Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 30.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Психологията на мечтите.....нови  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.00 17:09



Днес е е особен ден.....ден след празници и пради празници, ден в който ...уж почиваш, уж се готвиш за ,утре, за работа и.... и ...не почиваш вече....
Ден в който имаш време...понякога повече време от колкото искаш....и това те дразни.....Подтиска!
Спомням си, когато бях работохолик, тези дни ми бяха като мъка....не ги исках...не ги обичах....
защото всички около мен, ме дразнеха с желанието си за почиват и с нежеланието си да споделят с мен, устрема за работа..../смея се/.
Въпреки че имам дом, този дом не ми е давал чувството за мащабност....за ....пълнота....
И мечтите ми...са сатанли "реалност"...слагам го в кавички, защото реалността и мечтите ...нямат нищо общо...те са противоположност....
Днес е
А истината е, че съм се чувствувал ограничен и скован в къщи....с малогабаритните проблеми на един дом....все едно обичаш да караш огромен камион, а те слагат да караш малко фиятче....и ...става кофти...
Мечтата е мечта....тя или се сбъдва...и ти скъсва задника и нервите....ха ха ха ха или не се сбъдва и пак ти скъсва задника и нервите.... и те предизвиква да правиш какво ли не, за да я постигнеш....
Днес е особен ден...ден на "зен"....изкарах от нерви еди н куп народ....от така наречената ми жена, от така наречения ми съдружник и който попадна до мен....го изкарах от обувките....
Получи се много смешно.....гоних един клиент, за да му върна парите за направената преди малко от магазина покупка.....и той как ме гледаше.... гледаше ме като луд...ама дайствително, трябва да си луд, за да връщаш парите, които някой се е излъгал да ти ги даде......ха ха ха ха... и клиента...верен на възприятията си ...си отиде без парите....замислен...
Аз му викам:ела бе човече...днес се продава без пари.....за уверение в това, изхвърлих на пътя няколко опаковки от една стока....на стойност около 50 лева....а той...гледа невярващо...ха ха ха
После момчетата от магазина ми поднесоха да им подпиша за тази стока...затова зная колко струва, но в момента ...в който хвърлях....ми беше все едно....ама на съдружника ми...му се скъсаха нервите...и още подскача...още е раздразнен....
защото това отношение, обезмисля парите които пачалиш или пък...които си мислиш че печелиш....
Знаеш ли колко е гадно...печелиш пари...те са много за теб...и изведнаж...някой луд вземе да пикае върху парите ти...и ги обезсмисля.... и ти усещаш....колко си лек...колко си дребен, по дребен от дребните пари...които си печелил или си мислил че печелиш.....Гадно е!
Психологията на мечтите е "гадна" психология.....
всеки е загубил от нея......всеки!
Мулето е спечелило от нея....установявайки че тя , мечтата,е само една фикция......
Това което не става в живота...става в мечтите.
В живота си беден...в мечтите ти, си богат....
В живота си,си нищожество...в мечтите ти си обратното.
Мечтите са утеха....за неуспялия.....
Меч-тите са меча, с който рано или късно, ще се обезглавиш,като с остър бръснач, защото мечтите идват от главата....
Днес е особен ден.....и вие го усещате.....
Толкова много хора "разбъзиках" днес, като едно дете, направило "бела"...застанало от страни и се смее в захлас....ха ха ха ха ха
Детето се радва....ха ха ха ха



Тема Отг: Психологията на мечтите.....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор searcher (минаващ)
Публикувано26.12.00 17:41



От какво те боли, бе МУЛЕ. Че вече нямаш мечти ли? Или че вече не искаш да имаш такива?



Тема Отг: Психологията на мечтите.....нови [re: searcher]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.00 18:03



Ха ха ха ха ха ха
Детето се смее ...и точно тогава, не го боли....когато го боли, то плаче....то се оплаква...то хленчи.
Едно дете се смее и ...го питат:"Какво те боли сине?"....ха ха ха ха ха
Хората са много по загрижени, когато си зле, когато си болен.....те не се грижат за теб, когато ти е добре.....Те са лицемери...ха хаха
Когато си зле, те се интересуват от теб, за да се израдват , че не са толкова зле, както си и ти.... ха ха ха
Не бе....НЕ!
Мулето не го боли...то е безчувствено същество.
Специално това Муле...е много безчувствено същество.....
Да знаеш днес, какви екшъни станаха.... и то се смее ...ама от сърце се смее....макар и потърпевшо....Муле....
Три изречения от които два въпроса!
Това си написал ти.....
Знаеш ли какво означава това????



Тема Отг: Психологията на мечтите.....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Авторaladin_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.00 20:27



Дет се вика в една книжка
"Не е задължително да си луд, ама помага"

Всъщност кво е да си луд?



Тема Отг: Психологията на мечтите.....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор searcher (минаващ)
Публикувано26.12.00 21:01



Мулето иска да е безчувствено ама не е. Или може би наистина е безчувствено, обаче това го притеснява. Значи все пак не е напълно безчувствено. Ха ха ха. Но аз съм виждал какви ли не мулета - Кафяви, черни, двукраки, многоопашати Хи хи хи и още много сигурно ще видя. И всички те се правят на безгрижни, хрупайки тревичка по полянките. Обаче то дори една бяла мишка си има цена, да не говорим за цяло МУЛЕ. Ха ха ха.

