Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Желанието да бъдеш чут.....  
АвторМУЛЕ (Нерегистриран)
Публикувано20.11.00 07:13



Вчера, наблюдавах едно дейно и младо момче.
То ми говори повече от половин час,а може и един час да беше, без да спре.
По служебни теми беше разговора, не беше хленчене и оплакване....и клюкарстване....
Та гледах го...слушах го...но повече го гледах и ...мълчах....а той не спираше....дори на стола не седеше спокойно...постоянно се въртеше наляво и надясно....ръкомахаше, обясняваше.../смея се/
Опитайте се да слушате някой , ето така, просто за да видите, колко време ще приказва без да спре.
Желанието "да си кажеш"....да бъдеш чут....е в основата на много конфликти....
Защото когато на едно място се съберат двама, които едновременно искат да бъдат чути.... става конфликт....




Тема Отг: Желанието да бъдеш чут.....нови [re: МУЛЕ]  
АвторPYT (Нерегистриран)
Публикувано20.11.00 08:41



.



Тема да бъдеш чут.....нови [re: МУЛЕ]  
АвторАзазел (Нерегистриран)
Публикувано20.11.00 09:37



Я си представи обратния вариант, какво спокойствие и идилия ще настанат тогава?



Тема Отг: Желанието да бъдеш чут.....нови [re: МУЛЕ]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано20.11.00 16:43



Човекът говори ..много или когато има какво да каже...или когато няма какво да каже...
И в двата случай е добре да си мълчим... докато говорят....



Тема Отг: Желанието да бъдеш чут.....нови [re: МУЛЕ]  
Авторsolos (Нерегистриран)
Публикувано20.11.00 18:32



...mladite deini momcheta sa naistina malko drazneshti poniakoga..no p^k vinagi mogat da popadnat na chovek sposoben da gi izslusha pone za polovin chas a i otgore ;-))

...когато на едно място се съберат двама, които едновременно искат да бъдат чути.... става конфликт....ako ne sa naisno kakvo iskat da kajat obache...a nai-veche ako ne znaiat kak...inache mai mu se vikashe sporene ili p^k nalejashto iziasniavane na situacia niakakva si...v smis^l - problem

normalno e da imash jelanie da b^desh chut..i da si kajesh...hubavo e ako ne e za da se obiasniavash kato poliakinia a imash kakvo i pred kogo..a i ako vse pak ima timing niakak^v...
...a si e uiutno chovek da moje da si pom^lchi i v kompaniata na drug bez tishinata da nateji..ama trudno se postiga.

solos



Тема Отг: Желанието да бъдеш чут.....нови [re: МУЛЕ]  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 07:40



Мулето - рибар ! Ха ха ха :)))




Тема Отг: Желанието да бъдеш чут.....нови [re: Drug Vasko]  
АвторМУЛЕ (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 21:21



Бях тук и прочетох...написаното....но ще замълча.
Мулето е много , много мълчаливо....х хха ха ха
И жена ми понякога, ми вика:"Стига си мълчал, че ми наду главата с това твое мълчание!Писна ми да го слушам!"
ха ха ха ха





Тема ...да бъдеш видян.....нови [re: МУЛЕ]  
АвторМара (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 01:40



Желанието да бъдеш чут не предполага по дефиниция събирането на двама/или повече души. То се предпоставя от желанието да бъдеш видян! Пък гледането не води до конфликти, т.к. човек обикновено едно гледа - друго вижда.



Тема Отг: ...да бъдеш видян.....нови [re: Мара]  
АвторМУЛЕ (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 06:36



А това, да бъдеш "политик", да заставаш пред много хора, да бъдеш фотомодел, артист, спортист....и това си е желание и то какво...ох какво желание...!!!!
Колко хора биха умряли, за да ги гледат другите, не знаеш ти....колко много са....
Сетивата-слух и зрение, са много силни и са причина за много от успехите и неуспехите на хората.




Тема да си уникаленнови [re: МУЛЕ]  
Авторvalsodar (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 13:17



И като си помислиш само, че всичките тези желания произлизат от пустия му мерак да покажеш на целия свят колко си уникален, как нийде няма друг кат теб?
Мнофо ми е смешно, едвам нацелвам клавишите от смях, ами то наистина сме си си уникални и колкото по-малко наблягаме на това толкова повече развиваме своята уникалност.
Още по-голям майтап - всички сме еднакви във своята богосъщност.
Е, на това му се вика Божие чувство за хумор - хем да сне уникални, хем идентични в същноста си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.