Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Светът е война...ако носиш войната в себе си....  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 07:35



Светът е такъв какъвто е!
Но хората, го виждат, такъв , какъвто го мислят.
Те го "пресяват"...те го преЦЕНЯват, през постните си мозъци и ....виждат заплаха в него, макар че, света не е зплаха....
Кой воюва?
Отговори си на този въпрос-КОЙ ВОЮВА?
Воюват тези, които искат да докажат на себе си и на света, че са СИЛНИ-..........защото са слаби,
ЧЕ СА УМНИ, защото...... не е така,
ЧЕ СА ВЕЛИКИ, защото са .....комплексирани....
Че са ГЛАДНИ...за внимание и преситиж...
Всеки твори това, което носи вътре в себе си....
И СИНОВЕТЕ и ДЪЩЕРИТЕ....всички хора....
Усмихвам се ...тънко тънко....както тече зехтин, и то ..... през малка дупка.....
Всеки който воюва, носи ВОЙНАТА вътре в себе си и порсто я изявява на публично място...но преди това , войната е в него....

Мулето прочита постингите, на хората ....и си отива...в банята.....усмихвайки се на хората, които се зверят на неговите постинги.....
Добро утро...на всички.....




Тема Отг: Светът е война...ако носиш войната в себе си....нови [re: МУЛЕ_anon]  
АвторPYTHON_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 10:32



чнг!

светът ли?
това е една илюзия.
това което виждаме ли?
толкова малко виждаме.
борба ли?
това начин да съществуваме.
уф!
много сериозна тема за размътената ми глава.




Тема Отг: Светът е война...ако носиш войната в себе си....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор searcher (минаващ)
Публикувано02.01.01 11:11



Мулето този път тотално се самозаблуждава като си мисли че света е едно тихо и спокойно райско местенце, или по-точно много му се иска да е така. Обяснимо е. Защо да си мислим за плашещи неща, след като спокойно можем да си заровим главата в пясъка? Това е начина на мислене на жертвите. Жертвите понеже знаят, че са жертви - не им отърва да си мислят за неизбежния си кървав край.

Едно семпло научнопопулярно филмче доказва съвсем ясно, че света не е нищо друго освен война за оцеляване, война със жертви и за храна. Така че защо да си мислим, че е нещо друго, след като не е?
Това е бойното поле и ние трябва да оцелеем на него. Ние убиваме и магазините ни са пълни със трупове на животни които иначе галим и харесваме, но на практика - изяждаме.
Ето това е нашия свят и който не го е разбрал, значи не иска да го разбира и ще си остане просто поредното жертвено агне или поредното жертвено МУЛЕ ха ха ха.



Тема Отг: Светът е война...ако носиш войната в себе си....нови [re: МУЛЕ_anon]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 21:00



Пит ...здрасти!
Няма да ти честитя несъществуващия и илюзорен празник, защото той не съществува и е илюзиорен.

Мулето моли следващия да прочете отново изходзния постинг, ...там Мулето пише:
"Хората виждат света такъв, какъвто го мислят"
И понеге мислите на хората са агресивни, то и света става агресивен....
А там където има агресия...има агресори и жертви!
Всеки живее в света, който си е създал....
И това му е заплатата, отплатата....наградата!
Дерзай.....



Тема --------------> ???????нови [re: МУЛЕ_anon]  
Авторloop_rore..._anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 22:19



Predi malko se obadoi edna priqtelka koqto ot dylgo wreme e bez rabota, plaka mi na telefona i me moleshe da i pomogna da si nameri. Az i dosega sym na rabota zastoto nacalnika mi se seti kakwo trqbwa da se swyrshi dnes na chak kato izlizashe. Milo mi se usmihna i ot towa koeto mi kaza razbrah che tazi sedmica ste trqbwa da idwam po-rano. Poznaj kak wizdam viwota sega. Trqbwa li da se se kefq na nestastieto na priqtelkata si. Move bi trqbwa da ostana bezrazlichen. Kazi mi kakwo trqbwa da wizdam sega?
Ste kazesh che imam psihologiq na zaplatata.
Znaesh li kolko hora chakat na tazi EDNA ZAPLATA? / to pyk edna zaplata /

zasto ne izdadesh kniga kydeto da izlovish po sistematichno wyzgledite si.
Ste kavesh che towa e opit da te podredq kato shisheta w apteka, opit kojto ste razrushi samata ti systnost, nali?

Maj mnogo, ama mnogo otdawna ne si se pital kak da si platish naema?

Praw li sym?





Тема Отг: Светът е война...ако носиш войната в себе си....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор searcher (минаващ)
Публикувано02.01.01 23:00



Хи хи хи. Твоите постинги все -повече заприличват на комунизъм, който все го строим, пък той все не идва.

И изобщо тезата която лансира е доста смехотворна и е на път да стане все по. Особено ми харесва това че "всеки живее в света който си е създал".
Явно Мулето си е създало един доста приличен свят с полянки и т.н и си живее радостно в него. Ха ха ха. Да ама не Муле, защото филма ще свърши и когато лентата се изниже - ще настане тъмнина.

Добре, изхождайки от гореспоменатата теза я ми кажи как ще обясниш на едно агне(гергьовско ха ха ха), как аджиба да си създаде света, че когато го колят да му е весело?
Или си мислиш, че това е просто едно обикновенно агне и ти нямаш нищо общо с него? Да ама не!
Гледал ли си някога в очите агне?



