Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 01.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема безпричинната радост  
Автор fan ()
Публикувано03.08.00 14:29



В някое от събщенията някой спомена безпричинната радост. Някой усещал ли е това състояние на съществото си? Да оставим наркозата, защото не създава инстинкт за влизане в това състояние без външни условия. Представете си, че няма нищо за подобрение, защото всичко е съвършено във връзката си с всичко. Че точно тази, текущата, минута е последното нещо, което ще можем да изживеем.

Тема безпричинната радостнови [re: fan]  
Автор CRUSH DIVINE ()
Публикувано03.08.00 14:57



way

Тема безпричинната радостнови [re: fan]  
Автор Sin ()
Публикувано03.08.00 15:21



Защо не?! Само дето обикновено следва безпричинна тъга...което вече не е толкова безпричинно...ама е гот да не знаеш винаги всичко как е и защо...как иначе да се насладиш на мига?

Тема безпричинната радостнови [re: fan]  
Автор python ()
Публикувано03.08.00 15:21



преди малко изпивах безпричинна радост , ама сега вече не! без майтап!

Тема безпричинната радостнови [re: Sin]  
Автор fan ()
Публикувано03.08.00 16:44



не ставаше въпрос за маниакална депресия психология, все пак, не психиатрия, освен ако на теб вече не ти е станало все е едно :)) а и кога си знаел/а/ със сигурност как е всичко и защо??

Тема безпричинната радостнови [re: python]  
Автор Шайни ()
Публикувано03.08.00 18:26



Често ми се случваше :)) Никак не е лошо като състояние - за съжаление напоследък ми се отфава по-трудно - но причината е изцяло у мен:((

Тема безпричинната радостнови [re: fan]  
Автор Sin ()
Публикувано04.08.00 07:30



Хи хи ... щом така смяташ ... Безпричинната радост се стопява като избледняващ кадър... може това, което следва, да не е тъга, но е поне носталгия... А "винаги и всичко" се отнасяше до "причинната" радост или тъга:-) Пък иначе винаги има някакви причини, но не винаги си даваме сметка за тях, така мисля:-)

Тема безпричинната радостнови [re: fan]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано04.08.00 20:26



Организма навярно има нужда и от радост понякога, освен това под влияние на подходящи феромони, определени хора могат да изпадат в такива състояния - секса често управлява света. Стреса може да доведе до психични разтройства, вкл. и такова като безпричинна радост. Особено ако е рядкост в живота на индивида

Тема Васко бе,нови [re: Drug Vasko]  
Автор зу ()
Публикувано04.08.00 21:52



сега всеки път като ми стане весело ще се оглеждам дали не ме е треснал стрес... Професионален дезорганизатор си ти, знам те аз... :о)))

Тема Васко бе,нови [re: fan]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано04.08.00 22:58



Мулето е в постоянна радост...но за това си има причина...ха ха ха ха ха ха ха Не като Питона с неговите пощи и ...проблеми.... Здрасти Питон....дигни носа нагоре.....


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.