Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Болката,винатанови [re: ВИ]  
Автор нищото ()
Публикувано31.08.00 16:02



Би ли върнала времето назад?Би ли задържала поне за секунда мига...за да мога да им кажа колко много ги обичам,за да мога да ги прегърна и целуна за последно....Би ли го направила за мен?

Тема Нищото,нови [re: зу]  
Автор нищото ()
Публикувано31.08.00 16:05



Искам да пиша,защото не мога да говоря....Просто да се опитам да се отърся поне малко.Всичко написано тук го знам сигурно,но имам нужда някой да ми го каже за да разбера че не е моя приумица......Всичко е така объркано...и така безнадеждно...

Тема Нищото,нови [re: нищото]  
Автор Хейли ()
Публикувано31.08.00 16:09



Чета те и пред погледа ми е едно живо,туптящо сърце-Ти самата.Реакциите ти са много живи.Мисля,че живота в тебе ще вземе връх.

Тема Нищото,нови [re: Хейли]  
Автор нищото ()
Публикувано31.08.00 16:12



А докато това стане дали сърцето още ще го има...разбирате ли,знам че се погубвам като се самосъжалявам както казаха мнозона от вас,но искам точно това....Животът ще вземе връх,но дали мен ще ме има тогава за да го изживея до край...?

Тема Болката,винатанови [re: нищото]  
Автор ВИ ()
Публикувано31.08.00 16:24



Ne. Nikoi ne moje da napravi tova, osven teb. Napravi go v syznanieto si, izprati misylta si do tiah, predstavi si ia kato srebyrna svetlina, kak gi dostiga i gi obgryshta s obichta ti. Te shte znaiat. Shte vidish usmivkite im. Obeshtavam!

Тема Нищото,нови [re: нищото]  
Автор Хейли ()
Публикувано31.08.00 16:24



Да,ще те има!

Тема Нищото,нови [re: нищото]  
Автор ВИ ()
Публикувано31.08.00 16:27



Shtom izobshto si zadavash tozi vypros, DA, shte te ima! Az go vijdam, jivotyt e v teb. Ne plachi.

Тема Нищото,нови [re: ВИ]  
Автор нищото ()
Публикувано31.08.00 16:39



Така ми се иска сега да съм с тях,на лубимото ни място ,да чувам смеха им,да виждам щастието в очите им.И да ги обичам. Все още не разбирам защо...?Защо те?Защо точно когато всичко вървеше така добре...а,да,разбира се..след всичко хубаво идва лошото.....тройно по-голямо....! Толкова много ми липсват....толкова много искам да ги върна... толкова много ги обичам......а тях ги няма благодаря на всички вас че ми обърнахте внимание..... ще продължа да пиша тук....

Тема Болката,винатанови [re: ВИ]  
Автор нищото ()
Публикувано31.08.00 16:47



Ако можех да заплача,ако можех само......би ми олекнало.....нямаше да я има вече тази буца която ме задушава нощем. Лекарката ми казва че първп трябва дда обърна внимание на физическото си здраве ,а после и на душевното.... Докато бях в кома (не съм сигурна дали го сънувах или наистина се случи)имаше един лекар до мен,когото аз попитах за ТЯХ,а той ми обеща че щом отворя очи те ще са до мен.Обеща ми че всичко ще е наред и че животът ми ще е същия.Обеща ми че пак ще тичам из планината,пак ще се смея,пак ще мога да ходя на море.Обеща ми най-вече че всичко това ще го правя с ТЯХ И ме излъга.......

Тема Болката,винатанови [re: нищото]  
Автор ЯR ()
Публикувано31.08.00 18:14



Няма да ти олекне. Поне няма да е скоро. ТЯХ ги няма вече до теб. Пак ще се смееш. Но след време. Преживей го. Така ти се иска те да с теб сега... и на мен ми се искат много работи ама няма. Факт. Дали заслужаваш да живееш? Отговора не се променя от факта че приятелите ти ги няма вече. Нито пък някакъв бог има нещо общо. Ако някой от тях те види в момента най вероятно ще му се прииска да умре още 20-тина пъти само и само да не те вижда в това състояние. Живей. Продължавай да ги обичаш. Не ги забравяй. Но не забравяй и себе си.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.