Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Колко много имам да ви кажа ...нови  
Автор ВИ ()
Публикувано13.07.00 23:05



Колко много неща искам да ви кажа... !!! На вас, които, знам че четете, но не се обаждате вече :-( La_Piovra, Sin, Тереза, Катрин, Nicol, Gandalf, Питон, Друг Васко, Eranos ... Върнете се! Клубът заприлича на кочина :-( Липсва атмосферата. Липсва смисълът. Липсва "нещото", което ... си давахме... :-( Върнете се, и бъдете добри и съчувствени, каквито ви познавам! Нужни ли сме си ... все още?

Тема Колко много имам да ви кажа ...нови [re: ВИ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано13.07.00 23:18



Те се изхабиха като тебешири...и започна да им е скучно. Когато се повтаряш, повтаряш, повтаряш....повтаряш и ти става скучно..... И понякога търсят друга сцена, за да изиграят себе си...ха ха ха и други зрители...не ти ли се е случвало...да си се изприказвала и да няма какво на кажеш натози , до теб...мъжа ти или гаджето ти....скука та пука.....ха ха ха

Тема Колко много имам да ви кажа ...нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано13.07.00 23:23



Това не беше до теб.

Тема Ооо, да!нови [re: МУЛЕ]  
Автор Ада ()
Публикувано13.07.00 23:28



Прекрасно си представям как на теб непрекъснато ти се случва точно това и затова все се връщаш в клубовете. Защото тук все ще се появи някой нов, дето още не познава изтърканата песен, та отначало му е интересно. Какво ли е около теб? Не, няма да продължа. Ще изпадна в грозни лични нападки, а не искам да заприличам на теб...

Тема Ооо, да!нови [re: Ада]  
Автор ВИ ()
Публикувано13.07.00 23:47



Знаеш ли, Ада, до преди два-три месеца този клуб беше много приятно място. Не знам дали си чела от преди. Сигурна съм, че щеше да ти хареса. Мъчно ми е за старите никове като за стари приятели. Не познавам никого лично, но ми липсват. Всеки от тях е различен, всеки има собствен цвят и мнение. Бяха истински и искрени, всеки със своето нещо, с което се е сблъсквал... Имаше някакъв дух тук на обич и разбиране... Надявам се да се върнат и да не обръщат внимание на пошлото... То е толкова много в реалния свят, че не си заслужава и тук да го има.

Тема В тези клубовенови [re: ВИ]  
Автор ВИ ()
Публикувано13.07.00 23:54



съм от повече от година. Вярвай ми, помня. И ако сега проявявам рязкост и горчивина, то е именно защото ми липсват всички, които направиха избора да си отидат. И не само от този клуб. От много други, в които дисусиите се превърнаха в монолог на определен човек със самия себе си. Знам, че в момента падам ниско. Не е нормално за мислещ човек да се захване с едно лице и да се драчи с него - "НА си ти куклите, дай си ми парцалките", но понякога на човек му пада пердето и отказва да поддържа класа или ниво или каквото и да било и просто му е мъчно за изгубените по пътя събеседници. Ще се опитам да се оттегля от тази кална история. Не знам дали ще успея. Поздрави.

Тема Имам си дубльор?нови [re: ВИ]  
Автор ВИ ()
Публикувано14.07.00 00:16



Какво е това, моля? Това не е от мен!!!!!!!!!!

Тема Дубльор!нови [re: ВИ]  
Автор ВИ ()
Публикувано14.07.00 00:18



Който и да си, не пиши от мое име!!!!! Това не е моят стил, всички ще разберат! Защо го направи??? Не съм в клубовете повече от година!!!!!! Това не бих го написала!

Тема Дубльор!нови [re: ВИ]  
Автор Истинската ВИ ()
Публикувано14.07.00 00:22



Постингът "В тези клубове" не е от мен! Уф, че мразя тези работи! Сега току виж се подписали и "Истинската ВИ"! Скоро ще се разбере! Обещавам ви! Скоро ще има идентификация в клубовете, така че да не се крадат никове! Знам го от сигурно място!

Тема Стига, ВИ,нови [re: ВИ]  
Автор Sin ()
Публикувано14.07.00 00:23



ВСИЧКИ си отиват. По-рано или по-късно. И не задължително заради чуждите монолози. Всеки върви по някакъв свой път или пътека. И колкото и да му е хубаво някъде, идва момент, в който той осъзнава необходимостта да продължи в друга посока. Да срещне нови усещания и личности... Аз също съм преживяла срещи и загуби- в момента коментирам виртуалното пространство. Последния път, когато си отидох от едно място, беше, защото знаех, че е време да продължа. Оставих там много и знам, че ме помнят. И аз ги помня и ги обичам. Но сега има друго, което ме изпълва повече. Ако ти си тук от година и не си "потеглила" нанякъде, дали не е именно заради движението? Заради това, че идват нови хора? Да, други си отиват и ти липсват...и какво от това... Коя е най-голямата любов?- Която изживяваш в момента... Кой е най-силният оргазъм?- Следващия. Надявам се, че правилно разбираш тромавата ми аналогия:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.