Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 07.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За Ви, секса и Мулето...ха ха ханови  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано29.08.00 12:13



Ви...пак чета че си зачекнала секса.Това значи че ти липсва секс момиче.Ако не се притесняваш, можеш да споделиш това. И няма да е срамно.Срамно е да бъдеш като животните, срамно е да се фукаш, да живееш само за едното чукане, но рано или късно-узряваш. Секса е нещо прекрасно.Живота е възникнал от секс.Вярно този секс не е таков, какъвто практикувате вие-хората.Секса е среща на полярностите.Секса е процес на уравновесяване на полярностите.Затова след хубав секс...потъваш в особенно състояние-блаженство. Секса и ебането или чукането не е едно и също.Ебането и чукането, се появяват, като резултат от подтискане.С течение на времето , при израстването на децата, хората им внушават и ги обучават така , че секса е нещо лошо...нещо срамно.....нещо грозно. От това подтискане стават много грозни неща.Забранения плод е привлекателен.Всеки иска да го опита, и то скрито...скрито. Да бъдеш с едно същество...да слушаш дишането си и дишането му...да дишате ...като едно...да се слеете като едно... да излъчваш топлината си, ласката си, чувствата си към това същество....най доброто от себе си....и то да ти отговаря...това е върховно усещане.....ТОВА Е ВЪРХОВНО УСЕЩАНЕ. И като такова...се случва рядко...много рядко.........

Тема Ne sym az :-)нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано29.08.00 13:28



Cheti vnimatelno, Mule! Tozi pyt ne biah az! :-) Drug zapochna, az samo podkrepih :-)

Тема Ne sym az :-)нови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано29.08.00 16:08



Ви, точно подкрепата ТИ имах пред вид, когато почнах постинг. В една тема се включва този, който има нещо от вътре, нещо което го вълнува.И не се прави , че темата не те вълнува, знаеш Мулето е свръхсетивно......може и да усетиш тръпки, когато четеш това...защото ще те скенирам...... Но сега за секса....пиши де!Не избягвай темата.Всъщност жените над 30-35 могат да оценят секса и влиянието му на женската психика.Едва тогава, някои от тях, повечето де, могат да се освободят от предразсъдъци и глупости....натрапени от родители и общество.А някои никога не се освобождават от тях. Пиши и не се притеснявай....никой от тук, не те познава, не може да ти направи нищо.....дори и няма допир със средата в която се движиш. Пиши.....

Тема За Мулето и Сексанови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано29.08.00 23:22



Прибрах се в къщи - сега мога да пиша повече и на кирилица :-) Неведоми са пътищата Мулешки ... Защо когато писах за поражението и раздялата, не предположи че ми липсват? А когато написах нещо за секса реши, че ми липсва! :-) Защото, драго Муле, ти си пристр'астен към темата. Темата ме вълнува точно колкото и другите теми. Аз само съм един от никовете, който не избегна тази тема. Писала съм какво точно е сексът за мен, очаквах и други да споделят. Но не стана. Е, нищо. Няма какво повече да напиша освен да участвам ако някой напише нещо. Съжалявам, Му. Ако ти се чете нещо по-сочно, започни нова тема, разръчкай наоколо, може някой нещо да ти напише :-) Ама ... така е то - гладна кокошка просо сънува :-) ВИ се усмихва на МУЛЕ и му излъчва усещането за сит стомах :-)

Тема За Мулето и Сексанови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано30.08.00 18:48



Дори и това, че искаш да докажеш нещо, е белег.Белег за несъгласие. А както виждаш, това което съм написал не е лошо, то е от сърце.Малко от хората тук , биха се изразили така по темата за секса. Това е нещо изживяно ,изпитано изстрадано.Не те задължавам да отговаряш...както искаш. Сблъсъците и загубите много често са нещо крайно полезно. Осъзнай че нещо си сбъркала и затова ...те са като коректив. Ако не искаш, мога повече да не пиша по този постинг.

Тема Сет за ВИ! :о)))нови [re: ВИ]  
Автор зу ()
Публикувано30.08.00 19:04



Въпреки немощните опити на Мулето да спаси топката. Муле, опитай друга тактика. Добър играч си, ще се справиш. С бекхенда не върви. Давай фронтално. Поздрави! ;о))))

Тема Сет за ВИ! :о)))нови [re: зу]  
Автор ВИ ()
Публикувано30.08.00 19:17



Ura! :-)))

Тема Сет за ВИ! :о)))нови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано30.08.00 20:30



Зу...мулето не е играч.Това което Мулето пише не е игра. И резултатите , не са важни за Мулето.То пикае на тях.И не се радва. Това че някъй се радва на жълти стотинки, или на някаква "победа", показва много неща.Едно от тези неща, е че думата победа произлиза от думата "беда".И затова, погледни историята на победителите, на Римската империя,на Велика Германия,на Съветския Съюз...на Велика България...... Навсякъде след победите има ....крах. Затова не мисли че Мулето е губещ или победител. То е проста едно животно....което си пасе тук.

Тема И което никога ненови [re: МУЛЕ]  
Автор зу ()
Публикувано30.08.00 20:36



се усмихва на друг, освен на себе си? :о)

Тема Сет за ВИ! :о)))нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано30.08.00 21:22



Муле! Какво толкова се върза бе? Чувството ти за хумор е изчезнало заедно с апетита ти :-( Ква победа, кви пет лева! Майтап да става бе, Муле! Аз по принцип не обичам да побеждавам :-) защото се чувствам виновна, жал ми е за противника ... Знам, че не ми вярваш, ама ако се замислиш, ще видиш че е така. Все пак ми стана забавно като Зу сравни диалога ни с игра на тенис :-)))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.