Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Болката,винатанови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано02.09.00 02:00



Му, не се оливай, драги! Гледай там диетата да върви добре. Колко боклук избълва за да кажеш в края едно свестно нещо. Ама какъвто си заслабнал, картечницата ми няма да те хване, така че - оставям за по-сити времена. Барал той... Един така барал, барал, и накрая го ... ха ха, познай какво му се случило!

Тема Болката,винатанови [re: нищото]  
Автор ВИ ()
Публикувано02.09.00 02:07



Аз знам защо си тук. Ама ... ако продължаваш да слушаш четирикраките, може наистина да те хване яд и да проговориш. Това е единствения плюс. Мулето този път прилага шоковата терапия не на място. Не се връзвай. Не си прегрешила и не си вампир, ако изобщо трябва да го споменавам. Горе главата бе, светът е пълен с хора! Избирай на кого да вярваш!

Тема Болката,винатанови [re: нищото]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано02.09.00 09:05



Сама си. Винаги сме сами. Понякога го разбираме.

Тема Болката,винатанови [re: Drug Vasko]  
Автор катя ()
Публикувано02.09.00 10:15



ако ще продължаваш да се самосъжаляваш, си го прави насаме, хората тук не ти говорят, за да ти поощряват "страданието". Прецени има ли смисъл сега да ги занимаваш или ти е рано. Мн. съм мека; досега сто пъти щях да те напсувам докато четях. Да знаеш, че най-грубите тук са най-прави - след първите десетина утешения е ясно, че е безсмислено, щото все ще ревеш наизуст, не щеш да разбираш какво ти говорят. Страдаш за себе си, а не за приятелите си. Ако наистина искаш да се оправиш, се оправи сама, другояче не става. Пък и буквално си постой сама, а не да си замазваш очите с разговори, в които само се правиш, че отговаряш на хората.

Тема Болката,винатанови [re: катя]  
Автор нищото ()
Публикувано02.09.00 12:49



Благодаря...

Тема Болката,винатанови [re: нищото]  
Автор к ()
Публикувано02.09.00 13:28



Приятелите ти си имат свойта съдба, а ти твойта; ти отговаряш за себе си и трябва да се оправиш. Иначе напразно...

Тема Болката,винатанови [re: нищото]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано02.09.00 13:34



Е .....дано свърши този постинг.Съжалявам че влязох в него. Нищо, ако си смениш тактиката, може да ме намериш на някой от постингите и да ми се обадиш.Ако си такава пикла,патка и не зная още какво, просто няма смисъл да си губя времето с теб. И това не е защото не бих желал да ти помогна, напротив.... Ама не така, както си я подкарала....през просото. Хайде бъди по смела и дерзай....патка с патките такава/смея се/

Тема nabludenie ne po sluchaqнови [re: нищото]  
Автор 5_4_3_2_1_START!!!!!!!!! ()
Публикувано02.09.00 13:34



Muleto kato e gladno i stawa dosta zlobno! kYDE OTIDE PANEWRITMIQTA???? 0_ \ 0 /

Тема nabludenie ne po sluchaqнови [re: нищото]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано02.09.00 17:47



Нищо, не се впрягай на неразбиращите. Те не разбират. Време ти трябва, търпи.

Тема nabludenie ne po sluchaqнови [re: нищото]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано02.09.00 20:13



Васко ...ти си тутманик....смея ти се. Знаеш ли колко пъти Мулето е било оттатък?Оттатък, от където понякога се връщаш? Знаеш ли колко пъти съм потрошван,....пухчо на батко! Пази боже от тутманик да слушаш съвети.....ха ха ха ха ха Той разбирал...много разбирал...пиленцето галено на мама. Ти прочете ли , че тя си признава че вампирясва тук, по клуба бе тутманиче? Тя самата си призна...просто прочети, успокоителю на вампири. Или още не си се научил да четеш? И да търпиш, без да знаеш защо търпиш, е тъпота. Кажи и успокоителю, да върне лентата назад, в миналото и да разбири, защо е в такова положение. Не се впрягай тутманиче....те не разбират!!!!! Само аз, успокоителя разбирам....ха а ха хахаха


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.