Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 14.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Муле, и ти, не те знам кво си  
Автор Soley ()
Публикувано15.07.00 12:59



Муле, и ти, не те знам кво си- както разбирам не си бил от хората....ами кво си бе да му ..майката...ми нали дишаш бе приятелю. Ми то, ако става така лесно всеки ще си отнесе душата "там" и ще бъде истински... ми я да те видим сред хората....кво бе , пиле правиш тук сред хората...обясняваш им каква смрад са... ,щото са тук...и дишат...щото не могат да се осъзнаят без да спят по поляните... Все си мисля, че мога да медитирам и без да съм на поляната....и без теб около мен...

Тема Муле, и ти, не те знам кво синови [re: Soley]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано15.07.00 13:44



Че какво ти пречи Мулето...ха ха ха Медитирай си...на полянка или в къщи...никой не ти пречи....с Муле или без Муле..... Само ми прави впечатление ....че не забелязваш, че съм между хората....Мулето е между хората...но не е от хората. И това е негово право...както и това да пише или не, да медитира или не.... Ти какво си мислиш, че между хората няма и други такива ли? Има много ...ама много други такива...като Мулето ....ама що да ти давам повод за размисъл...просто се огледай по внимателно..! Като казвам по внимателно...имам пред вид точно това..... Щото хората са сляпи....и не виждат...ТЕ не искат да видят. Те не желаят да видят....... Така че...медитирай си ..колкото искаш и където искаш.... но не принуждавай други да правят това, което ти искаш...ха ха ха

Тема Муле, и ти, не те знам кво синови [re: Soley]  
Автор Soley ()
Публикувано15.07.00 13:50



Хехехе , аз да ги принуждавам....хехехех та аз дори не ги предизвиквам ...нито им обяснявам колко гнусни твари са, и как гледат, а не виждат, и как са родени нещастни и нещастни ще си умрат....Ех, Муле...това са твои приоритети....аз не съм се вживяла толкова в ролата си на водач на тая "пастмина" хората. Не, Височайши...нямам и представа как даже се прави това... Имам представа от други неща...

Тема Муле, и ти, не те знам кво синови [re: Soley]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано15.07.00 14:16



Погледни как се коркат хората ха ха ха Ако някой каже на Мулето че е гнусна твар...ха ха ха ха х Виж и чети какво е писал Питона...за Мулето.... Муле няма...и никога не е имало....и Питона може да си пише каквото иска по негов адрес....ха ха ха ха ха Мулето не съществува и като такова...няма приоритети...ха ха ха Забавно е обаче....опитай вякъде...как се вдигат гълъбите....ха ха ха х Ето така се вдигат гълъбите....ха ха ха ха Викаш силно "Гълъбите са глупави !!!!" и гълъбите почват да се пенявят ...ха ха ха ха ха Само че гълъбите са много по естествени същества от хората и се правят че не разбират....ха ха х ах а


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.