Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 30.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема страхливците  
Автор python ()
Публикувано04.09.00 14:54



няма място за тях. не им е удобно, все нещо ги стяга. я философията, я религията ............... те са над земните неща защото съм им чужди. те са обидени на света, търсят други светове........... където и да отидат каквато и философия да имат, каквото и учение да изучават .................. те са никои, чужденци са навсякъде, пътници ........... пътници за никъде. да. обидата тегне в сърцата им . кофти е . те бягат , бягат. къдети и да отидат те са такива каквито са си. страхливци нве желаещи да живеят тук , сега и с нас. обичта трябва да е взаимна. те не ни обичат , а на нас защо трябва да ни тяхната обич. обичта на непълноценни хора . обичта на страхливците? мерси!

Тема kak da razbera dali sam страхливц?нови [re: python]  
Автор edi ()
Публикувано04.09.00 17:15



kak da razbera dali sam страхливц? a?

Тема kak da razbera dali sam страхливц?нови [re: python]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано04.09.00 20:00



Ти не беше ли срамежливеца, а ? Ми то срамежливостта е форма на страх, не ти ли е ясно ? И да знаеш, че всички хора са страхливи, макар и в различна степен. Страха обаче си е един и същ, щом се появи.

Тема kak da razbera dali sam страхливц?нови [re: Drug Vasko]  
Автор edi ()
Публикувано07.09.00 15:44



znam, znam.... i kakvo kato znam! pak si me e strah! daje povece!

Тема kak da razbera dali sam страхливц?нови [re: python]  
Автор loop_roorr...... ()
Публикувано07.09.00 23:36



Mnogo hubawi etudi. Sybiraj gi i nqkoj den move da izdadesh knivka. Ne sym syglasen che strahliwite sa nad zemnite nesta, po skoro sa pod tqh, pod tqh. Winagi kogato trqbwa da wzema wavno reshenie go premislqm mnogo pyti, chesto meseci. Az sym strahliwec, priznawam si, Ne winagi no dosta chesto. Ti bi li si priznal?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.