Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема здравейте :)  
Автор Джейн ()
Публикувано22.07.00 17:30



за първи път съм тук и ми е много интересно. четох внимателно. обаче... някак си ми стана жал за Мулето като се прочете наведнъж всичко, което е написало, освен остра жал, друго чувство не излиза то сигурно ще ме нападне сега и ще си е право за себе си но това най ме учуди, затова го споделям - защо се ядосвате на Мулето? другояче да го кажа - бихте ли се съгласили на най-високата цена да бъдете Муле?

Тема Сам че тойнови [re: Джейн]  
Автор арам ()
Публикувано22.07.00 17:48



е приел да бъде. И да плати цената.

Тема здравейте :)нови [re: Джейн]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано22.07.00 18:01



как го беше казала един път - човек не се прави безнаказано на Господ....сигурно и МУЛЕто си плаща по някакъв начин за това както и всеки един от нас - няма такова нещо като безплатен обяд

Тема здравейте :)нови [re: Джейн]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано22.07.00 20:15



Муле и господ ! :))) Чуй се само. Муле, я им обясни ! Здрасти, Джейн ! :)

Тема здравейте :)нови [re: Drug Vasko]  
Автор ВИ ()
Публикувано22.07.00 20:47



Здравей! Не знам колко назад си чела. Иди и по-назад. :-)

Тема здравейте :)нови [re: Drug Vasko]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано22.07.00 21:26



какво да ми обяснява МУЛЕто??? какво пак казах?

Тема здравейте :)нови [re: Джейн]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано23.07.00 10:16



Мулето може да е всичко друго, но не и господ. А ти се заблуждаваш за ролята му тук. То е парещ въглен, горещ картоф, скандалджия ако щеш.

Тема здравейте :)нови [re: Drug Vasko]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано23.07.00 10:31



да но се изживява като господ, какво да се прави....

Тема здравейте :)нови [re: Джейн]  
Автор Ivo ()
Публикувано23.07.00 11:19



Здрасти Джейн, здравейте и другите, Колко странно съвпадение, минавам оттука само за да го схрускам това МУЛЕ, а гледам че вие вече сте го подхванали. Моят конкретен повод е, че прочетох някъде едни изключително мъдри и ценни негови мисли за качеството на хората в зависимост от ръста им, та бих искал да му кажа на въпросния иначе може би безобиден дървен философ, че това си е жив фашизъм и че ако се беше родил няколко десетилетия по-рано, със сигурност щеше успешно да се реализира с тези антропометрични експерименти при г-н Гьобелс например. Само бих искал да го попитам, тъй като нямам нерви да му чета всичките глупости, за които сам казва на едно място,че са всъщност негови разговори със самия себе си, дали не е излял някъде още по-мъдри мисли за големината на половия член, или респективно циците, примерно, и ако не е, как така е допуснал такъв голям пропуск? P.S.: Аз съм друг Ivo, не този, който моли за помощ по-долу.

Тема Друг Ивонови [re: Ivo]  
Автор ВИ ()
Публикувано23.07.00 12:29



Хей! Ха ха! Ти ме разсмя! Ами почакай до довечера. Му ще се върне и ще разясни. Той разбира от цици и полови членове :-))) Но въпросът е, че за характера на човек може да се съди по белезите на тялото, които се виждат, ха ха, нали се сещаш - на един мъж не му виждаш първо "онова нещо", че да съдиш за характера му... Понеже, в Рая все може и да надзърнеш зад смокиновото листо... ама нали Му казва, че сме в Ада, та тук няма нищо истинско. Даже и жените си правят циците големи, така че всичко е лъжа, измама и далавера! :-) Успех в търсенията :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.