Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Колко много ви казвам.....нови  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано14.07.00 10:37



Но какво да правя, когато съм осъден...както и всички вие. Осъдени сме, да не се слушаме.Ние се чуваме, но не се слушаме.Чуването и слушането са различни неща.Чуваш с ума , а слушаш със сърцето.... Огледайте семейството си и ще ..констатирате ..че дори там не се слушате с разбиране и приемане.Напротив, там се чувате с досада и раздразнение....пфу. Та какво ли става въпрос за едното Муле...което пасе по клубовете....то е осъдено ..... Но както усещам, а Мулето усеща,........ защото е на другия край на жицата...ха ха ха .И както усеща...по жицата има движение.Има течение. Така че...процеса на слушане ...малко се е отпушил ...е не за всички...но за някои....да. И Мулето пуска по жицата обратно усмивките си от вчера, от разходката по парка...от срещите си ...с някои от вас....ха ха ха Които усещат ...те усещат....какво да се прави...които не усещат.....не усещат... Нежността може само да се усети като полъх,лек допир.... дори като подтик...."колко много ви казвам".....сега ....във всеки момент в който Мулето е ...тук ...спри и послушай....със сърцето си Туп....туптуп....Туп......туптуп..... Спри и послушай ....може и да усетиш......

Тема Колко много ви казвам.....нови [re: МУЛЕ]  
Автор ..... ()
Публикувано14.07.00 10:40



разкажи за тези срещи приятелю. да не си .... а? как беше? влюбен май беше... каква дума само!.....

Тема Колко малко казвам..... [re: МУЛЕ]  
Автор ..... ()
Публикувано14.07.00 10:47



в старите книжки казват малко. вземат и нарисуват една картинка и текст. това е моя живот, това е цялата моя работа която съм свършил това са моите мисли, чувства... всичко...... не са били глупави. не са имали интернет и клубове...... сигурно затова.................

Тема Колко много ви казвам.....нови [re: МУЛЕ]  
Автор Soley ()
Публикувано14.07.00 14:40



Муленце, всеки трябва да усети своето сърце, то казва, а това, че си тук е добре, даже май...е съдба.., но какво от това, татко ми каза всичко само с един поглед миг преди да си затвори очите...и аз едва тогава "чух" какво ми каза...- каза ми- слушай сърцето си! Животът не иска от теб чудеса, просто бъди своята съдба...Каза ми Любов и Вяра ти дари, в мига когато най-боли...Това направи и той... Защо не "видях" преди това погледа му? Защо не "чувах" думите му преди това... Вече не се питам...

Тема Колко много ви казвам.....Солей....нови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано14.07.00 18:15



Хората живеят минал живот Солей.Те не живеят живота в настоящето...а от миналото, но понеже приемат информация с мозъка си...не могат да включат....не могат да минат оттатък мозъка. Представи си един гигант...много бавен гигант.Гигантите са много бавни, защото са гиганти.ПРедстави си че му праскаш един шамар и той усеща шамара след три месеца, но реагира след 6 месеца....Явно е той няма да види , кой и кога му е праснал шамара, защото реакциите му са бавни. Това , което виждаш и чуваш...включително и това, което Мулето пише и чува...е много бавно и е вече мъртво.Умряло е. Едва сега, години след като баща ти не е при теб, чуваш това, което си могъл да чуеш по рано....но ти си гигант...и реагираш бавно..... Не бъди от хората...напусни обществото, поне вътре в себе си. И нещата ще се ускорят...много..... Ти още си в пустинята на обществото, на гигантите...на динозаврите......напусни обществото, без да го напускаш.... само вътре в себе си го напусни...опитай....и ми кажи резултата.....


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.