Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Съзнанието и матрицата-нямат общо.  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано02.08.00 19:24



Съзнанието е върховно състояние,ненарушено от мисли. Върховното съзнание се нарича БОГ...и то е безкрайно. Бога е абсолютното , върховното съзнание, което означава абсолютна липса на мисли. Мисълта е резултат от съмнение, от анализ....от проблем. Та Васко ви поднася,в следващия постинг, фалшива тема, и вие като палета, без да осъзнаете това, тръгвате да пишете...по темата. "Матрицата" е майка, на същества,с "ограничено съзнание", тоест,с нарушено съзнание.Нарушеното съзнание е "безсъзнание".Нарушаването на съзнанието е причина за нещастията в живота...на хората. И затова, те като палета, могат да мислят и пишат по безсмислени теми и да си губят енергията.Безсъзнание....кво да правиш бе..... Хора...вари ги, печи ги....лош материал.....ха ха ха х аха х Мат-рица...мат..ка/МАЙКА/...едното е инструмент за шприцване, и майката/матката/ е матрица....в която се щприцва семенна течност. Васко ...има рекламации на шприцьора и матрицата батка...ха ха х а Друг Васко....може да не допускаш граматически грешки, но ....ха ха х ах ах ах а "Матрица на съзнанието"...термин използуван от теб, в следващата тема, .....отразява и носи твоите възможности да си формулираш ....изразите....ха ха х ах ах а Това е само намек, за да се замисляш какво пишеш. И да мислиш и да не мислиш...все тая.....ха ха хах ах а

Тема Муле бе,нови [re: МУЛЕ]  
Автор зу ()
Публикувано02.08.00 20:15



откъде ти идва на ум, че всеки бяга от матрицата? Аз пък на, искам си шприца, искам да съм подредена на тухлички, искам главата ми да е на чекмедженца, искам да нямам копита и да не съм чифтокопитно, искам да съм прост човек, непросветен, неодушевен и ... кво беше там... попълни си сам многоточията, искам си калъпа и ти с нищо не можеш да промениш това! Та ако ще десет страници да изпишеш! Ей сега ще си посипя главата с пепел, щото не съм била мислела мулешки! И с тия императивни изречения... Плоско, плоско, няма стил, няма развитие, няма интрига... Хубаво - играеш си, хубаво - предизвикваш народа да мисли, ама все в една насока бе, Муле, ще изпукаме от скука това лято. Повтаряй се, повтаряй се, ама друг път някой като ти каже, че си банален - повярвай му. Така е. За съжаление.

Тема Муле бе,нови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано02.08.00 21:10



Зу бе....Мулето написа този постинг върху подложката на Васко. То хвана един израз от постинга на Васко и го анализира. Подложката не струваше...извини ме. Нищо повече... И знай мулето е Муле...а не интригант..../смея се/.... и ако "пукнеш" от скука, Мулето ще съжалява.Внимавай да не направиш стрес на някого с това "пукане". Та като стана въпрос за баналност...е Мулето приема баналността си....но...това всяка сутрин ...със зодиите, по радиата...не е ли банално? Ами с тези тъпи и еднообразни реклами по радиото и телевизията, не е ли банално? Ами тези тъпички физиономии ...около теб, включително тези на твои близки, които са ти нерпиятни....не е ли банално? Мисля се на фона на тези баналности, които са те изгонили тук, в клуба.....баналността на Мулето е приемлива нали? Все пак Муле е, животно е, ...не е от хората....мери ги с един и същ аршин и не ощетявай Мулето. Мулето се смее......

Тема Давай, Муле, не бой сенови [re: МУЛЕ]  
Автор зу ()
Публикувано02.08.00 21:43



и да пукна от скука, няма кой да плаче, сещам се за един дето дори може да те черпи доживот. ;о)))) Няяяямаааа, и той е от шприцованите... Жив-здрав! Не ме ли позна? Е, здраве да е. И да ме познаеш, накрая пак ще умрем. Нали? :о)))

Тема Муле бе,нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано02.08.00 22:13



Ама Муле, ти все от различни подложки тръгваш, и все до същото стигаш! :-) Баеш си каквото си знаеш. Ами ... направи нещо! По въпроса де! :-)

Тема Муле бе,нови [re: МУЛЕ]  
Автор loop_rorr...... ()
Публикувано03.08.00 03:06



nikoj ne move da izbqga ot sebe si. wseki si ima matrica. zasto .........? zastoto /sym, toj e, te sa ......./ takyw /iwa/. ami towa e! zabelevka : ......................... da se popylni praznoto mqsto.

Тема Съзнанието и матрицата-нямат общо.нови [re: МУЛЕ]  
Автор python ()
Публикувано03.08.00 09:11



върховното съзнание условно може да го наричаме - бог. най често така се среща като понятие. матрицата е дълга тема като филм. с лекота може да се пише много. филма поражда сериозни въпроси за бъдещите хора. а и за сега........ не ми допадат крайни мнения по подобни теми.

Тема Съзнанието и матрицата-нямат общо.нови [re: python]  
Автор ВИ ()
Публикувано03.08.00 12:07



A koi ima dokazatelstva, che "vyrhovnoto syznanie" syshtestvuva?

Тема Съзнанието и матрицата-нямат общо.нови [re: ВИ]  
Автор python ()
Публикувано04.08.00 12:43



кой друг освен рашън и чичо сам а? вселенски разум...... ох .... жега..............

Тема Съзнанието и матрицата-нямат общо.нови [re: МУЛЕ]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано04.08.00 19:05



.... пот ми тече по врата ... :))


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.