Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема яйцето на колумбнови  
Автор ......... ()
Публикувано14.07.00 14:19



гледам една стена и се чудя как може да се преодолее. ............... ............... като се бутне. изниква въпроса аз ли да го сторя. безмислие е да го направя. пълно. от вас има хора готови да го направят. надъхани , запретнали ръкави. изпълнени с вяра, желание готови.....знаещи можещи. нека го сторят. аз първи ще ги аплодирам. а аз ще мина през врата. надявам се да не упреквате.

Тема яйцето на колумб [re: .........]  
Автор The_Beast ()
Публикувано14.07.00 17:52



Всеки би гледал да мине през вратата. По-лесно е. Да не мислите, че куцо и сакато иска да бутне стена. Ако е за чесане на езици и стената е илюзорна, и няма работа, тогава ще тръгне да я бута. Но това е приятно удоволствие. Да не се лишаваме от малките удоволствия в живота.

Тема яйцето на колумбнови [re: .........]  
Автор Soley ()
Публикувано14.07.00 19:10



Стената, някой я е планирал, проектирал, построил... стената ... и казваш има врата...вероятно за да минеш отвъд, значи тя не е пречка на пътя ти...тя е условност...просто на някого му е трябвала, а защо ли се правят стени с врати... ааааа вероятно за да минат от другата страна само тия, които могат да я отворят...тая врата...само тия които имат ключ за нея...Може би трябва да се замисля не как да я съборя, а как да си намеря "ключа"....а е вероятно даже да не е заключена...всъщност не е ли по-важно, какво всъщност има зад нея...

Тема ДО :нови [re: .........]  
Автор dansk ()
Публикувано14.07.00 20:23



Well, ще предефинирам определението за стена разбира се :))) или ще измисля вратата

Тема яйцето на колумбнови [re: Soley]  
Автор PYTHON ()
Публикувано14.07.00 23:43



извинете за провокацията ! мерси... аз съм змията. последните два няколко дни направих някои ......... не съм в грешка...... благодаря ви.... не пишете...... всичко е постановка.... стига....... извинете още един път

Тема яйцето на колумбнови [re: PYTHON]  
Автор ВИ ()
Публикувано15.07.00 01:17



Каква провокация, да му се не види? Представа нямам за какво говориш ... Нещо си тъжен... Хайде Питоне, усмихни се, биричка, тинтири-минтири ... ;-)

Тема яйцето на колумбнови [re: .........]  
Автор антарес ()
Публикувано15.07.00 03:50



няма яйца браточка мъртви ще ги раждат мъртви бели братя на майка им в паневритмията...........


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.