Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Новата възможностнови  
Автор додо ()
Публикувано18.08.00 17:01



Новата възможност понякока ( а това в повечето случаи) е стара и забравена или пропусната от времето или мястото. Ако се даде тази нова възможност да човек би могъл да я оправдае и да се докаже . PS. А ако човек знае че, постоянно има възможностти.

Тема Новата възможностнови [re: додо]  
Автор Soley ()
Публикувано18.08.00 18:26



Додо, всеки сам си дава възможности...ако иска.... Никой на никого не може да даде ...възможност... можеш да дадеш...любов..на човека, а...възможността е РЕШЕНИЕ за всеки...всеки трябва сам да види, че има възможност... Само Бог дава възможности...и отново решенията са твои.....

Тема Новата възможностнови [re: Soley]  
Автор ВИ ()
Публикувано21.08.00 17:07



Liubov NE moje da se dade nasila na chovek, koito ne iska da mu bude dadena! Za vyzmojnostite, ne e vypros na davane, a na syzdavaneto im. "Ako jivotyt ti podnese limoni, napravi si limonada!"

Тема Новата възможностнови [re: Soley]  
Автор додо ()
Публикувано21.08.00 17:09



Soley ........, за мен ,новата възможност е трудно да разбереш че е дошла , и най-лошото е че тъкмо разбираш че тя, възможноста е дошла и я виждаш че си е тръгнала( и мам в предвид самата възможност не човек, въпреки че и той е възможност).И така отново и отново, тя идва и си отива. Дали този човек ще разбере кога е дошла новата възможност, или и той като Кайн ще се скита за наказание и назидание на поколения.

Тема Новата възможностнови [re: ВИ]  
Автор додо ()
Публикувано21.08.00 17:21



Ви, мисля си за лимонадата. Ако ти я поднесът, а ти си мислиш че са ти я направили не зада ти вкиселят живота, а то е точно обратното ,за да те ободрят и изкарат от мисли ,независимо какви са те, ще се оцени ли този жест ,(възможност....., да ти променят киселото настроение).

Тема Новата възможностнови [re: додо]  
Автор ВИ ()
Публикувано21.08.00 17:31



Vyzmojnost, koiato e realizirana i e uspiala da dade dobri rezultati, ima goliama veroiatnost da byde ocenena. btw, ako uspeesh s limonadata, spodeli kak se pravi ;-)

Тема Новата възможностнови [re: ВИ]  
Автор додо ()
Публикувано21.08.00 17:45



Възможно е да си права, но и както ти самата казваш има вероятност да бъде оценена. Аз те подкрепям напълно, даже с повече от две ръце.Но понеже говори ме за новата възможност, а днес от сутринта като разбрах за жертваните моряци ,( ВЕчНА Йм ПАмЕТ),се вкиснах.Те няма да имат друга възможност, поне не втози живот ине в това измерение........Ащо се касае до лимонадата ако незабравя утре ти пращам доста добра рецепта за нея, но да нея забравя.

Тема Новата възможностнови [re: додо]  
Автор Soley ()
Публикувано22.08.00 05:05



Добро утро, ха хаха ха ха ха додо, ми гледай с отворени "очи" бе. Ако чакаш нещо с цялото си същество, няма как да не разбереш, че е дошло... "Ослушвай" се повече, човече. Вярвай повече в себе си. И не гледай така черно на нещата около теб....живота е пълен с мръсотия... Вечна им памет на руските момчета...вероятно са загинали мъчително!, но додо ....знаеш ли колко мъчителен може да бъде и самия живот... Усмихвай се повече в живота, момче... страхът не ти позволява да видиш красивите неща ...

Тема Новата възможностнови [re: Soley]  
Автор додо ()
Публикувано22.08.00 16:56



Не е вярно че съм черногледец , имам много хубави неща....Едното от тях е че в момента комуникирам с Вас.....

Тема Новата възможностнови [re: додо]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано22.08.00 21:20



Ах ти, комуникатор такъв ! :))


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.