Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема zasto da jiveia sled kato ne sam stastliv ???нови  
Авторedi_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.01.01 20:40



znaci, kato prava precenka za badesteto si msila ce nikoga nema da sam stastliv! i, sega kakvoto i hubavo da mi se sluci, v nai hubavia moment na men mi idva naum za niakoi problem!
i taka na tataka....

pitam, zasto trebva da jiveia!?
to ne sam se samoubil stoto sam tvarde neresitelen i za raznite mu tam drebolii, koito ako zema da gi realiziram moje i da se pocuvstvam dovolen......
:-(((((((((((((((((((((...





Тема Отг: zasto da jiveia sled kato ne sam stastliv ???нови [re: edi_anon]  
АвторLA_PIOVRA_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.01.01 13:33



и на мен ми се е случвалао да попадам в такава "дупка", но за радост не ме е държало повече от няколко дни ... Еди, не се отчайвай, погледни всичко хубаво, което те заобикаля, започни с елементарните неща. които често приемаме като даденст, направи си няколко малки удоволствия, преспи и помисли кой е проблема и как можеш да го преодолееш ... толкова е просто да се каже - знам, но и е толкова приятно след като си го направил ... ;-)))
АКО МОЖЕШ НЕ ОСТАВЯЙ НА ВРЕМЕТО ДА ЛЕКУВА РАНИТЕ, ПОМОГНИ МУ! ;-)))



Тема Абе, брадър,нови [re: edi_anon]  
Автор Бaй 3мeй (старо куче)
Публикувано21.01.01 15:07



я по-ведро гледай на живота бе! Еби мама им на сички проблеми! Като не можеш да се справиш с нещо, поне не се предавай без бой! 29 години живея прехвърляйки се от един неуспех на друг, но това не значи, че не съм направил всичко по силите си да ги решавам. Пък каквото сабя покаже! Аре иди изпой една, повтарям ЕДНА бира и слагай розовите очила!


Born To Raise Hell

Тема Отг: zasto da jiveia sled kato ne sam stastliv ???нови [re: edi_anon]  
Автор Day (член)
Публикувано21.01.01 16:58



Защо наистина...Единственото, което може да те спре е мисълта за родителите или близките хора, които ще страдат заради теб.Останалото не е толкова важно...
Сигурно някои ще ме обвинят, че вместо да ти дам кураж, аз още повече те депресирам, но това е истината.Само мисълта за близките може да те спре.
Скъса ли се и тази нишка...



Тема Отг: zasto da jiveia sled kato ne sam stastliv ???нови [re: edi_anon]  
Автор nbb (член)
Публикувано21.01.01 19:52



Днес докато четях книгата на Шърли Маклейн '"За да достигнеш плода" попаднах на следния разговор между нея и приятеля й Дейвид:

- Питах се дали има някаква техника, която човек може да използва, за да изпита душевен мир и щастие, когато в собствения му малък свят се отприщва същински ад.
- Не знам как би действало при теб, но веднъж някой ми описа една техника, която се използва – нарича се “Златният сън”. Например, ако се мъчиш да заспиш, а мозъкът ти се блъска с всякакъв вид така наречени проблеми, които не искат да се разкарат – ето какво правя аз. Представям си какво би ме направило точно сега най-щастливият човек на света. Почвам да си обрисувам всичко в подробности – с какво ще съм облечен, с кого ще бъда, как би изглеждало, какво би било времето, какво ядене бих ял, какво бих докосвал…всички тези неща, които биха ме направили щастлив – и то в подробности. После изчаквам. Цялата картина е в съзнанието ми – сътворена от собствената ми воля и въображение – и тя става толкова реална, че аз ставам щастлив. Усещам как започвам да релаксирам, почвам да вибрирам в някаква равномерна честота и за нула време съм на път да заспя – или съм “на астрално ниво”, както обичам да го наричам.
Не съм го пробвала и не знам дали ще ти помогне, но не пречи да опиташ. Успех !



Тема Отг: zasto da jiveia sled kato ne sam stastliv ???нови [re: nbb]  
Авторedi_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 19:37



e... tova e lesno! i az neprekasnato si vaobraziavam hubavi nesta! i sam si stastliv!!!
no, v daden moment se sestam ce samo si izmisliam! i ce tova koeto az sega si go fantaziram, nekoi v momenta (ili pociti vsicki drugi) go imat naistina v momenta!
samozalagvaneto nikak ne pomaga! ot edna strana ne kara da se primiriavam, a ot druga mi ubiva stimula da se bora!...
:-((( abe, zagubena e rabotata!!!!




Тема Отг: zasto da jiveia sled kato ne sam stastliv ???нови [re: edi_anon]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 22:16



Недей живей...по добре се самоубий....ха ха ха
Не си щаслив, защото си глупчо....ха ха ха
Самоубий "глупчото" и остани само ти....



Тема Отг: zasto da jiveia sled kato ne sam stastliv ??? [re: МУЛЕ_anon]  
АвторLA_PIOVRA_anon (Нерегистриран)
Публикувано23.01.01 00:25



Я! Му се завърна! къде беше? супа ли вареше или се цупеше? липсваш тук да успокояваш заблудените души, но се върна и се справяш, както винаги до сега! ;-))))
поздрав!



Тема Отг: zasto da jiveia sled kato ne sam stastliv ???нови [re: edi_anon]  
Автор BИ_anon (член)
Публикувано23.01.01 16:34



Edi, preporychvam ti goreshto da gledash edin film. Preporychvam go na vsichki. I na Muleto!
Vchera go gledah. Kazva se "Cast away". S Tom Hanks e. Moje bi na Bg shte prevedat zaglavieto kato "Korabokrushenec"... Dylyg e 2 chasa.
Nepremenno go gledai! I pomisli nad nego. I shte vidish, che ima smisyl da jiveesh.

:-)
Spoko be! Vsichki sme na tova deredje :-) Ama veche ne ni pravi vpechatlenie.



Тема Отг: zasto da jiveia sled kato ne sam stastliv ???нови [re: BИ_anon]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано23.01.01 18:55



ВИИИИы недей да лъжеш, че всички сме на това дередже!
Говори само от свое име...а не от ивето на всички.
Който не му е кеф, да гледа филма, защото живота е филм, представление, цирк, ...да става и да си ходи.../смея се/
Поне да освободи мястото на някой друг.../смея се/ и да не вдига шум с хленченето си....
"Защо да живея...."-абе хленчо...ти живееш ли или си мислиш че живееш?????
Ако щеш... бъди щастлив, ако не щеш, ...не бъди щастлив...това си е въпрос на личен избор.../смея се/.
"МАМОООООО! НЕ СЪМ ЩАСТЛИВ МММММАААААА! ела ми изтрий сопола мааааааа!"...ха ха ха ха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.