Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 15.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кой как го разбира ?  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 07:24



Имам една приятелка, която възприема мъжете в живота си по начин, който не разбирам.
Например, за нея след няколко години живот с един мъж, й става дори неприятно да прави любов с него, защото го възприема като толкова близък, сякаш са рода ?!?
Ей за това не може да е дълго с един мъж или поне не й е приятно ...
Абе това психично отклонение ли е ? Някой от вас да го изпитва ?




Тема Отг: Кой как го разбира ?нови [re: Drug Vasko]  
АвторPYTHON (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 08:59



e от теб не очаквах такъв въпрос.
ама честно.
право си е момичето.
я му дай координатите.



Тема Отг: Кой как го разбира ?нови [re: Drug Vasko]  
АвторЧеНe (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 12:23



Не е ли малко чудно, че някои не се променят ? Честно, трудно ми хрумваше как много имам да уча за възпитанието на чувствата :)
И как се съхранява през годините оня миг, в който сърцето ми прескача удар при жест от един и същи човек. Как ми омекват колената при поглед и му прощавам, че не ще да ходи на кино (пък аз така си регулирам адреналина:).
Васко, предполагам приятелката ти още Го търси. Нека не те заблуждават изявленията за рутина-скука-еднообразие..След още два милениума жените ще продължават да спират до онзи, който ги кара да се чувстват сигурни.
Е, очакванията включват и малко петльови номера като онези на Анди Гарсия в Когато един мъж обича една жена (с Мег Райън), настоятелно ухажване и след като сте с халки (не само на рождения й ден, годишнината от запознанството, ..Коледа, Великден), а..нещо от съществено значение : правото на лична територия. В последната, чувството за вина е забранено. Всеки от двамата трябва да има персонални влечения, които не са непременно споделени от другия. Включително да запази старите си приятелства и им отделя време.
Да можеш да казваш "Разбирам те" иска тренировка. Ежедневна и упорита.
Само някои връзки са "правени в небесата". Ще ги познаеш по това, че не са престанали да се борят един за друг.



Тема Отг: Кой как го разбира ?нови [re: ЧеНe]  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано20.09.00 07:52



Е, незнам. За мен това е тъпо. Проблема не е мой, просто ми е любопитно.



Тема Спокойно си питай ;)))нови [re: Drug Vasko]  
Авторdansk (Нерегистриран)
Публикувано20.09.00 10:53



Един отговор повече..питай, питай



Тема Отг: Кой как го разбира ?нови [re: Drug Vasko]  
Авторсом (Нерегистриран)
Публикувано20.09.00 11:58



Няма нищо чудно. Право е момичето,но това означава, че няма духовна връзка между двамата. Аз съм семеен от 6 години, а сме заедно вече 10. Много сме се карали, за да уточним отношенията си, предпочитанията и изискванията към другия. Страстта с годините си замина естествено. Но:
АЗ обичам секса в семейството, за да не се занимавам и в свободното си време с жени, които да ми се качват на главата. В техническо отношение нямаме проблеми - гледаме си удоволствието.
ТЯ твърди, че съм най-добрият й приятел, има ми доверие като на себе си, обича да прави много неща с мене, за да сме заедно, имаме здрава емоционална и духовна връзка, ОБАЧЕ казва , че й е много трудно да си ляга с най-добрия си приятел, така както аз не бих могъл да направя с някой от приятелите си - образно казано.
Така, че не само твоята приятелка мисли така.



Тема Отг: Кой как го разбира ?нови [re: сом]  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано20.09.00 20:33



Да бе, ама защо ?
То сега ще излезе че аз не съм наред :)))
Щото приятелството с една жена никак няма да ми попречи, напротив, още повече помага - какъв кеф е да правиш любов с човек, когото цениш много, имаш му пълно доверие и го познаваш до "съвършенство".
Това не го разбирам - те сякаш не правят разлика между приятел и приятелка - щом човека е от другия пол - какъв е проблема ? Вместо приятелството да помага - то пречи.
Може би отговора е в това, какво търси като духовна страна на въпроса от секса в случая.
Явно е начин на мислене. Кой от двата е извратен ? Пък то какво ли значи извратен, щом в белите страни вече се женят лесбийки и педерасти ...
А и в историята какви неща има ... ум да ти зайде :)




Тема Как аз го разбирам.нови [re: Drug Vasko]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано21.09.00 00:56



Съвсем си си наред Васко :-) Аз мисля като теб. Трябва да се полагат старания привличането да не угасва. Много хора не го правят, просто си мислят, че щом веднъж са спечелили другия, и край, това е. Ама не е така. Истинската "борба" едва тогава започва. Първо се "бориш" за да спечелиш човека, после - за да го запазиш. Заблуденият първи започва да се чувства отегчен.



Тема Отг: Как аз го разбирам.нови [re: ВИ]  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 07:43



Да, те сега често хората не се женят и в основата е това - мисли му, ако вземеш да ме пренебрегваш ! Тръгвам си ! :))
Да разбираш нещата не е зле. Но да ги практикуваш според разбиранията си - хептен ! :)
Ей тук май накуцваме здраво - всеки знае какво иска, докато се окаже че само така си е мислел.
Идва момент да реши, че не получава достатъчно срещу това, което дава. Не умеем да правим компромиси. Някои от нас обаче умеят и за другите! Тях вече няма как да не ги съжалиш. Бях от тях. Вече не съм.




Тема Отг: Как аз го разбирам.нови [re: Drug Vasko]  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 07:49



Знаеш ли, употербата на дума като "борба" не ми допада, Мисля, че нещата трябва да си стават естествено. В този смисъл то не е борба, а философия, начин на мислене, разбиране. Характер, ако щеш, маниер на поведение. Все едно, него или го има, или не. Ако го има - не е борба, а естествено развитие на нещата, ако го няма - може би тогава изглежда като борба - стремиш се да го направиш "насила" - ефекта е съмнителен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.