Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 19.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Help CheNe!нови  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 15:52



CheNe, otkradnaha mi ideiata :-(
Kyde da se oplacha???



Тема Шокирана съм !нови [re: ВИ]  
АвторЧеНе (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 20:13



Ви,
по-внимателно с възклицателните,kiddo ! И в хороскоп-ът за тази седмица пише, че се е раздрънкала някаква чувствителна струна в мен (къде ли е точно да бръкна, че да й видя набързо сметката :)
Идеята си имаше поръчител (Трас един по лейката ти !! Докога да пея да си водиш записки на ръка, докато идействаш), нали ? Той/тя обаче едва ли завежда отдел "Жалби..поне не в сряда.
Ето ти хапчето*..две преди лягане с малко билков чай : Altruism*, according to sociologist Edmund Wilson, is generosity without hope of reciprocation,genetic in origin and is a necessary condition for the survival of the spices. Vallant describes altuism as "getting pleasure from giving to others what you yourself would like to receive" ;)))



Тема Отг: Шокирана съм !нови [re: ЧеНе]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 23:00



Да бе, да. То моето е само канче, къде ти цяла лейка! Криво е вече, откога сама си го тряскам, все в неподходящи неща, трябва да опитам в стената...
Знам за алтруизма, аз не съм лош човек, уж де... Ама мразя гадните номера и подливането на вода, затова ме е страх от "Водо(под)леи" :-) Та понеже не обичам да ми подливат вода, и аз не подливам, ама ... ей на, крадци има наоколо. Маскирани, усмихнати крадци на идеи! Които нищо не разбират, и ти правят физиономии зад гърба, и даже не се притесняват когато се обърнеш и ги хванеш в крачка. Пфу, да му се не види! Не е като да ти откраднат цигарите.
Викам, ти нали ги разбираш тия работи... да те питам, ама ... ох, мъчно ми е, щото... канчето ми вече ще се пропука...




Тема Шокирана !нови [re: ВИ]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 23:02



Защо все на мен ми се случва?!



Тема On behalf of All Aquariusнови [re: ВИ]  
АвторЧеНе (Нерегистриран)
Публикувано26.10.00 22:42



Ви,
извинявам се. От името на всички достойни за внимание Водолей :)



Тема Отг: On behalf of All Aquariusнови [re: ЧеНе]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано27.10.00 01:28



Ааааааа! Не бе... :-) Ставаше дума за зодия Водоподлей :-) Има ги тук-таме и такива жувотни :-) Ох, аз май вече прежалих откраднатата идея... ще трябва да измисля нова... Почвам!



Тема Да де, Aquariusнови [re: ВИ]  
АвторЧеНе (Нерегистриран)
Публикувано27.10.00 10:23



Ви,
чат-пат и аз съм от тази зодия. Затова ползвах привилегията да извиня другите :))
Любимата ми характеристика, като си говорим за идеи е, че нямат възраст. В т.ч. еволюционните



Тема Отг: Help CheNe!нови [re: ВИ]  
АвторЧеНе (Нерегистриран)
Публикувано27.10.00 12:13



За нуждите на организационната структура отделът се нарича "Развойна дейност". Истинската функция, която кипи обаче е мамене-надхитряне-крадене на чужди идеи. И не е задължително да са извън организацията, може да са продукт на т.н "Кръжоци по качество" (където хората brainstorm-ват). Сещам се за най-популярният филм с таз тема, Working Girl.
Защо мислиш се организират панаири на това и онова ? Или по авто шоута разни азиатци с дигитални камери се въргалят по пода, че следващата Мазда-Хонда-Тойота да прилича досущ на Фолсфаген (но не само като дизайн)?
Наблюдавах смъртта на няколко мебелни фабрики, излезли с концепция за домашен офис (softwood и сглобявано от компоненти, произвеждани при източен партньор)-- революционен дизайн, цена народна, конкурент с гъвкъв copy цикъл :)
Седмица, след като излезе tartar модата в облеклото тази есен супермаркетите пуснаха тяхната собствена марка От Същите Карета !



Тема Отг: Help CheNe!нови [re: ЧеНе]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано27.10.00 13:33



"Working girl" e edin ot filmite, koito gledam s udovolstvie vseki pyt kogato se sluchi :-)))
Abe... moiata ideia beshe dalech ot rang "evoliucionna", samo dobra ideia za reshavane na problem.
Blagodaira, che se izkaza v tipichnia za teb stil :-) Sega mi e po-dobre kato si setia za vyrgaliashtite se aziatci.




Тема Welcomeнови [re: ВИ]  
АвторЧеНе (Нерегистриран)
Публикувано27.10.00 13:47



Пък случайно ако ми кажеш кой изпълнява песента (гавър-версията, де) във филма, цена няма да имаш ;)))





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.