Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Човек не може да съществува ....нови  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано10.07.00 21:26



"Човек не може да съществува, без илюзия."- Зигмунд ФРОЙД. Човек, това е една ИЛЮЗИЯ...но трудно можете да разберете това...ха ха ха ха ха "Аз съм човек"...ха ха ха ха ЕГАТИ ИЛЮЗИЯТА ...ха ха ха ха ха

Тема "Муле не може да съществува ....нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано10.07.00 21:57



"Аз съм божественото Муле! Муле-ментор, муле-менте, муле-бог, муле-бял_брат, муле-илюзионист! Мууу! Аз съм Муле, ха ха ах! ега ти илюзията!"

Тема "Муле не може да съществува ....нови [re: ВИ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано10.07.00 22:01



И правилно си разбрала Ви...най после...ха ха ха ха Но това е част от задачата.....Другата част е да заместиш на мястото на Мулето , името си или постинга ВИ.....ха ха ха ха

Тема "Муле не може да съществува ....нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано10.07.00 22:26



Ха ха! Ами Муле, аз и без това вече владея твоите похвати! Не разбра ли? Като те няма, те замествам по член 64! Ха ха Ах! Душичка! :-)

Тема "Муле не може да съществува ....нови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано11.07.00 06:24



Ви, ти си заразена с Мулето...ха ха хахаха Сигурен съм, че вече си много по-спокойна и в останалото време...извън клубовете...нали????? ха ха ха ах а

Тема "Човек не може да съществува ....нови [re: МУЛЕ]  
Автор Тереза ()
Публикувано11.07.00 10:30



...сам!

Тема "Човек не може да съществува ....нови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано11.07.00 11:18



Човек винаги е сам Тереза, сам идва, сам ври в представите си и изпражненията си и сам си отива. Човека и Бога, винаги са сами.....но какво да ти обяснявам. Да ти обяснявам че си в салона на кривите огледала, и виждаш различни отражения...ама все си ти.Сам......а!

Тема "Муле не може да съществува ....нови [re: МУЛЕ]  
Автор VI ()
Публикувано11.07.00 11:37



Shte triabva da poiskam ot Pitona edno hapche "Anti-Mule" :-)

Тема "Муле не може да съществува ....нови [re: МУЛЕ]  
Автор !Soley ()
Публикувано11.07.00 12:56



Муле, готова съм да споря с теб за човешката самота. Човек съществува като единствено и уникално същество...но за да изпълниш мисията си на таз земя, където си пратен ти си длъжен да се интегрираш...както вече ти казах иначе си извън реалността...а връзката ти с безкрайното съзнание? Та всеки от нас е ЧАСТИЦА от това съзнание... ....Да човешкото съществуване е илюзия..., но ...ако се докоснеш до Любовта....тогава ставаш "истински"... тогава изчезва суетата...тогава ...изчезва илюзията...Тогава всеки, до който се докосне твоята душа се превръща в част от теб...това е отговорност, Муле. Не бягай от нея....

Тема "Муле не може да съществува ....нови [re: МУЛЕ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано11.07.00 16:02



Самият факт,че си готова да спориш с мен, с Мулето, доказва, че ......чети:Истината никога не спори...реалността никога не спори. Спори само нереалното , не истинското.Колкото до мисията за която говориш, това е дума.Мисията е да бъдеш това, което си, без да лицемерничиш и да се стараеш да "се интегрираш",както ти пишеш..."длъжен си".Нищо не см длъжен и пред никог на съм длъжен, ако имаше някого пред когото да съм длъжен, това е Бога.Но бог ...няма нужда от моята "длъжност", той не е лихвар и работодател.Той ни е сътворил свободни, другото ... това за дЛЪЖността, си е лъжовно и е от лукаваго. Мулето не бЯГА,защото баба ЯГА бу е приятелка ха ха ха ха И не спори с Мулето...моля те....


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.