На Мулето ще му избачкам една диагноза... обаче то не иска терапия. Знаете ги колко са инати тези Мулета Ха ха ха.

Аз МУЛЕ като задавам въпроси не значи че искам да ми се отговори. Ти си отговори наум на тях. Аз квото искам си го разбирам и без да ми се отговаря. Аз просто си дебна. Наблюдавам света, за да разбирам. Следя всичко което се движи, но най-много себе си.



Тема Отг: Психологията на мечтите.....нови [re: searcher]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.00 21:25



ЕЕЕЕЕ...правилно правиш...като следиш себе си....
Но като дебнеш Мулето, застанал в засада...ха ха ха ....и искаш са го "отстреляш" с една диагноза, това не е работа....ха ха хаха
Знаеш ли кои са тези, които слагат "диагноза" на Мулетата......????
Че то,.... самата дума "МУЛЕ" си е диагноза.....
"Мулето иска...."-пишеш ти....
Мулето нищо не иска...думата "искам" означава наличие на "воля"....а мулетата са само инатлии, те нямат воля...като воля...
Думата "инат" е повече синоним на "неискам", от колкото на искам.....но това е само за
"наблюдаващи", които не наблюдават думите и изразите, които ползуват, когато общуват с Мулето....
И Уулето си пасе по клуба....пасе и не се интересува от Коледа или от разни там глупости.



Тема Отг: Психологията на мечтите.....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор searcher (минаващ)
Публикувано26.12.00 22:23



Е, тук вече ще се съглася с теб, че Коледите са големи простотии. То не само Коледите, Новите години, а ами всички празници изобщо.
Като си спомня през комунизма как се криеха и не ходиха по църкви, а пък сега същите са най-отпред и са станали най- набожните. Лицемери. Бог щеше да повърне на главите им, ако не го беше толкоз гнус от тях.



Тема Отг: Психологията на мечтите.....нови [re: searcher]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.00 23:02



Не "окай" по хората и мулетата....ха ха ха
Имаше период, в живота на Мулето, когато не ходеше на църква...а дори "организираше" ...и беше водещ на вечери, за да не ходят "младите" хора на църква ....ха ха ха
После същото Муле...ходеше на църква и дори спонсорираше църкви....но това си е пътя...,
вероятно и ти си минал през него.... няма как да не минеш през него, ...лъжата трябва да се изживее и осъзнае.....атеизма също е лъжа, която се изживява и трансцедентира.....
Колкото до Бога.....
Бог не е гнуслив...Той питае всяко свое чадо, независимо дали е атеист или вярващ, дали ходи или не ходи на църква...той питае дори и Мулето и Мулето му се радва ....радва ...радва...усети това.
И Иисус е рекъл някога...."Не съди"...и още неща е рекъл, но хората са ги забравили или не ги помнят, което си е почти едно и също....та трябва едното Муле да го цитира.....този Иисус.....
Нещо беше рекъл и за Слънцето, което грее и за грешни и праведни...и за Мулетата грее, дори,
....та за хората ли няма да грее?????
И едното слънчево зайче...извинете Муле, се появява на екрана...огледай се от къде идва това зайче...извинете Муле....от къде идва и за какво идва?
Може би от друг прозорец, може би от друг свят, може би от друга сродна душа??????
Може би...идва от теб самия.....може би!!!!!????
Психологията на мечтите.....има ли такава психология.....защото мечтите са нещо, което не съществува реално....а тогава и психологията не може реално да съществува....нали?
Кое съществува релно...пита Мулето и се усмихва
АААА?



Тема Отг: Психологията на мечтите.....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор searcher (минаващ)
Публикувано26.12.00 23:42



Даааа, дълъг път си минал, през църкви и т.н и изглежда още дълъг ще е пред теб. Аз нямам време за такива пътища. Не съм вярвал в идеологии, защото искам да виждам истината направо, макар че това е невъзможно.

И не търся сродни души, защото тези които търсят май търсят само някое рамо, на което да си поплачат ха ха ха.

И защо избираш такива безпредметни теми?(безпътни) "Психология на мечтитие". Мечтите са извън всякаква психология, те са дори извън обхвата на думите, защото тях ги формира онзи който ни е създал. Така че ако трябва да питаме някой - това е тази сила. Обаче никой няма да се наеме да го прави. Хи хи хи.



Тема Отг: Психологията на мечтите.....нови [re: searcher]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.12.00 07:50



ДАААА!
Щом смяташ така...както пишеш....добре, какво тогава да коментираме повече....даааа!
"Аз съм пътят...аз съм истината , и животът" ... а той, живота е безпътица...и води до "кръста"...а по нататък, път няма...и всички пътища са ....
Но ти....вярваш в "силата",от една страна, а не вярваш в идеологии и "искаш да виждаш истината направо", като апостол Павел...който ослепял...ха ха ха
Е...жив и здрав ....но не мисли, че не си сляп де,...това между другото...само така....Питайки силата...и силта, ако е сила....не може да ти отговори....силите действуват и.... това е отговорът им.....
Дерзай.....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.