Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема една историянови  
Автор изит ()
Публикувано12.07.00 22:13



Преди време когато бях на Мадарския конник ми се случи нещо много интересно.....сега ще ви разкажа.....бяхме тройка :) и палатката.....сутринта аз се събудих точно по изгрев слънце и се заистягах пред палатката когато се излюпи и втория човек и тръгнахме по пътечката.....чувствах се толкова щастлива....самото място ме правеше щастлива...........и изведнъж дочухме музика,много нежна музика,като,че идваше от друг свят.....флейта....тръгнахме по музиката и приближавайки до мястото видяхме следното....свиреше едно дете.......приближихме се.....и видяхме старец,не дете,а старец.......и двамата видяхме първо дете,а после старец.............как си обяснявате случилото се?

Тема една историянови [re: изит]  
Автор kukumi ()
Публикувано13.07.00 00:07



Наистина ли? Мисля, че е било чудо ... Радвам се, че си била свидетел на такова нещо. Едва ли се случва често в живота.

Тема една историянови [re: изит]  
Автор изит ()
Публикувано13.07.00 09:14



ами да кукуми,това се случи точно така и аз не съм много сигурна какво точно да се случи.....убедила съм се,че чудеса няма на тази земя........абе много интересно...този човек продаваше свирки,малки ,големи,всякакви,той просто си беше един продавач на свирчици,дървени свирчици....незнам,незнам какво реално се случи

Тема една историянови [re: изит]  
Автор ПАДРЕТО ()
Публикувано13.07.00 14:02



чудеса има. и ние сме най голямото чудо

Тема една историянови [re: изит]  
Автор leela ()
Публикувано13.07.00 16:22



Знаеш ли, може би има нещо на самото място, нещо необяснимо ...кой знае, много интересно.....аз вярвам в чудеса, но може би най-важно е да гледаш и да вярваш в това, което виждаш.

Тема една историянови [re: изит]  
Автор изит ()
Публикувано13.07.00 17:44



тези неща които мислим за чудеса ги мислим за такива, защото са непознаваеми за нас,по принцип всичко е обяснимо и познаваемо,затова аз смятам ,че няма чудеса

Тема една история [re: изит]  
Автор kukumi ()
Публикувано13.07.00 22:43



Всъщност, аз също не вярвам, че има чудеса. Иска ми се да вярвам, убеждавам се уж, но не мога.

Тема една историянови [re: kukumi]  
Автор ВИ ()
Публикувано13.07.00 22:47



Мисля, че тук изит е права. Просто има необясними за нас неща, които ние наричаме "чудеса". "Чудесата" се случват уж изневиделица, без причина, без да са смислено следствие. Но за всичко си има обяснение. Невидимо обяснение, "там" някъде... в недосегаемия източник на вселенска информация. Аз лично, вярвам в чудесата. Но ... бих искала да ми се случват по-често и навреме ... :-)

Тема една историянови [re: изит]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано14.07.00 01:24



....... или всичко е чудо ..... ....... в един филм, някой каза "Обожавах храмовете, докато не видях, че всичко окло мен е свято!" ...... а не е ли всичко около нас чудо!? ...... ;-)))

Тема една историянови [re: изит]  
Автор IZIT ()
Публикувано14.07.00 12:50



Ако погледнеш земята на сателитна снимка ще видиш ,че няма никакво чудо....отвори си капака на компютъра и ще видиш някакви там точици,чертички,жички,всичко е свързвано и навързвано...това представлява и земята,градовете изглеждат точно така,както компътърът ти отвътре....няма никакво чудо,светът в който живеем си е чисто виртуален


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.