Тема Отг: --------------> ???????нови [re: loop_rore..._anon]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 08:03



Чета това, което си написал със разбиране!!!!
Знаеш ли....че по д "моето" ръководство, работят 250 същества, които...НЯМАТ ВЪОБРАЖЕНИЕТО и СПОСОБНОСТИТЕ....да оцеляват сами????
Всъщност имат ги, но не са ги развили...така е по точно казано!
Кой е виновен, че НЯМАШ ВОЪБРАЖЕНИЕ и не си развил ЛИЧНИТЕ СИ КАЧЕСТВА?
Кой?
Ти самия!
Не те коря...и не те виня!
Само ти показвам, къде би следвало да се замислиш.... ако искаш разбира се!
Ако смятащ, че проблемите с твоя наем,са по малки от проблемите...с ХИЛЯДИТЕ ЛЕВОВЕ МЕСЕЧЕН НАЕМ....данъците и горивата...и един куп глупости, които стоят пред едното Муле... ха ха ха а
Само че...единия проблем е личен ТВОЙ и той като камък е закрил хоризонта...та от него, от този камък, не виждаш планините отзад.../смея се/.
Недей да хленчиш!
А твоята приятелка да търси, вместо да ти плачка на рамото....тос плачкане, аджиба...не става!
Някои , дори и когато им решиш проблемите, пак плачкат...което означава че са си плачковци... /
Смея се/
Я виж..има обяви за работа в ДИР.БГ-то
Който търси-намира.
Ако не намираш...ако си сляп....кой ти е виновен?
Отвори си очите...и намери...ТО те чака отдавна!
С разбиране чета твоя постинг, той ми е много, ама много близък....така понякога говоря и на "моите"...същества....
Не всички усещат, какво бих желал да им подаря!
Но насила...не се подарява!



Тема Отг: Светът е война...ако носиш войната в себе си....нови [re: searcher]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 08:12



Комунизъма не съществува случайно!
Не си се замислял, но "комунистите"...четат КАПИТАЛА!
Знаеш ли защо?
Защото ТЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ от КАПИТАЛА!
Те са "пресметливи люде"...които винаги желаят този КАПИТАЛ, за да го управляват....
Затова бедните, се окрупняват, стават партия, ... за да притежават това, което им липсва!
Ако ти строиш комунизъма...което означава, че търсиш нещо, което все не идва....не мешай Мулето с това....
Мулето не е групово и колективно животно, тоне е "стадно" животно.../смея се/.
Колкото до агне....да гледал съм "агне" в очите!
Хората са "агнета"...подлежащи на заколение!
Както хората колят агнетата, така и други същества, колят хората....не случайно, в библията има такива намеци за "двукраките агнета"....но ти си комунизиран, ти не четеш такива сложни книги...но то и с четенето, е до време...само с четене не става.....
Ако нети се комуникира с Мулето...него прави.
И не искай съвет от Мулето, не искай Мулето да ти обясняма неща, които ти сам изживяваш....това не е възможно...
Привет тази сутрин.....



Тема Отг: Светът е война...ако носиш войната в себе си....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор searcher (минаващ)
Публикувано03.01.01 09:42



Е, след като сам си призна , че хората са двукраки агнета значи сам признаваш че тезата ти е несъстоятелна. Защото агнетата не могат сами да изградят своя живот. Те не са фактора който има сила над живота им. Свободата им се състои в рамките на кошарата, както и нашата.

Ей това исках да си изясним, защото когато говориш неща в духа на:"повярвай и ще бъдеш спасен", това намирисва, защото е популизъм, а на мен популизма не ми харесва.



Тема Отг: --------------> ???????нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор desian (новак)
Публикувано03.01.01 15:53



Hei mulentse,neznaino zashto no ti si si sazdal greshna predstava za sveta i horata.
Glupavo e da kazvash che sveta e takav kakavto mislish che e,i takav kakavto go vijdash!
I az sam bezrabotna,i az placha no ne na nqkogo zashtoto sam nedoverchiva,koi te e vazpitaval,koi ti e nasadil tazi greshna predstava za neshtata,po vsqka veroqtnost ne si se sblaskval s jivota ochi v ochi.A dali ne si ot saksiinite hora,v chiito ratse ostavqt 250
sashjtestva,i koito si nqmat i ponqtie za kogo rabotqt.Jivota ne e samo rabota,toi si ima dusha,i sartse,i zloba,v po-golqmo kolichestvo otkolkoto mojesh da si predstavish!
Jivota e voina,edna ogromna stsena na nasilie,a da ne govorim za sveta.
Sveta e zloben,i gaden,no ne zashtoto go iskame takav,toi ne podleji na promqna.
Kaji mi,kolko pati si se spiral pred nqkoi beden i izmachen starets i si pomislil,kakvo li mu e,
na nego bedniat,i kolko li neshta znae,s kolko istini se e sblaskal,dali i az shte gi sreshtna!
Kolko pati,muleto v teb,nestadnoto jivotno,se e zamislqlo,che nqmashe da e nujno sashtestvuvaneto mu ako gi nqmashe agantsata,dvukrakite?
Iskam da ti kaja neshto,SVETA I JIVOTA SA VOINA,EDNA BEKRAINA BITKA ZA OTSELQVANE NA VIDOVETE.
I ako ti ne go proumeesh,shte si otidesh ot tozi svqt slqp i dushevno beden!

P.S Kade po dqvolite sa tezi obqvi za rabota?Tarsq gi ot mesetsi! Dai mi koordinatite!

S nai-dobri pojelania DesiAn




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.