Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема емоциите и нуждата ни от тяхнови  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано14.07.00 01:02



чета тук и си мисля .... за цикличността.... има моменти в които се обичаме, има моменти в които спорим..... но по ...... та ние вкарваме много енергия тук ( кой ли я консумира?)....... и все пак идеята ми е друга (хайде малко психология) .... ;-))) казват, че човек се нуждаел и можел да изразходва определено количество положителни и/или отрицателни емоции за определено време. дори и се говори, че тези, които имат домашни любимци и дълго се осукват около тях и ги обграждат с обич, до такава степен могат да я изразходват, че вечерта като се срещнат с гаджето си са неспособни да му отдадат нежността си (тя просто е изразходвана) .... не знам дали е точно така, но ..... може ли човек само да обича и да е вечно щастлив? - аз поне -Не! ....... след дълго спокойствие - си намирал дразнител, който да ме нервира, а и като се ядосам много все си търся къде да се гушна ;-))) ....... радвам се, че е така ...... ;-))) ....... и нека има смяна на настроенията в клубове- това ги прави живи! .... ....... та може ли цялото да съществува без полюсите си .... ;-)))

Тема емоциите и нуждата ни от тяхнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор ВИ ()
Публикувано14.07.00 01:13



Ами ... права си, но ... не станаха ли тъпизмите в клуба прекалено много? Имам предвид "нездравословните" спорове, тези, които не водят до никъде, празните приказки и заяжданията... Затова така се чувстваше когато всички бяха заминали за някъде, или пък си имаха други занятия... Аз вися онлайн постоянно... работа .... И проследих, че Психологията стана ... абе една такава, несъдържателна, несъстоятелна, безсмислена ... И взе че ми стана криво ...

Тема емоциите и нуждата ни от тяхнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор ...... ()
Публикувано14.07.00 01:15



i kak mina sreshtata s uchitelja?

Тема емоциите и нуждата ни от тях [re: ВИ]  
Автор ...... ()
Публикувано14.07.00 01:16



kluba e prekrasen.na men mi haresva mnogo.

Тема емоциите и нуждата ни от тяхнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано14.07.00 01:21



Ви, станаха и затова сега започва едно моментно затшие - за кой ли път .... ;-)))

Тема емоциите и нуждата ни от тяхнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор ...... ()
Публикувано14.07.00 01:31



dokogato poiskam

Тема емоциите и нуждата ни от тяхнови [re: ......]  
Автор ВИ ()
Публикувано14.07.00 01:39



А! Господин "Многоточие" !!!!!!!!! Какъв сте Вие? :-)

Тема емоциите и нуждата ни от тяхнови [re: ВИ]  
Автор ....... ()
Публикувано14.07.00 01:40



tarikat

Тема емоциите и нуждата ни от тяхнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор ....... ()
Публикувано14.07.00 01:46



kolko lesno se ....., se manipulirat horata. otstrani gledkata be ......njamam dumi.dosta efektno no ne me zabavljava mnogo.

Тема емоциите и нуждата ни от тяхнови [re: .......]  
Автор ВИ ()
Публикувано14.07.00 01:50



Разбира се, че е лесно! Че Му нали на това разчита!!!!!!!!!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.