Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 13.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема cuvstvam se vinoven ce sam v Balgaria!!!!!!!!!!!!!нови  
Авторmomchil (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 10:25



..... varva si az po ulicata i srestam nekoi deto ne sme se vijdali ot nekolko godini naprimer....
kak si, sto si, kakvo pravis...... i sledvastia mu vapros e: ei, amam ti kakvo tarsis oste v balgaria, sto ne si se mahnal?????//!!!!!!!! kazano s maksimalno ukorenie i nedoumenie!
osobeno kato razbere ce sam bil programist, stoto teh gi tarseli mnogo!
posle pinistar predsedatelia mi dokarva nakup nekvi taka nareceni "preuspeli" balgari! da mi taetralnicat i sa fukliavat ce zimali 50pati po golemi zaplati! i s tova iska d ami kaje! eto i ti taka napravi!

i, az ot celata taia rabota se cuvstvam vinoven! ce sam izvarsil nesto loso!




Тема Отг: cuvstvam se vinoven ce sam v Balgaria!!!!!!!!!!!!!нови [re: momchil]  
АвторМУЛЕ (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 10:38



А не се ли чувствуваш виновен,че ходиш с два крака?
Чувството за вина е вътрешно отражение, на външна агресия върху теб.Или нещо външно, което твърде
дълбоко е влязло в подсъзнанието ти.
Комплексарите постоянно имат чувство за вина.
Ти комплексар ли си?
И сигурен ли си че България съществува?
Къде пише в мъдрите книги, че България, Франция, Америка съществуват?
Къде?
За да бъдеш Българин, би следвало България да съществува. А това , което съществува реално, то не умира....не възниква и не изчезва...ТО Е! Винаги и всякога Е!
А България е възникнала и ще отмре...следователно тя не е нещо реално.
И като такава, тя не съществува и ти едва ли би могъл да се наричаш Българин....
Или цесекар или Левскар...
Това всичко са условности, на които хората робуват.
Защото са Роби...а ти Роб ли си?



Тема Отг: cuvstvam se vinoven ce sam v Balgaria!!!!!!!!!!!!!нови [re: momchil]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 12:51



Chetoh kakvo si pisal i v Emigracia.
Ako ne si v Bulgaria, shte ti e mychno che ne si. Dnes za da ocelee, chovek triabva da byde kosmopolit, grajdanin na sveta. Privyrzanostta kym rodinata e chudesno neshto, no izlezesh li ot neia, zakonite sa drugi. Zavisi na kolko godini si, kolkoto po-mlad si, tolkova po-lesno shte se prisposobish. Ot druga strana poseshtavaneto na mnogo strani i zapoznavaneto s kulturata im e neveroiatno interesno. Kolkoto poveche kulturi si opoznal, tolkova po-kosmopoliten podhod pridobivash. Nakraia kato se vyrnesh v rodinata si ... e dosta razlichno. Pak obichash vsichko, no go useshtash razlichno, vijdash miastoto mu v sveta. Ne vsichki preuspiavat v chujbina. Imam poznat, koito hodi do Canada i se vyrna bez nishto, samo deto si beshe prodal kolata za da zamine. Ne slushai kakvo ti govoriat politicite! Interesyvai se ot sveta i preceniavai sam za sebe si. Politicite ne te poznavat, nali?



Тема Отг: cuvstvam se vinoven ce sam v Balgaria!!!!!!!!!!!!! [re: momchil]  
АвторGandalf (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 11:52



Po tozi nachin toj prikriva svoeto chustvo na vina. Prehvyrlja go v/u teb.
Ne mislja che parite sa naj-vazhnoto neshto v zhivota. Ako se chustvash dobre tuk taka kakto si ne mu obryshtaj vnimanie na prikazkite :)



Тема Отг: cuvstvam se vinoven ce sam v Balgaria!!!!!!!!!!!!!нови [re: Gandalf]  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 21:21



Парите не са просто пари. Гандалф, помисли какво всъщност се крие зад парите.
То е ясно че те не са всичко. Има една поговорка, че парите не значат щастие, но то вирее под сянката им. Защо ?
Нека не тъпеем много. Без пари не може.
Българите сме умни хора. Имаме нестандартно мислене. Мислете, открийте нещо ново и го разработете. Ето така можем да превземем света.

Знам че това звучи глупаво. Само дето е вярно.



Тема Отг: cuvstvam se vinoven ce sam v Balgaria!!!!!!!!!!!!!нови [re: momchil]  
АвторPYTHON (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 08:56



ми виновен си.
прави са твоите приятели.
не може в една кочина да не си свиня.
а тук определено е кочина.
само си грухтим като тъпи свине.
шепа шибаняци които не стават за нищо ни дават съвети............



Тема Otg: cuvstvam se vinoven ce sam v Balgaria!!!!!!!!!!!!!нови [re: Drug Vasko]  
АвторGandalf (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 14:57



syglasen sym, no pomisli ot kakvo se vodjat horata, koito zaminavat?
bez pari ne mozhe, no s tjah ne mozhe da se kupi shtastie ... kojto e neudovoletvoren tuk s malko pari (tova ne znachi che trjabva da se otkazhe da gi pecheli za da si povishi "zhiznenija standart" ;-)) takyv shte si byde i tam s mnogoto pari
Takyv e zhivota




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.