  
Автор Psyhea (минаващ)
Публикувано08.02.01 18:49



Не знаех, че някой смята "Свидетели на Йехова" за религия. Надявам се, че ти не си от тях.



Тема Re: Well, дай тук да продължимнови [re: Well__]  
АвторЛaнceлoт дe лa Плaнчa - Изпoвe (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 15:13



Има един Един Единствен Бог и всеки го нарича както му скимне - Господ, Йехова, буда, Аллах и т.н.
А всички ние в духовната си същност сме чада божии - едни по-съвършени, други по-несъвършени, но всички сме призвани да станем такива...
Религията на Църквата, синагогата, джамията или каквато и да е там е религия на безумието и опиума...
Религията на вярата в Бог е единствената вярна религия... Който вярва ще бъде спасен, защото колкото пъти се преродиш толкова повече ще се облагородиш като финаданка...



Тема Нееее....нови [re: Well__]  
Автор Psyhea (минаващ)
Публикувано09.02.01 20:08



Не ставаше дума непременно за обяснения. Казах го, защото там, където зачекна този въпрос беше много натрупано. Не го приемай като задължително да се включваш

. Пък и като си помисля и аз ако ме накарат да говоря/пиша за нещо конкретно сигурно вече няма да ми е интересно. Извини ме, че те прекъснах там



Тема Да, данови [re: Лaнceлoт дe лa Плaнч]  
Автор Psyhea (минаващ)
Публикувано09.02.01 20:11



А тая фиданка като порасне ще стане дърво и ще послужи я за направа на копие, я за подпалки за Меркурий





Тема Well !!!нови [re: Well__]  
Автор (новак)
Публикувано09.02.01 21:27



На добър път!
И да се върнеш, ей!!!






Тема Re: Нееее....нови [re: Psyhea]  
АвторWell__ (Нерегистриран)
Публикувано11.02.01 17:00



Е, глупости, лошо няма. Даже ми е приятно като ме прекъсват ! Сериозно ! :)))




Тема Re: Well !!!нови [re: BИ]  
АвторWell__ (Нерегистриран)
Публикувано11.02.01 17:01



Как да не се върна, катo ти го искаш !!! :)))





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.